PDA

View Full Version : :(((((( най добрата ми приятелка умря :((((((((((((((



zzzzzzz11
05-19-2012, 18:17
не знам как да го опиша, не мога, не мога да живея без нея - познаваме се от детската градина, тя е най близкия ми човек.:(((((((((((((((( ;((( .... как се смеехме и правехме глупости, начина по който винаги ме караше да се усмихна, начина по който ме гледаше, как винаги ме защитаваше, просто не мога да го проумея.. още не мога да го осъзная ;((((( моля ви помогнете ми - нз какво да правя ! :((( ;(((

pifiella
05-19-2012, 20:30
Това е ужасно,не знам как се чувтсваш, но трябва да го приемеш.Така е било писано,няма как да променим съдбата на хората,които обичаме,просто понякога трябва да ги пуснем,защото мястото им не е тук.Те имат по-важна мисия някъде другаде... Аз съм сигурна,че тя отново по някакъв начин ще се върне при теб. Да,аз вярвам,че хората се прераждат и енергията им не се губи,просто вярвай,че тя винаги ще бъде с теб,в сърцето ти и ще те подкрепя ...
Не можеш да направиш нищо друго освен да живееш и за нея. Изживей един хубав живот,такъв какъвто сте си го планирали двете... Болката няма да те остави и винаги ще се чудиш защо точно на нея се е случило, но отговори няма.
Стегни се и бъди силна, представи си как се чувстват родителите й в този момент, помогни им, ако можеш, а ако не просто я помни такава каквато е била и каквата тя била искала да я помниш!

draid
05-19-2012, 21:26
Няма как да ти помогнем, трябва да го преодолееш сама. За съжаление мъртвите са си мъртви, а живите живи. Понякога се случват такива неща, жалко за младия човек.

PLEYGIRL
05-19-2012, 21:51
Тя не е умряла тя винаги ще живее в сърцата и спомените на тези които са я обичали и ценяли ... тя живее в теб!
Живея със нея ,заради нея никога не забравяй ,че тя винаги ще бъде с теб,до теб...
Запомни това , тя не е изчезнала тя просто живее в друга форма..
Продължавай напред... :)

ledenakrasota
05-19-2012, 22:06
Миналата събота погребах чичо си, а днес една съседка. Миналата година пак имаше подобен инцидент. Моите съболезнования!

Имаш пълното право да си поплачеш, но в един момент трябва да се вземеш в ръце и да продължиш напред. Заради нея бъде двойно по-усмихната и щастлива! Нея я няма и тя няма да изживее твоите бъдещи щастливи моменти със семейството. Гледате отгоре и ти се усмихва. Научи колко е ценен всеки един момент, защото утре може да ни няма. :) Сета е до теб, винаги, съпреживява всяка твоя емоция. Дай й по-възможност най-приятните! Да знаеш, че си богата, когато имаш толкова добри и чисти отношения с някого. :)

make_me_love_you
05-20-2012, 05:57
Бъди силна ! Едва ли тя би искала да те види тъжна, направи го заради нея. :) Животът е несправедлив най-често с тези, които най-малко заслужават..запомни я такава каквато е била и трябва да си сигурна, че винаги е до теб.. Моите съболезнования

scandalousLady
05-20-2012, 07:30
Моите съболезнования и бъди силна ! Поплачи си - нормално е! След това се стегни и продължи напред, тя винаги ще бъде в сърцето ти.

SmilezZz
05-20-2012, 15:35
Знам какво ти е, но просто в този момент трябва да си силна и да не се предаваш. Тя е в сърцето ти, а щом е там - значи винаги е с тебе и ще продължава да те подкрепя във всяко твое начинание. Бъди двойно по - щастлива, заради нея. Изживей нещата, които е искала да изживеете заедно. Бъди такава, каквато тя винаги е искала да бъдеш.

im a girl
05-21-2012, 05:53
Мойте съболезнования...Но тя още е ЖИВА. Тя те вижда. Тя е с теб. Тя се смее заедно с теб. Тя още те защитава, но не я виждаш. ТЯ Е В СЪРЦЕТО ТИ! <3 Вие ОЩЕ сте най-добри приятелки и ще бъдете. На мен лично, ако ми се случи това, незнам какво ще правя. НО ще знам, че тя е с мен, че е в сърцето ми и, че ме подкрепя в този ужасен и труден момент. :( Наистина МНОГО съжалявам и за двете ви и за всички, които я обичат...

DaRiNa96
05-21-2012, 07:45
Моите съболезнования! Разбирам те напълно..Миналия месец ми се случи същото с най-добрия ми приятел..До един момент сте били заедно и сте се забавлявали,а в следващия този човек го няма...Ужасно е!Боли много!Но трябва да го преживееш,заради себе си и заради приятелката ти..Да се надяваме,че сега е на по-добро място..

mrankoniiii
06-11-2012, 19:12
Много е трудно да изгубиш толкова близка приятелка . Не е нужно да я забравиш напълно , да боли много . Но рано или късно трябва да го приживееш намери си др приятелка , а за старата си спомняи с добро как сте се смеели и сте се забавлявали . Мисли си че тя в момента е на по-добро място и тя винаги ще е с теб във всички трудни моменти макар не и тялом