PDA

View Full Version : Мръсни Секс Истории +18



BeeKeeper
05-19-2012, 16:39
Започвам нова рубрика, където всеки ден ще поствам по една мръсна секс история. Не се много вживявайте, знаете истина ли са или не! Ако знаете и вие–публикувайте! Дерзайте! :D

1. Аз и баба ми...

Радвам се, че не съм амо аз, ебал баба си.
Ебах моята баба – майката на майка ми, тогава 50-55 годишна, живееща високо в планината. Туй стана през лятото, когато бях 6-ти за7-ми клас.
Истината е че първом тя ме наеба.
Пристигнах в селото след дълго пътуване в каруцерията на молотовка целия прашасал. Баба ми даде да хапна, дорде стопли вода и после почна да ме къпе. Първом се възпротивих да се съблека пред нея, ала тя ме убеди, че достатъчно ме е виждала голичък и отстъпих. Когато взе да ми сапунисва и мие пишката яко се надървих и тя радостно отбеляза, че ставам курест кат дядо си.
Баба еше само по риза до коленете с голяма и дълбока цепка, та като се навеждаше много големите поувиснали гърди с едрите зъна почти изкачаха.
Продъжавайки да ме къпе и виждайки вече избилите редки къдрави косми над пишката ми, попита кат правя „Пена Рада” (извършвайки с ръка чикиджийски движения) дали „хвърлям”. Изчервен кимнах в потвърждение и докато се усетя бабините пръсти с ловко движение напълно оголиха издутата до пръсване червена главичка на опънататая ми като етива дълга сърповидна пишка. Хванала я между палеца и показалеца направи няколко опитни движения нагоре-надолу, от което бях готов да се изцъркам, но спря усетила треперенето ми.
Шепата на другата ръка подруса болезнено издутите мъде. Усмихната доволно клекна и мигом пишката ми се намери в устата й. До тогаз само бях чувал за това и бях праскал сума ти чикии на такивиз снимки. Редувайки силни целувки с лизане и смучене на цялата пишка от главата до мъдете, прегърна ме през дупето и широко зинала налапа изцяло пишлока. Натисна ме към себе си и усетх главичката да опира в гърлото. Трябваха ми 5-6 мощни засмуквания, съчетани с здраво лизане и взех да се празня. Баба жадно поглъщаше всяка изстрелвана в устата струя, без да изплюва пишката.
Щом спрях да се празня, отръпна се назад преглътна два-три пъти, лакомо се облиза и преглътна отново и оглеждайки вирещия се все още яко надървения ми пишлокъ лъщящ от слюнка, ухилена доволно неколкократно погали наперено стърчащите през мократа риза големи зърна на огромните гърди, а после намигвайки ми отбеляза: „Бая спермалия си, мойто момче, години не бях вкусвала такваз блага сперма!” Продъжи да се подхилва и тежко подрусвайки гърди в преливащите шепи с едновремена триене на зърната между пръстите, попита дали вече съм ебал. Почервенял от възбуда и срам измънках „не”
Тогава баба погалвайки ме по все още надървената пишка с едната ръка и навряла другата дълбоко горе сред поразкрачените пълни бедра,каза, че ще ми даде путка и ще ме научи как се ебе.
„Ако искаш да почнем още сега, та да ти спадне пишлока и да ти олекне на мъдурите, пък и моята дърта путка е до болка загоряла за младо куре, а щом зърнах и вкусих твоето подпухна и пламна в лют сърбеж, ронейки съзи.” предложи тя.
Недочакала да се съглася набързо изу ризата и застана гола пред мен. Силно ме прегърна, плътно притискайки ме в себе си. меките гърди ми бодяха с вкорвенитезърна, а ловко наместения между бедрата пишлок усети парещата мокра путка.
Макар на годинии доста пълна баба имаше стегнато и ненабръчкано гяло,а за моя голяма изненада путката беше напълно ощавена, гладичка кат на малко момиченце, като сред едромесестите устни навън бая-бая надзърташе големичък, колкото едър палец клитор. Потривайки ме в себе си, каза: „Тук най- удобно е да ме наебеш кучешката” и бързо отдръпвайки се назад, наведе се и силно се нагъзи пред мен. Голата месеста путка веднага изскочи сред бузите на големия тлъст гъз. „ Хайде мойто момче, бързо ела и го тури на баба!”, подкани ме тя и усетила допира на надървения пишлок сред устните, ловко завъртя гъз и с обиграни чупки в кръста сама, без да пипне с ръка, нито пък аз да си помагам, главичката влезе. Още няколко таквиз движения и почти целия беше вътре. Путката беше като пещ.
„Щом си го вкрал, почвай да ебеш! Изкарвай го до главичката и го забивай до мъдурките, давай напред-назад, навътре –навън, но без да го вадиш! Хайде, почвай, аз също ще ти помагам!” – нареди баба.
само след минутка вече ебях. Усещах как путката сегиз-тогиз като ръкавица стяга пишлока да го задържи вътре и го мачка, сякаш го цеди. Едва издържах да не се изпразня. Изглежда баба усети , щото прошепна:”Щом ти дойде не се стискай, а го забий колкото можеш най-дълбоко и ми я пълни!” Послушах я и след секунди вече в неземна наслада тъпчех мократа гореща путка със сперма, а баба протегнала една ръка разтриваше между пръсти надървения клитор, а с пръстите на другата триеше зърната на висящите почти до пода гърди. Тъй се изпразни сякаш пикаеше и и гъстия мазен сок окъпа мъдете ми карайки повторно да се изпразня с още по-голяма наслада. Курето ми обаче не спадна и продължих да я еба, а тя се празнеше почти едно след друго. Разбрала по омекването на пишката, че се изморих баба се изправи и цъфтяща от щастие ме целуна с думите”Бравос! Юнака на баба, вече знае как се ебе!” Изкъпахме се и отидохме да вечеряме. Баба ми обеща още утре да продължим уроците с ебането. така и стана.

granger
05-19-2012, 17:11
Започваш и след малко и бият катинара!

kolegata88
05-19-2012, 17:22
Аве поне да беше писал бабати на жената майка и бе,много научна фантастика си гледал