PDA

View Full Version : Кросфит



anonymous546178
05-19-2012, 21:22
Нещо почнах да се зарибявам по някои кросфит комплекси и реших да попитам, някой тук практикува ли? Кои са му любимите комплекси? И евентуално някакъв съвет за начинаещ кросфитър?

PLEYGIRL
05-19-2012, 21:58
първо по тренирай малко .....

Функционалните движения:

са движения, които започват първо със съкращаване на мускулите на торса/ядрото, след което контракциите се преместват към крайниците
служат за ефикасното придвижване на тялото или други обекти;
представляват сложни многоставни движения, които предизвикват силна неврологична реакция.

awerw
05-20-2012, 06:10
първо по тренирай малко .....

Функционалните движения:

са движения, които започват първо със съкращаване на мускулите на торса/ядрото, след което контракциите се преместват към крайниците
служат за ефикасното придвижване на тялото или други обекти;
представляват сложни многоставни движения, които предизвикват силна неврологична реакция.

тва от кой сайт го копира :D

slicky
05-20-2012, 07:01
Сайта бб-тийм ми прави проблеми...На някого друг прави ли му?

DownloadVirus
05-20-2012, 07:19
На мен не ми прави.

anonymous546178
05-20-2012, 07:31
първо по тренирай малко .....


мисля че съм тренирал предостатъчно за да започна някой по лек комплекс
Това, че съм начинаещ кросфитър, не означава че не съм спортувал нищо досега.

redbul2
05-20-2012, 08:55
Сайта бб-тийм ми прави проблеми...На някого друг прави ли му?
Какви са проблемите,които ти прави сайта?

iwwo_
05-20-2012, 09:31
Аз съм ходил само веднъж, вчера и не мога да ти давам още големи мнения...

slicky
05-20-2012, 16:08
Какви са проблемите,които ти прави сайта?
Натискам да вляза в самия сайт, зарежда ми 5-10 секунди и излиза съобщение, че нямам достъп. Мислех, че е от нета, обаче всички сайтове ми се отварят без проблем. Аз съм с Хром, пробвах с Мозила, пак същият проблем. И така доста отдавна(май го бяха спряло за малко по 1 време и от тогава на сетне не мога да вляза).Иначе по някой път ми зарежда частично, но до там, и става доста рядко. Аз не мога да вляза за да се обърна към екипа им за да ми помогнат.

redbul2
05-20-2012, 16:32
Ами виж сега. Само да ти зареди веднъж страницата и сетне можеш без да влизаш в сайта да подадеш сигнал до техническия им екип. Значи,отваряш страницата на форума. В горния десен ъгъл има малък оранжев квадрат с въпросителен знак в него. Кликваш на тоя квадрат и би трябвало да се отвори прозорец за връзка с екипа на сайта. Пишеш в полетата име,имейл,избираш от падащото меню "относно"-"Технически проблем". Пишеш в полето "Съобщение" какъв е проблема. Натискаш "Изпрати" о чакаш резултата. Можеш да проверяваш електронната си поща за отговор.