PDA

View Full Version : Проблем с ръката



sh0pa
05-19-2012, 18:22
Здравейте, много съм разтревожен защото преди седмица и половина се сбих със един от моето училище, и го ударих отзаде в главата с кокалчетата отначалото нищо не усетих и го ударих още два пъти с тази ръка в лицето, но след края на боя изпитах голяма болка в ръката и, когато я погледнах видях, че се е надула и отидох при личният си лекар, който каза, че не е нищо сериозно и е било натъртено.Ок, прибрах се аз сложих риванол на ръката и така.От този ден ръката не престава да ме боли когато вдигам нещо тежко, надутото спадна, но точно над кокалчето на показалеца ми се е появило нещо като кост и съм много разтревожен да не би да е мъртва кост.

Отговорете ми, моля ви! :(

Bananas :D Yeee
05-19-2012, 19:59
Споко!!! абсолютно същото ми се случи и ме болеше като го мърдах , но след седмица - 2 най много ще мине не е мъртва кост а между палецът показалецът ти е много надуто ? аз и сухожилието не си виждах , слушай ме слагай лек студен компрес запрезноща и в НИКАКЪВ случай не 1-дръж ръката си надолу , дръж я все едно ти е счупена (свии я) 2- не се бии с ръцете от боя нищо хубаво няма да излезе!!!

sh0pa
05-21-2012, 10:12
Всъщност не е надуто между палеца и показалеца, мисля си че или е мъртва кост или е набито, надутото е точно над кокълчето на показалеца ми.