PDA

View Full Version : Изненада



Camaro
05-20-2012, 00:32
Здравейте , има едно момиче , което бих казал , че обичам и искам да направя нещо за нея .Не става въпрос да и купувам подарък или да я заведа някъде ... мислил съм да изляза към 2-3 часа вечерта и да напиша на асфалта на улицата , която живее с големи букви от тебешир името и , и че е много специална за мен още не знам как да оформя изречението , но да не е директно , че я обичам ... Мислил съм и това да и направя клип с нейни снимки и някакви послания , но там не съм много добър ...

abso0lut_
05-20-2012, 05:56
Мисля,че идеята с тебешира е много по-добра,от тази с клипа..Нещо различно е,нещо интересно :) Добре си се насочил,много сладък жест.Според мен нещо по кратичко,няма да изписваш цялата улица,иначе евала!

heartshapedbox
05-20-2012, 09:09
И според мен това с тебешира е много сладка идея, определено би и станало мило. :]
А това с клипа е малко изтъркано, по-добре се насочи към първото.

In*The*Face
05-20-2012, 10:49
Здравейте , има едно момиче , което бих казал , че обичам и искам да направя нещо за нея .Не става въпрос да и купувам подарък или да я заведа някъде ... мислил съм да изляза към 2-3 часа вечерта и да напиша на асфалта на улицата , която живее с големи букви от тебешир името и , и че е много специална за мен още не знам как да оформя изречението , но да не е директно , че я обичам ... Мислил съм и това да и направя клип с нейни снимки и някакви послания , но там не съм много добър ...

Първата ти идея е супер, мой близък ми направи такъв жест, само че с чаени свещи. Живеех на 10-тия етаж и когато звънна да ми каже да изляза на терасата, гледката беше повече от прекрасна. Можеш да го напишеш точно както го мислиш "ти си специална". Достатъчно кратко, достатъчно красиво и според мен е прекрасен комплимент.

mMemories
05-20-2012, 14:31
с тебешир като минат 1-2 коли ще се изтрие още преди да го види.... може да го направиш с нещо което ще остане по-трайно :))

In*The*Face
05-20-2012, 14:36
^спрей например

faithh
05-20-2012, 14:43
Страхотна идейка! Много ми допада това с надписа - Ти си специална :) И по-добре наистина със спрей, защото тебешира лесно може да се изтрие :) Може да е написано със любимите и цветя (листенца) :) Идеи много :D

valdesbg
05-20-2012, 16:21
Недей. Няма да те отрази изобщо.

DisappointedDreamer
05-20-2012, 21:16
Недей. Няма да те отрази изобщо.

+1 Лялял, аз цитирам тук, и се връщам обратно в раздела.

Camaro
05-20-2012, 23:32
Може би ще пробвам цветя по куриер ??? Добра идея ли е ? Мисля , че всяко момиче би се зарадвало , но въпросът е да пише ли името на изпращача (моето) или да е анонимно ...

Joc
05-21-2012, 00:03
препикай и вратата да се знае, че е твоя тугедър форевър!

Camaro
05-21-2012, 00:20
Ае синко , като си толкова саднат отиди удари дре ножки не спами темата , че такива , като теб са ми най-смешни тцтц ...

Joc
05-21-2012, 00:35
синко а :D келеш

In*The*Face
05-21-2012, 10:24
Може би ще пробвам цветя по куриер ??? Добра идея ли е ? Мисля , че всяко момиче би се зарадвало , но въпросът е да пише ли името на изпращача (моето) или да е анонимно ...

Ако се спреш на цветята и напиши картичка и се подпиши. Нека знае, че е от теб.

Anonys
05-21-2012, 10:29
Аз бях направил такъв жест... Звъннах й и тя се прибираше с такси. Аз бях върху един мост и бях написал на едно голяяяяямо парче плат "Прекрасна моя, обичам те!" със спрей и го бях сложил да виси надолу, така че като мине таксито й, тя да може да го види. Преди да стигне до моста й писах смс "Погледни нагоре към следващия мост" и като се видяхме после беше много доволна и ме разцелува и т.н. :)

NEWS
05-21-2012, 11:25
Аз бях направил такъв жест... Звъннах й и тя се прибираше с такси. Аз бях върху един мост и бях написал на едно голяяяяямо парче плат "Прекрасна моя, обичам те!" със спрей и го бях сложил да виси надолу, така че като мине таксито й, тя да може да го види. Преди да стигне до моста й писах смс "Погледни нагоре към следващия мост" и като се видяхме после беше много доволна и ме разцелува и т.н. :)

клише... и малко детинско

Camaro
05-21-2012, 15:04
Хах хрумна ми брутална идея :D Да напиша името и с бензин и да го запаля и да и се обадя да погледне през прозореца :D :D :D

In*The*Face
05-21-2012, 15:06
На мен ми допада, обаче има много "но"-та и въпроси. Къде живее, в колко часа ще го правиш, на колко години си : D и още и още.

valdesbg
05-21-2012, 15:09
Никой не попита какви са отношенията му с въпросната госпожица. Авторе - дай да разплетем мистерията за пред другите.

In*The*Face
05-21-2012, 15:18
Ааа, аз реших, че става въпрос за приятелката му...

heartshapedbox
05-21-2012, 15:20
И аз така разбрах.

valdesbg
05-21-2012, 15:26
Почти убеден съм че не му е приятелка, а че той е във френдзоната. Щото казва че я обича и иска да я изненада, и в същото време я нарича едно момиче.

Camaro
05-21-2012, 15:26
Не ми е гадже , познаваме се от 6 месеца и искам да и направя някоя изненада просто ... Тя е на 19 години , както и аз . Малко детински идеи ми идват на акъла , но пък най-откачените неща са винаги най-ефектни нали :D

Camaro
05-21-2012, 15:28
Почти убеден съм че не му е приятелка, а че той е във френдзоната. Щото казва че я обича и иска да я изненада, и в същото време я нарича едно момиче.

Мда има нещо такова , но баш да съм в Френдзона не съм ...

heartshapedbox
05-21-2012, 15:30
А ти искаш ли да стане нещо между вас или не?

Camaro
05-21-2012, 20:10
Да разбира се ...

heartshapedbox
05-21-2012, 22:52
Според мен тогава ще я стреснеш с тези изненади.
Щом не ти е гадже и дори не се знае дали не те възприема просто като приятел,
подобни изблици на любов са прибързани.
По-добре поговори с нея,
кажи/намекни и какво чувстваш (като не и изръсваш,че я обичаш-пак ще е шокиращо)
и оттук нататък зависи от нея.

mimettoo
05-21-2012, 23:06
Според мен тогава ще я стреснеш с тези изненади.
Щом не ти е гадже и дори не се знае дали не те възприема просто като приятел,
подобни изблици на любов са прибързани.
По-добре поговори с нея,
кажи/намекни и какво чувстваш (като не и изръсваш,че я обичаш-пак ще е шокиращо)
и оттук нататък зависи от нея.
+1 :) .. ако стане нещо м/у вас.. тогава ;) ;р xDDDD

valdesbg
05-22-2012, 07:32
Авторе - у френдзоната си, и поведението ти го доказва. Трябва ли да ти пиша чаршафа от мисли водещ до заключението?

assd
05-22-2012, 08:09
не си струва

Camaro
05-22-2012, 22:22
Ще се опитам да направя всичко възможно , за да я спечеля , да и покажа , че съм много по-добър от останалите а ако не стане здраве да е ;)