PDA

View Full Version : как мислите?



tit
05-19-2012, 21:48
Здравейте ... как бихте реагирали ако: Приятеля ви пише на бившата си с която са омразни врагове. Тя го мрази и той я мрази поне пред мен. Псува я, нарежда я, не иска да я вижда, подминава я когато с мен, не я поглежда, блокирал я е отвсякъде, и е ясно, че нямат никаква връзка. Вижда се рядко приположение че са от един квартал и живеят къща до къща почти. Аз съм в другия край на града както и да е. С такава злоба говори за нея и разбирам аз че преди 2 месеца и писал да и пише като види че я е търсел. Тя не му отговаря ... а той не ми каза. Питах го, искал приятелство възможно ли е след всичко това да има и чувства? Все пак между любовта и омразата границата е много тънка, току виж си я преминал ? Как мислите? И след това да чуя аз " И да искам не мога да бъда с нея след като баща и ме заплашва? Как следва да се чувствам като последната дупка на кавала? КАк би следвало да действам сега да го накрам да и пише да си орпавят отношенията,с времето да се сближат и да видя какво ще стане и сама на себе си да докажа че наистина не иска нищо с нея или да не се занимавам и да се тормозя всеки ден след като се разделим дали наистина е казвал истината или не ?

Goddess
05-19-2012, 21:57
Нищо не схванах честно казано, но проблемът може и да си е в мен, тъй като го прочетох набързо..та както и да е. Нали ти е бивш приятел ? Какво те грее той какви отношения поддържа с еди коя си ?

valdesbg
05-19-2012, 21:57
Не те разбрах.

Ама щом са намесени бивш и бивша.. защо ще се занимаваш изобщо? Опитай се да го обясниш като за прости хора.

tit
05-19-2012, 21:59
Ох какво яко съм се объркала не е истина ;д ИЗвинявам се никой освен мен не е в грешка : ) Поправих го ;р

valdesbg
05-19-2012, 22:04
No, there is not a thin line between love and hate. There is, in fact, a Great Wall of China with armed sentries posted every twenty feet between love and hate.

Dr Gregory House

Не знам защо се филмираш след като пише на бившата си. Виждам много превземки и показност, но това не значи непременно че си втора дупка на кавала. Ако само това са ти проблемите - нищо страшно няма. Ако има и друго - сподели и може да видим къде се крие мишлето.

Goddess
05-19-2012, 22:08
Мхм. Това, което ти е казал, звучи малко кофти и вероятно само той си знае какво е имал предвид..дали просто не се е изразил правилно или е имал точно това предвид..От казаното излиза, че не ти си пречката да не е с бившата си, а баща й.
Можем само да гадаем. Най-хубаво е да си поговорите с него открито. Връзката ви иначе как върви до момента ?

PLEYGIRL
05-19-2012, 22:16
виж кво .. по начина ти на обяснение ти си страшно объркана.. според мен твоят приятел определено има чувства към бившата си а щом са намесени родители любовта става още по сладка.. по-добре не се занимавай ... остави го .. намери някой който да няма такива проблеми ...

tit
05-19-2012, 22:21
МНого зле и преди това е зарибявал разни други. Ходихме 1 месец след което е зарибявал една негова стара позната окей приех го 1 месец нищо не е после след 4 месеца ходене .. зарибяваше една моя "приятелка" при което ми каза че го е направил нарочно за да ме подразни ... и то беше по най-демонстаративен начин затова и тогава му повярвах а иначе доверие си нямаме тоест аз към него. И моля само без такива "няма доверие, значи няма връзка късайте" Опитвам се да запазя връзката си въпреки недоверието. Обичам го много но не искам винаги да бъда втората. Да като го питах за това защо не е с нея той ми каза обърках се не искам това аз пак мога да съм с нея баща и е в Малта какво си мислиш, и аз му викам е баба и все ще разбере там некви глупости и с нея имало и той ми вика ем аз ако искам и в града мога да се срещам с нея. КАза ми че баща и му е казал "съседи сме нека си останем с уважението но не и ли върнеш там някаква парола имало ще стане с лошо" ПОсле той я е върнал. В крайна сметка се разбрахме... да и пише да се сближат поне пряители да си останат нямам нищо против и никога не бих имала .. стига да бях сигурна в него. И той ми каза ако го направя въпреки че вече я напсувах тая вечер сближа се с нея оправя си отношенията би ли започнала с мен всичко отначало. И аз казах да. Въпреки това аз искам да вида друго. Да се сближат сдобрят излизат ако трябва но искам да вида дали би се подал на това и отново би направил грешката да тръгне да я зарибява (звучи много гадно) и да бъде с нея. Само това може да ми докаже че дори и да има добри отношения с нея, близки отношения пак би бил с мен? Не знам дали има смисъл как мислите ? По някакъв начин искам да вида дали би ме заебал заради това да бъде отново с нея след като е наясно че има голям шанс?

PLEYGIRL
05-19-2012, 22:28
ох ... твоето писане е просто ... както и да е ...

Виж моме ... не знам на колко си ,но определено това са детски работи .. става въпрос за него. Той май не знае какво иска ... остави нещата така и изчакай ако нещата тръгнат на зле ... говори с него .. казал е ,че иска да бъде с теб. Това трябва да значи ,че ти няма да бъдеш втора. Изчакай да видиш дали ще си оправи отношенията с онова момиче и тогава предприемай действия. Онова момиче не мисля ,че е виновно по добре ти не се меси за сега.

Goddess
05-19-2012, 22:32
И връзката ти да се държи на някакви тестове и експерименти с доверието и себеуважението ти ?! Тоест, ти вече си го потъпкала неколкократно с това, че си се примирявала и с другите му зарибявки. Не знам какво да те посъветвам, тъй като не те разбирам. Аз не бих търпяла такова нещо. И вместо той да е този, който да се опитва да задържи тази връзка (ако я иска наистина), след като той върши простотиите..вместо това, ти му ходиш по гъза..
То "стоплянето" на отношенията между тях може да пордължи и 1 година..може и по-рано да ги стоплят, без ти да разбереш. И какво ? Ти ще седиш и ще чакаш нещо да стане или да не стане ?

tit
05-19-2012, 22:32
Всеки би казал така, след като е наясно с факта, че няма как и да иска както той вече ми каза да бъда с момичето което той иска. Следвателно трябва да си намеря друга а нея да забрави. Точно тогава аз бях първата удобна. Дадох му всичко което мога да му дам и той пак я търси.. и сега трябва да съм спокойна и да съм наясно с факта че сам единствена? Не мисля ... може и да греша..

tit
05-19-2012, 22:36
Проблема при него е че не говори с мен. Вика ми няма да говоря АЗ ЩЕ ТИ ПОКАЖА .. и затваря не иска и не иска да говориме. Идва пред вкъщи прави ми разни изненади букети .. води ме еди си къде. Оценявам го! Но не мога да забравя другите неща ей така, искам да говоря с него опитвам се, но и най-търпелия човек да е няма да се стърпи без да се развика, че да ме чуе. КАзах му 100 пъти и на луната да ме пратиш не ми ли обясниш нещата, не спреш ли да ме лъжеш,не ме ли накраш по някакъв начин да ти повярвам ако ще и цяла седмица да висиш под прозореца ми,говорейки ми мили думи правейки ми най-милите неща няма да се оправят нещата.

valdesbg
05-19-2012, 22:37
Не, връзка без доверие не е връзка. Така казано се вижда че пича си прави веселото с теб. По принцип би било добре да си събереш парченцата от останалото достойнство и а се оттеглш. Инак ще завършиш в някой публичен дом.

Не вярвам обаче ще е имаш желанието да си тръгнеш.

tit
05-19-2012, 22:42
Така е.. нямам намерение да се унижавам повече. То е почти решено колкото и да не искам, че вече сме разделини. Той само повтаря няма да те оставя ще съм с теб завинаги и за наше семейство ми е говорил и т.н ПРосто след всичко чуто се надявах да е бил искрен. И не ще го направя. ;р

Goddess
05-19-2012, 22:44
Така е.. нямам намерение да се унижавам повече. То е почти решено колкото и да не искам, че вече сме разделини. Той само повтаря няма да те оставя ще съм с теб завинаги и за наше семейство ми е говорил и т.н ПРосто след всичко чуто се надявах да е бил искрен. И не ще го направя. ;р

Уау, колко бързо размисли. Ама няма - това е правилното решение, откъдето и да го погледнеш.

tit
05-19-2012, 22:48
Премислям го от 2 месеца и се си викам той се е променил. Явно не е. Оставям го да си гледа живота и да не обърква още повече моя и без това толкова ми трябва. И 8 месеца да са ... с хубаво ще гледам да ги запомня. : ) Благодаря много за мненията ;р : )

SmilezZz
05-20-2012, 06:00
Аз не бих се занимавала с такъв човек. Още повече, нямаше да му простя първата зарибявка, а ти си потъпкала достойнството си и следващите пъти. Е , стига толкова. Пък и като го няма доверието - няма смисъл от тая връзка, просто е безсмислено да се бориш за нещо, в което не вярваш, че може да съществува.

error92
05-20-2012, 11:00
Пораснете малко О.о ...

In*The*Face
05-20-2012, 11:32
Премислям го от 2 месеца и се си викам той се е променил. Явно не е. Оставям го да си гледа живота и да не обърква още повече моя и без това толкова ми трябва. И 8 месеца да са ... с хубаво ще гледам да ги запомня. : ) Благодаря много за мненията ;р : )


Това изчерпва всичко по темата. Адмирации за решението.