PDA

View Full Version : Моля,помогнете ми (:



imnotscared
05-19-2012, 21:18
Искам да ви питам дали някой е поръчвал от този сайт http://beautycosmetic.biz/ ? Защото аз съм се спряла на доста лосиони за тяло (някои скъпи,други по-евтини). И също така заслужава ли си да дам 70 лева за лосиони? :) Ще ми вършат работа за доста време напред,а и са доста хубавички.. ще спестя пари от тях понеже не живея в голям град и тук няма ДМ от където повечето ще мога да ги намеря :) Мнения? :(

PLEYGIRL
05-19-2012, 22:03
Видях ,че доста то тях са на известни марки не мисля , че би имало проблем ако ги ползваш или нещо такова... аз ти предлагам първо да си избереш един продукт или два които да са по евтини и да тестваш дали всичко със доставката и с парите ии разбира се с продукта ще е наред .. аз не съм поръчвала от този сайт .. ползвам козметика от орифлейм .. от тях съм много доволна.

imnotscared
05-20-2012, 11:08
Хм,ами наистина може и така да стане :)

А иначе някой може ли да ми каже откъде мога да намеря лосиони на тези марки - afrodita, bettina barty,cottage,fruttini,gourmet и tutti frutti? За Пловдив става въпрос..

3oPuTy
05-20-2012, 11:22
Какъв е смисъла да си купуваш няколко накуп?!Вземи си един,използвай го,смени го с нов ... Няма смисъл да даваш накуп толкова пари за 10 (например) лосиона,които дори може да не ти харесат :?

imnotscared
05-20-2012, 12:19
Аз като разбера къде ги има тези марки и като минавам през Пловдив ще подуша повечето и ще си взема 2-3 понеже не всеки ден имам тази възможност.. Живея в малък град.. :D

imnotscared
05-20-2012, 14:31
Та относно темата,някой има ли мнение за сайта? :(