PDA

View Full Version : Любовь И Боль



todoroshko
05-20-2012, 05:31
Здравейте.Да се представя първо - момче на 18г.
Историята ми е следната.
Преди 3 месеца се запознах с едно момиче.Тя тъкмо беше се разделила с приятеля си.Още на първата среща,щом я погледнах нещо в мен трепна,досега не ми се беше случвало и незнаех какво точно се случва с мен,както и да е.След известно време се събрахме като двойка.Бях най-щастливия човек на земята,обичах я,давах всичко за нея,ако някой я наскърбеше бях готов да го убия.След всеки изминал ден се влюбвах все повече и все повече,незнаех какво се случва с мен,бях готов да умра за нея(и все още съм,поради незнайно каква причина).Тя също твърдеше,че с мен и е хубаво и че ме обича,склонен съм да вярвам,че не може да не е изпитвала нищо към мен,когато направеше някоя глупост плачеше и казваше колко много ме обича.Последните дни от нашата връзка можеби бях станал прекалено ревнив,постоянно я разпитвах,не и вярвах,но имаше за какво - хванах я да си говори на саме с бившия и,който е дилър на амфети.Побеснях,щях да му отрежа главата,но тя започна да ме успокоява и да ми обеснява,че няма нищо,да не правя глупости.Плачеше и ми се молеше да не си тръгвам... послушах я,прекалено много бях свикнал с нея,прекалено много я обичах ... за да си тръгна просто така.Няколко дена по-късно случайно разбрах,че пак са се виждали.Оставих я,а толкова ме болеше,след това тя се събра отново с бившия си,а мен толкова ме боли.Дори немога да повярвам как за толкова кратко време мога да се привържа толкова силно към някой... Откакто тя си тръгна живота ми изгуби смисъл,неме интересува нищо,нито училище,нито родители,нито каквото и да било... скарах се с наще и не си говорихме известно време.Започнах да друсам(амфети - преди също съм употребявал,но бях спрял напълно),да не спя и да не ям по 5-6 дена.Превърнах се в друг човек,постоянно гледам фейсбука и с надеждата на някое скрито послание в песен или цитат... изгубен съм някъде по - дяволите."1000 Пъти мислех накъде да тръгна,исках просто болката да глътна".Бих направил всичко само и само да си я върна,бих спрял цигарите,алкохола,наркотиц ите,бих обърнал света наопаки... бих убил.Причини ми толкова много болка,а аз все още я обичам,опитах се да излизам с други момичета,но уви - никакъв интерес,всеки път се появя ТЯ... Защо постъпи с мен така,в мен ли е вината... предпочитам да ме бяха пребили,по-леко щеше да ми е,вече месец от както не сме заедно,а в 80% от времето мисля за нея.Всичко ми напомня за нея - песни,филми,аромата и... имам едно единствено желание на този свят и бих направил всичко,за да се изпълни - тя да е моя отново. ;((( Тя придаде смисъл в живота ми,а сега когато я няма смисъла отива някъде по-дяволите...

SmilezZz
05-20-2012, 05:48
Не мисля, че има какво да направиш - освен да не мислиш за нея и да продължиш напред. Щом е избрала бившия си, нека да е с него. Сега спри наркотиците, цигарите и алкохола, защото ти вредят и с нищо не ти помагат. Намери си някакво хоби, излизай с приятели и с времето всичко ще отмине. И ще срещнеш момичето, което е правилното за теб.

Enchanting
05-20-2012, 09:28
трябвало е да се изясните.
казвала е, че те обича а се е срещала с бившия.
Щом веднага след като си я скъсал е тръгнала с него, не е било точна така.
Не те заслужава. По- добре продължи напред и не се самоунищожавай.

In*The*Face
05-20-2012, 10:47
todoroshko по начина по който пишеш за нея, сигуран съм, че тя е загубила. Няма какво да направиш, освен да оставиш времето да си свърши работата. Мога много да пиша и ми е лесно да го направя, трудното е да оставиш миналото зад себе си и да продължиш. Вярвам, че щом си е тръгнала от живота ти е имало защо и така е трябвало да стане. Вие се разделяте и малко по-късно тя тиша при бившия. Това не говори добре за нея, нито за искреността й. Постъпила е долно и те е наранила. Трябва да продължиш напред. Не казвам, че ще стане утре, нито че ще е лесно, но ще ти мине. Просто недей да вредиш на себе си, заради поредното момиче, което не знае какво иска и не е способно да оцени това, което има.

mMemories
05-20-2012, 14:28
тя просто е доказала, че не те заслужава... всичките тези глупости че те обича и нз си кво си са били лъжа.... продължавай напред и я остави с онзи... блокирай я отвсякъде, блокирай я във фесбук, скайп, блокирай и номера и общо взето направи така че да нямате нищо общо вече... един ден ще си осъзнае грешката. а ти продължавай напред !!! спри алкохоли, цигари и наркотици... ще станеш пълен боклук и няма да можеш да си намериш НИКАКВО момиче.
бтв като четох първия пост, където разказваш за малко да се разплача о.О спр гадно се получава като докато го четеш слушаш "Твоето момиче"... ;х