PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате vol. 22



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

kalpazanka
05-20-2012, 06:27
Душици, добрютру и честита ни нова тема :)



Линк, бързо! :Д
http://www.parfiumbg.com/


Вчера завършекът на деня беше ползотворен. Будувах до късно, но съм доволна от свършеното. Странно ми е как се събудих в 7.30 :D

scandalousLady
05-20-2012, 07:39
Наспах се хубавичко, което е добро начало за деня. Ще повися малко тука, после мисля да гледам сериал.. абе неделя <3!

DisappointedDreamer
05-20-2012, 07:44
Честита ни нова тема! :)

Аз съм все още сънено, но днес се очертава да бъде страхотен ден!

Зайче..
05-20-2012, 07:49
Ау, честита нова тема ^^.
Не знам хубаво ли ми е, гадно ли ми е. :д
Всяка сутрин ставам с мисълта да си пробия езика и всяка сутрин майка ми казва, че не е подходящия момент да говоря с баща ми. Започнах да се изнервям вече. И утре имаме матура. Ужас, ужас. ;д Поне да минат тази седмица и да започва живота, че ми омръзна вече. 8-)

heartshapedbox
05-20-2012, 09:01
Честита тема! :)

Станах супер рано и чета от сутринта.
И на мен изобщо не ми е до тия матури,
да минават вече и да ходим на море ;д
Бях да си взема роклята от шивачката, доволна съм.

iwwo_
05-20-2012, 09:11
Нормално ...

БожиятАгнец
05-20-2012, 09:23
Искам на първа станица. :/

Blab
05-20-2012, 10:02
и аз не знам


по това време на годината ме зарязват
някъде помежду софия и шумен
между топлия бриз и ламанша
календарно като разписание на влак
с билет от-до и резервация
и без излишни приказки
без ръкавици
чнг
нещо такова

Enchanting
05-20-2012, 10:19
не ми е много на кефф. /факт//
Мисля днес да се отдам на пълна почивка.. ^^

kuklichka_bg
05-20-2012, 10:36
Добре-Днес смятам цял ден да чета разни анализи и произведения. :D тъп ден се очертава

anonymous708973
05-20-2012, 10:38
Суперщастлива, нямам търпение! Гушгушгушгуууш!

Шадоу и Сиси, измислете си една свободна вечер, да се видим. (заминавам за столицата, пътувам обратно на 24) :P

onestar
05-20-2012, 16:13
Ммм... тази разходка ми хареса. :D
Сега следва още една с Вики. : )
Хубав ден.

xoxi
05-20-2012, 16:17
Изгоряяях.
Бях забравила колко съм секси с тен. :D
Хубаво, хубаво, хубаво.
Утре пак ще си намеря работа на слънчице.

PullMeCloser
05-20-2012, 16:22
Като ударена с тежък предмет по главата :Д Не очаквах такова...развитие изобщо. Много съм добре, страхотно се чувствам, адски облекчена. Предполагах, че все някога всичко ще мине, но не знаех, че ще е толкова лесно и толкова бързо!!! Страшно облекчена се чувствам. Прекрасно, супер свободно и различно.

Furious?
05-20-2012, 17:29
10 часа математика консултации.Как ми стоят

granger
05-20-2012, 17:41
Ми нормално...малко ми беше разочаровано то загубата на мойте момци,но нищо. Next year! Иначе днес ходих пак да бера рози и като се прибрах в 10 сутринта и като легнах до 2 без нещо спах :d Не че много,ама за мен 3 часа-4 сън на денонощие си е перфекциозно!
Мързелувам цял ден у дома. Утре ще се захвана с нещо стойностно.
Чачо поздравява ваще майки,щото сте много скучни!

ShtrudeL
05-20-2012, 17:43
Тъпо всъщност.

babity
05-20-2012, 18:32
Чакам си гостите. (sun) Малко ми е напрегнато. Започнах да се разтапям, а това не е добре. Нищо няма да излезе и не бива да си го позволявам. Дано тази седмица има раздвижване по финансовите ми проблеми, защото ми се пазарува към края на седмицата. А с т'ва латино... направо се зумбирах. :D

DragonLady
05-20-2012, 18:46
Некво шантаво ми е. Утре имам защита на курсова работа, което се очертава да е голям та*ак ама ще се ходи, колкото да се отбие номера, да има там за 3ка и без това при тая кобра повече нема шанс да се изкара. Да си вземам заверките вече, че ми писна да седя в тоя университет, вместо да си уча за изпита на 30ти. Иначе остатъка от утрешният ден, би трябвало да е далеч по-забавен :) Мисля да ида да се изкъпя и после да се обадя на едно аверче да си поговорим, че от близо 2 седмици не съм го чувала.

Nutella♥
05-20-2012, 18:53
Притеснена,макар че не трябва.Утре ми е изпита - дано се представя добре. :)

DisappointedDreamer
05-20-2012, 18:55
Страхотно! Толкова хубаво не съм прекарвала отдавна! Събрахме се компанията от 10 човека, купихме месца, грил ала бала, седнахме около едно езерце, направихме си грилче и муцка! Отделно, момчетата скачаха от скалите, а аз се пльоцнах във водата по бикини и сутиен 8-) Супер беше. :)

valdesbg
05-20-2012, 19:12
Добре беше :)

17 км градско с велосипеда. За.. час и малко. Не е зле.

shmatarok
05-20-2012, 19:17
Стискайте палци за утре! :D Че дипломата ми зависи. 8-)

учаща, как да съм. блах. да минава утре....

IseeDEADbodies
05-20-2012, 19:19
Ужасно скучно ми е. Мислех да излизам, ама тоя дъжд еба майката на всичко *unhappy face*
Кажете некой готин филм да гледам, преди да съм умрял от простотия xD

MoulinRouge
05-20-2012, 19:21
Утре ми е изпита по бг . Знам всичко перфектно . ЙЕС БЕЙБИ ! Айде късмет на всички с изпитите утре :* Иначе добре ! :)

xXxAngerfisTxXx
05-20-2012, 19:42
тъпо, чакам с нетърпение утрешното изкъртване в залата

Зайче..
05-20-2012, 19:46
Притеснена,макар че не трябва.Утре ми е изпита - дано се представя добре. :)

По същия начин.
Хайде стискайте ни палци!! :-)

anonymous708973
05-21-2012, 06:12
Малко ми е завъртяна главата, ама то трета вечер недоспиване + малко махмурлук, нормално.
И си тананикам "тези красиви студентки / утре ще станат доцентки/ а пък студентът, горкият/ сам ще си пие ракия." :ДД

Сиси и Шадоу, излиза ли ви се тая вечер/утре :]

DisappointedDreamer
05-21-2012, 06:16
Понеделник. Блях. Тест по италиански, упражняване по математика за утрашната матура/тест ииии толкова много ми се спи, че просто не е истина. Щастливо ми е обаче. Още малко остана докато си хвана самолетчето обратно. :)

xoxi
05-21-2012, 07:05
Кафее.. съживителната ми сила, когато някой ме събуди...
Имам да върша една неприятна за мен работа днес, ноо ще търся някой да ми я свърши.
Хич не ми се занимава отново с ТЯХ.

Нямам търпение и новото ми диванче да пристигне. С цвета на стените ми е и е супер удобно, мекичко и мога цялата да потъна в него. Исках го на колелца, за да мога да си го придвижвам от стаята към терасата на припек. Дано баща ми го донесе до довечера.

granger
05-21-2012, 07:15
Добре , към 9 станах, още не съм яла *ще се поправя* и гледам на абуригентите *живи и здрави* им се паднало "Под Игото" Винаги съм смятала Вазов за труден ,той си е, труден е за тълкуване,особено стихотворенията му, обаче на "Под Игото" всеки трябва да изкара,просто трябва да си нереално прост , за да не напишеш нещо.

alexsdreamm
05-21-2012, 08:15
мм чудесно. След тичане в близкия парк с кучето,стрхотен ободряващ душ,малко йога,обилна закуска,сега Вас, след малко "училищни занимания" и после "Пилешка супа за душата". Някой да я е чел?
Прекрасен ден,уникални :*

TheBeliever
05-21-2012, 09:16
Бива ли толкова да си прецакам режима на сън? Вече трети ден се чувствам като парцал. А това трябваше да са последните ми дни за релакс преди да тръгна да си троша задника от работа.

Поне започнах малко от малко да си организирам ученето за сесията. Следващият месец ще бъде ад и половина, но поне няма да имам време да скучая. Като се замисля май няма да имам време за каквото и да било, но карай. И това ще мине.

Colouring
05-21-2012, 09:36
Вчера съм заспала към 17:30 и се събудих към 21:00 вечерта. Не знаех нито къде се намирам, нито коя година е. ;д След това към 02:00 пак си легнах и те така до ей сега. Какво ми става? О.О
Иначе какви сънища сънувах... направо не е за разказване.
А денят ми (или поне остатъкът от него) се очертава да е ужасно напрегнат.

DragonLady
05-21-2012, 11:07
Добре съм :) Изкарах си защитата на курсовата и накрая 4 по предмета, което е доста добре в предвид очакванията ми за 3ка :D След няколко часа отивам да поливам. После вкъщи да поливаме рожденият ден на мама :)

Blab
05-21-2012, 12:12
ами, добре. даже изненадващо добре.
динамично начало на деня - философия, поезия, топли усмивки, намечтани перспективи, може би приятна вечер...
сядам да рисувам, че не ща да го гледам омърлушен.

Colouring
05-21-2012, 12:22
Да ви имам и приятелите. Нищичко не заслужавате, нищичко!
Само на себе си мога да разчитам.

NambyPamby
05-21-2012, 13:38
Дееба и тъпия ден, дееба. Разкарвах се напразно до другия край на града в тоя мор навън, после си прецаках пералнята, след това и фризера, счупих една чиния по най-нелепия възможен начин и си шибнах така жестоко крака, че в момента кутрето ми тупти. Довечера бях пред дилема дали ще се излиза, или не, но вече ми е пределно ясно, че трябва да си остана вкъщи и да лигавя кутия сладолед, докато премине възможно най-каръшкият ми от месеци дни. Ебати. Мислех да готвя, ама ме е страх да се доближа до печката, че после и пожар да трябва да гася - не, мерси.
Паля фас след фас и съм яхнала метлата здраво, оня нещастник не се е появявал скоро и по-добре, че както му набирам отдавна и ми е писнало да му слушам глупостите, ще яде дръвцето. Подходящ ден е за раздаване на правосъдие, мисля. Няма само аз да съм нещастна, я!

shmatarok
05-21-2012, 13:40
Някой да ме застреля! Веднага.
По-гадна тема на матурата просто не можа да се падне. Ама страхотна направо.
И съм толко тъпа, че да не видя какви глупости пиша. Браво на мен, просто такава мощна издънка отдавна не съм правила.
Много ми е криво и ядосано.

Nutella♥
05-21-2012, 14:43
Някой да ме застреля! Веднага.
По-гадна тема на матурата просто не можа да се падне. Ама страхотна направо.
И съм толко тъпа, че да не видя какви глупости пиша. Браво на мен, просто такава мощна издънка отдавна не съм правила.
Много ми е криво и ядосано.

В същото състояние ,само че заради тъпия изпит на който бая сгафих. >.< Очаквах много повече от себе си.

П.С - вашата тема наистина е била много трудна!

cyclops
05-21-2012, 14:47
Ужасно щастлива. Имам невероятни приятели, невероятно момче до себе си, страхотно семейство !!!!!!

DragonLady
05-21-2012, 20:05
Нямам търпение да минат 10 дни и едно аверче да дойде на към Варна да работи за през лятото, та да си го виждам по-често, че ми писна да е на 30 километра от мене ... Ебахти колкото са малко, а понякога са и толкова много. Иначе утре как ще се дигна в 8 и на идея си нямам, ама трябва да ходя за заверки, а после сигурно ще отразим едно кафе с колежката.

onestar
05-21-2012, 23:35
Не мога да заспя. УжасТ.

Е, поне ще си подготвя някои неща за другата седмица та да не се мотая в последния момент.
Мда... и се чудя дали да не го събудя? Мм <3

DarkTemplar
05-22-2012, 00:03
Motha fucka, току-що имаше земетресение. Усети се един бая стабилен трус и няколко по-малки остатъчни.

onestar
05-22-2012, 00:07
^ ААААА, отврат, и тук се усети. Кучетата не спират да лаят, а махалото на стенния часовник (което не се движи) до преди 1 мин. се люлееше...

granger
05-22-2012, 03:38
То при нас се е усетило силно ,че сме на 60 км от Пловдив,пък за София не знам...

Sh@d0w
05-22-2012, 03:51
Бахти убитото земетресение, сега ми се спи, трябва да излизам на работа. Събуди ме в 3, отспах си после, ама явно не достатъчно.

И тя ми липсва много, довечера ще си я нагушкам <3

SisiStrange
05-22-2012, 04:08
^ Уникален си. Аз не можах да заспя след това. XD

lemonyheart
05-22-2012, 04:51
След земетресението успях само един час да дремна и то се събуждах, защото пак имаше трусове + т'ва живея в Благоевград и си беше бая силно. Сигурно цял ден ще съм dizzy..

IseeDEADbodies
05-22-2012, 05:48
Искам цигариииииииии... ффс ;(

iwwo_
05-22-2012, 06:36
Зле.......

valdesbg
05-22-2012, 06:41
Аз това земетресение не го усетих изобщо. Брат ми ме събуди и реших че се ебава с мен за земетресението и щях да го напсувам, обаче видях че полилеите се клатят и книги са падали + че близките блокове бяха светнали всичките. И не знам защо беше такава паника, предвид че само сме се разклатили леко. Блоковете са здрави, всички сме живи..

Легнах си пак да спя, като преди това се чух с близките ми хора в други градове (Плевен и Търново) и се оказа че и те са го усетили :)

Иначе като цяло съм екстра, днес ще давам документи в новата работа. Дано всичко мине по план и не се повтори историята с последната.

DisappointedDreamer
05-22-2012, 06:47
Абе, имало си е разбити сгради/блокове, но за щастие няма жертви.

Родителите ми са го усетили, и бързо са избягали навън. Леля ми и кака ми и те. Блях, ужас :/

Аз съм добре, 4 часов национален тест по математика ме очаква. Отивам да си блъскам главата над задачите!

valdesbg
05-22-2012, 06:50
Имало е, ама мазилката е нормално да падне предвид че повечето блокове са на по 30+ години. Блока, в който аз живея е на 35.

На теб ти пожелаваме успех Дрийм, после колко ще имаш да черпиш не знам :D

DisappointedDreamer
05-22-2012, 06:57
Благодаря! :) После ще черпя по бира ако съм минала теста успешно :D

xoxi
05-22-2012, 07:32
Как хубаво се спи след земетресение...
Тая нощ помня само как ми се разклати цялата стая и първото, което направих беше да скоча да грабна котката и да се изпарявам някъде. В коридора се получи почти катастрофа с нашите. Майка ми беше осъзнала какво става, докато аз сънената мислех, че пада блока. :D
Докато отреагирам адекватно, всичко свърши... Позабавлявах се от терасата как хората тичат по поляната пред нас, как други товарят колите и т.н. Иии после заспах като бебе.

bloodfrozen
05-22-2012, 08:37
Малко ми е напрегнато и изпитвам известно притеснение. Дано тия неприятни чувства скоро се разкарат.

kalpazanka
05-22-2012, 08:40
Значи не само аз спя леко. Леглото ми се поразтресе неприятно и аха да се осъзная и да светна лампата, свърши. После не ме хвана сън, де.

Glamour92
05-22-2012, 08:40
Спинкам си най-спокойно и усещам как ако не стана на секундата ще изригна.Чувам наоколо някаква шумотевица,компа ми бучи като за последно,бюрото под него скрибуца някакво жално...
Скачам да видя какво става,лампата се върти с бясна скорост,а пода се държи странно.
И това беше.Реших,че сънувам,нахоках се мислено за среднощната салата(яденето вечер е вредно нещо) и пак заспах. :D

cyclops
05-22-2012, 09:15
При нас се усети много силно (София). Наоколо има изпаднали мазилки и тухли от сградите. Падна ми вазата .Беше много силно и неприятно. Дано няма повече силни трусове, а само леки, които да наместят плаките.

Иначе съм добре, ама много ми се спи след снощи...бях самичка у нас и малко се шашнах.

IseeDEADbodies
05-22-2012, 09:50
Влади, не си единствен. Аз също нищичко не съм усетил. Спах си като къпан (буквално) цяла нощ :D
Утре се очертава един доста доволен ден, но да видим. Днес се очертава да е спокойно.

heartshapedbox
05-22-2012, 10:25
И аз го проспах това земетресение :Д

iwwo_
05-22-2012, 10:34
Гладен ....... :D

Dagichka
05-22-2012, 10:43
супер неадекватната. ужасно стряскащо събуждане със земетресението, паника, рев.. ;д всичко ми мина през очите и се псувах на ум за нещата, които не съм направила, а толкова много съм искала.. после се осъзнах де, гушнах си кравичката и не мигнах повече.

LeprikonA
05-22-2012, 11:31
Е аз го усетих, събудих се защото леглото ми се тресеше злобно, но си заспах на ново. Като станах сутринта разбрах какво било :Д.

Иначе ми е криво някак си. Не са ми дни май, още от миналата седмица ми е тръгнало едно такова убито, неадекватно, с какви ли не излишни мисли, които само влошават нещата.

Furious?
05-22-2012, 11:41
Жалка история.Всеки коментира досадното земетресение.

Иначе интересен факт е , че въпреки , че май съм единственият , който има 6 при Христова само с 2 дена четене по математика , не се чувствам специален или голям.Знам , че ако я видя утре , ще пребледнея и ще избягам пак.Може да пусна тема хохо

alexsdreamm
05-22-2012, 11:58
аз маай всичко пропуснах. Толкова сладко си спях че и будилника не ме събуди ;х

TheBeliever
05-22-2012, 11:59
Супер съм. Свърших си задачките за днес и сега се боря със сънливостта и мързела. Трябва да сядам да уча защото няма да имам никакво време като започна работа, но съвсем ми липсва мотивация.

И ми е гушкаво и разгонено. Дано да не зачезне на някъде тази вечер. Искам си го само за мен.

IseeDEADbodies
05-22-2012, 12:00
супер неадекватната. ужасно стряскащо събуждане със земетресението, паника, рев.. ;д всичко ми мина през очите и се псувах на ум за нещата, които не съм направила, а толкова много съм искала.. после се осъзнах де, гушнах си кравичката и не мигнах повече.

Ти пък, все едно е дошъл края на света :D До Декември има време, споко ! :lol:


По темата - Стига толкова празнеене вкъщи ! Обмислям да се прибера чак довечера, но пък може и да ми доскучае по-раничко, Ше видим.

Зайче..
05-22-2012, 12:04
На някой хора да имам разбиранията, просто.. :x

DisappointedDreamer
05-22-2012, 12:09
Ти пък, все едно е дошъл края на света :D До Декември има време, споко ! :lol:



:lol:

Мина тая тъпа матура по математика. Всички излязоха плачейки-смейки се, ама поне мина. Навън е едно слънчево и топличко, мисля да му се порадвам на това време :)

Dagichka
05-22-2012, 12:50
ама аз буквално така се чувствах! :Д рязко от сън като ме изтръгнат, особено с тътени и люшкания, хич не знам на кой свят съм и какви ли не мисли ми минават през кухата тиква.. :Д мда, и ядох като за световно, ама един ден ще преживея. сега тъпият дъжд за малко да ми провали плановете, но отивам на рдто на бффто и надявам се скапания, объркан ден да има подобаващо як завършек!

Кръгъл идиот
05-22-2012, 12:58
Като в небрано лозе, пхахахха

onestar
05-22-2012, 13:22
Айде... прибрах си се, няма кой да седи в т'ва даскало с има няма 50 човека. Плюс това навън хвърчат столове, чадъри и всичко живо се чуди как по-бързо да се изпокрие.
Отивам да ям и лягам да спя, че имам за наваксване. :)

IseeDEADbodies
05-22-2012, 19:01
Ей, много ме изнервиха тия шибани журналя... Кого му е нужна тая драма ? Само всяват смут у хората. Окей, съгласен съм, че е труснало тук-там, че има някоя и друга поолющена къща, ама чак пък да се правят коментари от сорта на "Слава Богу няма жертви", "Дано кошмара да остане в изминалата нощ" и какво ли още. Какъв кошмар бе ? Че се напукали 2 стени ? Или че от бараките на по 50 години дето едва си стоят на основите, били паднали 2 тухли. И че хората едва ли не трябвало да се молят за живота си. От мухата слон. В Япония например какви трусове е имало, сгради се сриват до основи и прочие, ние тука правим трагедии за 2 напукани стени и 5 паднали тухли... Най сме силни в правенето на драми и трагедии, интрига да има...

kuklichka_bg
05-22-2012, 19:56
Притеснена.Цяла вечер чета теми по история и ако ми се падне нещо гадно утре не знам..Времето не знам може да стане по-гадно.

alchy
05-23-2012, 06:29
Екстра ^^^^

kalpazanka
05-23-2012, 07:27
Абсолютен мързел.
Дано времето се пооправи, за да мога да си подам носа навън довечера.

horacio
05-23-2012, 10:02
ДНЕС Е ДЕН ЗА МЪРЗЕЛ! Поне за мен. :D Вчера интересен ден... започна малко кофти, но завърши яко :3

А тва ми е супер смешно... не знам кой го е написал, ноо :D :D :lol:
"Малее голямо замътресение имашее .. ;х бок предопрешдава че скоро идва .. Да се покаем и да приемем христа той е живият спасител .. И да благодарим на бок че ни е упазил .. :)) " Колкото пъти го видя, толко пъти ми става смешно :lol:

Nutella♥
05-23-2012, 10:06
В треска преди да пуснат отговорите.Моля тее да е поне 3!

Colouring
05-23-2012, 10:09
Хм, вчера нещата не били чак толкова зле.
А иначе какви са тия сънища напоследък не мога да разбера. ;/

DisappointedDreamer
05-23-2012, 10:09
Егати тъпотията. Последната седмица от даскало и всички учители се събудиха, видяха че не са преподавали материал, и айде, тестове по абсолютно всички предмети. А навън грее слънце, и е топличко и хубавичко, а ние ще седим затворени, блъскайки си главата над тестови задачи.

Да свършва по-бързо всичко и да си идвам в Б-я.

Зайче..
05-23-2012, 11:46
юхуууу, утре заминаваме за Варна. Жалко, че вечерта ще се върнем, ама поне лятото ще отида там за повечко време. ^^
Иначе матурата по математика беше повече от ужасна. :(
Дано да изкарам що годе хубави оценки и да ме приемат където искам, че иначе ще се изям от яд. :х

cyclops
05-23-2012, 12:56
Горе долу добре, но може и по-добре. Боли ме глава и ми е много изморено и студено.

Хубавото е, че утре заминаваме с компанията и момчето ми на почивка за 4те дена и това ме държи.

TheBeliever
05-23-2012, 13:43
Нервно ми е за петък. Знам, че няма нищо сложно и че за ден-два ще навляза в нещата, но като всяко ново начало и това е стряскащо. Наслаждавам се на малкото останала ми почивка и същевременно се дразня ужасно много на мързела си. Можех далеч по-добре да оползотворя тези два дни. Но, имайки предвид, че няма да ми се отдаде подобна възможност през следващите 4 месеца, двудневното излежаване може да ми бъде простено.

granger
05-23-2012, 13:54
Добре ми е някво, ходих да карам колело , малко да поспортувам ... сега си хапвам сладичко и зяпам 24, мисля вечерта да ми мине страхотно... :D

xoxi
05-23-2012, 14:54
Убивам си времето пред компютъра днес.
Гледах филми, четох статии из разни странни сайтове, слушах музика, сега и някаква игра съм си пуснала... Имам чувството, че дупето ми изтръпна, не съм свикнала да вися толкова време пред монитора и сякаш главата ми се подува. :D
Излиза ми се. Ама няма да е днес... Пф.

Goddess
05-23-2012, 16:52
Ядосвам се...все аз прецакана!

granger
05-23-2012, 16:56
Ах,ах,ах ще гледам мача...нямам нервиии,ах , ще изперквааааааааааам... не ,не :D

faithh
05-23-2012, 17:38
Чувствам се гадно, ужасно и т.н ..

paradosou
05-23-2012, 18:02
Абсолютен панаир на суетата покрай тия балове. Пък могат да бъдат нещо много свежарско и готино... Мисленето на хората е тва, което прецаква нещата. Бих си дала 5 години от живота само да съм на мястото на завършващите и да се махна веднъж завинаги от тоя малък, провинциален, ограничен градец.
Все повече ми се струва, че на голяма част от хората са им размити представите за качествено. Все едно гледат света през парченца криво огледало в очите си...

babity
05-23-2012, 18:27
Очертава се още един "прекрасен" уикенд. :х И пак няма да стане да се подредим... Стана неочаквано, но денят се получи страхотно. До края на седмицата искам да си взема някои неща, да видим само дали ще стане.

NambyPamby
05-23-2012, 18:42
Иу, бе! Защо ми трябваше да го разбирам това!?! Ще си върна бисквитките на място, заклевам се. Пфуу!

Nutella♥
05-23-2012, 18:45
Е ,такъв изказ не съм очаквала.И ме помислиха за самовлюбена - пфф.Изобщо не мисля така в обкръжението ми има толкова прекрасници.Бих дала всичко да имам техните чарти и чар.Комплимента беше неуместен и не на място!Не съм такава.
Иначе от теста съм доволна,не се надявах на много и не получих много. :)

kuklichka_bg
05-23-2012, 18:46
Смазана.Отвратителен ден,краят беше хубав само..

justasmile
05-23-2012, 20:05
Ужасно! В отворена връзка съм...момчето ми беше казал, че с другото момиче не са толкова близки като преди.. но явно е било само моментно състояние.. Тъпа съм, защото започнах и наистина да го харесвам... и също защото не мога да бъда ок да излизам с 2 момчета (чувствам се като курва!)... Защото и двамата чувстваме едно и също като сме заедно - че останалия свят е изчезнал и не знам дали това е хубаво или ужасно!?!? Иначе.. като цяло съм добре.

Blab
05-23-2012, 20:55
като някое момиченце. а мразя да се чувствам така.
и игрите ме уморяват. дори не мога да се формулирам.
не мога да спра да мисля за него. не съм сигурна дали е егото, ината, времето или и-аз-не-знам-какво-друго. ако е взаимно, искам да знам по-скоро. просто, за да вляза обратно в релси. то бива вдъхновение, фриволност, глупости, ама разумът ми бие отбой. гйкгхйкгк

IseeDEADbodies
05-23-2012, 21:11
Майка ти да еба и сенна хрема !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bloodyF
05-23-2012, 22:52
искам си в българия вече :(
ама първо ще се наспя :Д
сладки сънища на всички
дано да спите, че според фейсбука много тресяло, това-онова

Sh@d0w
05-24-2012, 04:27
Най - сетне 4 дена почивка. Което значи 4 дена с нея <3 само още няколко часа...

ПП. Ще готвим гараш 8-)

babity
05-24-2012, 06:00
Кисело ми е, още съм сънена. Не мога да спра да мисля. Вътрешното ми усещане подсказва, че съм на прав път, но ще се пръсна от любопитство. Трябва да измисля как да си задоволя тази нужда и да се концентрирам малко, че няма 'лабаво вече.

TheBeliever
05-24-2012, 07:13
Е, по-омешани настроения не знам дали съм имала скоро. Тъпо ми е, че няма да го видя следващите 3-5 дни, нервно и същевременно екзалтирано ми е за утре, супер съм заради днешния планиран ден с дружката ми, притеснявам се за предстоящата сесия, но и съм уверена, че късметът ми няма да ми изневери и този път, което ми дава някакво успокоение. Ако някой можеше да надникне в главата, щеше да се побърка. Ама ми е добре.

jghgh
05-24-2012, 07:35
покрай баловете малко изнервено!
иначе ОК:)))

granger
05-24-2012, 07:38
Честит празник! Гордейте се с делото на Светите братя Кирил и Методий! И ний сме дали нещо на света!
Сутринта ми започна добре, раничко станах , към 7 и 30 , станах хапнах , пийнах си кафенце и си пуснах хубав филм , сега си направих у тренировчицата и съм капнала, после ще мъча велосипеда по баирите :D
Хубав ден!

valdesbg
05-24-2012, 08:22
Бааахти умрелия форум днес.

Инак допреди малко гризах марули. Ся ще видим какво ще правя.

kalpazanka
05-24-2012, 08:28
Бааахти умрелия форум днес.
Само днес ли? :D :D :D



Ако се кача няколко етажа по-нагоре, бих му завряла дрелката няма да кажа къде!!!

valdesbg
05-24-2012, 08:32
Калпазанке - не само днес, ама...днес особено :Р

kuklichka_bg
05-24-2012, 09:07
добре,пия се кафето..Довечера бал,дано мине всичко добре,че хич не ми върви тия дни. :D:D

babity
05-24-2012, 11:27
Мразя го! Всеки път когато го пращам на майната му, ме кара да се чувствам виновна. Което няма да стане-няма да стане. Не е познал просто!

DisappointedDreamer
05-24-2012, 13:14
Ох, супер съм! 7 километра от вкъщи до училището сутринта, още 7 километра навръщане пак с колелото, 14 километра общо! Чувствам се страхотно, навън грее топло слънчице! Пък и нещата ми най-сетне се нареждат и след този уикенд или ще плача, или ще празнувам както никога до сега.

bloodyF
05-24-2012, 13:41
трябва да ходя до магазина ,а на тия 30 и кусур градуса ме мързи да правя каквото и да било..

anonymous708973
05-24-2012, 15:34
Заредена с енергия :) 4 дни в Студентски с моя човек, как да съм? Тъжно ми е, че свършиха и че ме чакат сума ти неща на главата, ама няма да мрънкам. На връщане - сами в купенце, краката на седалката, гледане на Декстър. Пътуването с БДЖ можело и да е забавно.
Успяхме да се сдърпаме, обаче сякаш това още повече ме кара да го ценя. Хм.

bloodfrozen
05-24-2012, 17:18
Разни здравословни проблеми ме мъчат, ама ще се оправя. Няма начин. :)

Скучно ми е. Мисля да си пусна някое филмче.

babity
05-24-2012, 17:56
След малко се отказвам от ината си и ще се разрева! Да ми се пие кат' на куче, всичките ми приятели да пият някъде и аз да нямам как да отида... Престъпление е!

Sh@d0w
05-24-2012, 18:02
Защо не се бяхме сетили по - рано да го направим това нещо :D ужасно щастливо и влюбено ми е

и само след 3 часа правим една година <3 !! Обичам я 100 пъти повече<3

horacio
05-24-2012, 18:17
една година ;о ооо мн любов ви желая много ви се радвам ^^ (така де аз се радвам на всички ;д )


ох, нямам търпение да дойде събота ^^

p3tinc3t0
05-24-2012, 19:06
Учудващо е, че последните дни ми е толкова хубаво...бях забравила какво е да се усмихваш от сърце :) може би е заради него, защо ми харесва толкова много <3 Пред голяма дилема съм и се чудя дали изобщо да позволя да се получи нещо или да продължа да се дърпам, въпреки, че ще съжалявам след време за пропуснатия шанс.. оххх... мразя като стане така :(

TheDevilInMe
05-24-2012, 19:10
Доста уморена, а уж поспах следобеда, вече нямам търпение да дойде утре вечер, искам да съм с него, нищо друго. :)

xoxi
05-24-2012, 19:13
Днес се 'запознах' с двете най-прекрасни създания!!!
Толкова чисти, малки, с толкова невинни очи... И НЕ, не говоря за деца.
Преоткрих толкова емоции в себе си, че не е истина.
Интересен ден.

punksss
05-24-2012, 19:59
Не мога да спра да мисля за това, че скоро няма да мога да го виждам... Пф, а наистина можеше да се получи нещо...
И на всичкото отгоре ме боли глава супер много :D

granger
05-24-2012, 20:02
Добре,малко ми е мъчно ,че не съм си го чувала ,искам да му чуя сладки гласец и да ми е мирна главата...

IseeDEADbodies
05-24-2012, 20:07
LE FU !!! Искам и аз да бачкам в София !!!

granger
05-24-2012, 22:22
СКАПАН ШИБАНЯК , ИЗКЛЮЧИ СИ СКАПАНАТА АЛАРМА!!!!!!!!!
От 10 минути ми дуе на главата, дет не мога да спя ...хептен ! Кретен...

TheBeliever
05-25-2012, 05:22
Кълбо нерви съм. Дано не се издъня нещо още на първия ден. Как искам сега да ме гушне.

DisappointedDreamer
05-25-2012, 05:58
*разтяга крайници* Супер съм. Днес също се очертава да е страхотно слънчев ден! До даскало се домъкнах отново с колелото, имам един тест и няколко други часове, и после вкъщи! И е петък! :)

TheDevilInMe
05-25-2012, 06:15
Добре съм, но ми е малко заспало, снощи заспах в 3 или 4 и аз не знам ;д от мисли за него... След малко трябва да се оправям за летището да изпратя бащата и довечера най-сетне ще се видим с моя човек, нямам търпениеее. :D

IseeDEADbodies
05-25-2012, 06:19
Damn, да намериш някого само чрез случайна снимка не било толкова лесно, колкото си помислих отначало. Нищо.. аз не се отказвам лесно :lol:. Упорит инат съм, лмао ! Днес пак пиянства... ужас !

kindergarden
05-25-2012, 07:18
ооообичам почивните дни...
добре ми се отразява безгрижието :D

IseeDEADbodies
05-25-2012, 08:54
Йееее, пак заваля.

Зайче..
05-25-2012, 09:20
Скучно ми е.
Вече няма директни автобуси до несебър, нито някой, който да се навие да ме закара до там. :(
Мислех да ходя да си купя обица за езика и при козметичка да си оправя веждите, ама с този дъжд никъде не мърдам.
После отивам да яяяяяяям. ^^

Colouring
05-25-2012, 09:38
МНОГО съм ядосана на бащата.

x7aZzy
05-25-2012, 11:30
Пак горещина! Втора седмица 30 градуса. И в тоя ад аз изнасям реферат, не е истина просто. Поне мина най-сетне. Доцентът беше доста доволен, учудващо. Не ми се мисли какво ще правя с другите три презентации юни и юли месец.
Отивам в парка да се излежавам. Мноооого ми липсва морето. Но колкото и да искам да се прибера в БГ, не мисля, че е добра идея.

Furious?
05-25-2012, 11:49
г/д не добре

ако не ми беше тъпо и не ме мързеше,шях пусна тема

awesomesheepy
05-25-2012, 11:59
Заваля и ми се прецакаха всички планове. Ама може би е за добро ;D ще уча, съвсем подходящо време за спане,ще направя малко тренировки и така ще ми е .

толкова ме зарадва снощи<3. нямам търпение да го видя в понеделник)) дано ми пише пак .

DragonLady
05-25-2012, 12:20
В унисон с дъждовното време ми е доста лениво, а трябва да уча ... После треа се въведа във вид и да излитам от нас.
Още няколко дни и ще се видя с един приятел, който не съм виждала вече сигурно половин година ... проклето разстояние ... А след месец и малко ще се видя и с един човек, който ми е много скъп и направо нямам търпение :)

heartshapedbox
05-25-2012, 12:37
Тъкмо се събуждам.
Балът ми мина супер, с най-прекрасния кавалер и много други хора, важни за мен.
И в главата ми звучи още Тони Стораро :Д
Сега стягам багаж, не знам какво ще правим на морето в този дъжд.
Ама ще се цопна, ПЪК!

NambyPamby
05-25-2012, 13:43
Прекрасник<333

dream1707
05-25-2012, 14:41
Нда.. още ме боли главата.. Изглежда са се мъчили да ми вземат бутилката от ръцете, но не са успели ;хх Щях да ходя на бал.. ма няма ;д

На всичкото отгоре ТОЙ ме ядоса страшно много снощи ;х

bloodyF
05-25-2012, 16:06
оф, нещо тука ми се е отворил апетита и положението не е добре
-.-

хем искам да си взема семейството с мен, хем искам да си се върна в България
:/
ще ми липсват толкова много след като се върна у дома :(
ужасно е :/

babity
05-25-2012, 17:51
Днес имах доста динамичен ден и това ме откъсна малко от снощния филм. Но наистина съм много наранена. Просто не мога да реша дали има смисъл да говоря или не. Той никога няма да ми има доверие.

DisappointedDreamer
05-25-2012, 17:52
Хубаво ми е! Утре ще ходя на прием в посолството, ала бала, а после ще се плицикаме с компанията в някое езерце и ще се припичаме на слънце. Нямам търпение :)

Glamour92
05-25-2012, 18:13
"По него не просто си паднах,по него пропаднах" ... или нещо подобно беше,цитат от фейсбук.

Колко ми е лесно и в какво блажено спокойствие живея,когато той е далеч и аз едва ли не съм приела,че е покойник и как цялата се разтрепервам,точно като видяла оживял мъртвец при всяка една негова (напълно случайна) поява.
И колко майсторски успявам да поддържам невъзмутима и уверена физиономи,тип "английската кралица на прием" в такива моменти.
И слава Богу,че той е в пълно неведение колко усилия ми коства всичко това.

........................

Съдбата има пръст в такива истории...среден пръст.

kuklichka_bg
05-25-2012, 19:24
Изморено и ме мързи да се глася багажа.

granger
05-25-2012, 19:34
ЗЛЕ!!!!!! Не съм го чувала от известно време, побърквам се, искам да го чуя :cry: искам да го ВИДЯ , ИСКАМ СИ ГО! :cry: Деба, не знам притеснявам се вече! Да се ядосвам ли?! Да се притеснявам ли?! Не знам,реве ми се...

valdesbg
05-25-2012, 20:36
http://www.youtuberepeat.com/watch/?v=JZNCrLV8W_M

Ей така се чувствам.

dream1707
05-25-2012, 23:28
Ау пак да пиша ^^ ... че до ей сега бях навън с него и всичко мина 6+, оправихме се ... сега ми е сънливо ии ще спинкам

NambyPamby
05-26-2012, 04:13
Зверски ми се спи и даже кафето не помага, а мрачното време навън допринася за трудното събуждане. Мисля да се разсънвам до към 8 и после ще се захващам със задачите за деня. А денят се очертава да бъде монотонен, скучен, скучеен... Че и няма да го видя да ми оправи настроението... Всъщност, даже не знам дали изобщо ще го видя в близките седмици, 'щото се зареждат от тегава по-тегава седмица и ще съм затрупана с всякакви бумащини. Не е честно.
Иначе в момента се чудя и дали съм невероятна късметлийка, или невероятен карък; дали наистина, каквото си поискам, го получавам рано или късно, или е като на рожден ден, когато виждаш готината опаковъчна хартия и панделката, и разопаковаш с трепет, а се оказва някаква пълна простотия вътре, плюшена овца примерно. То няма какво да го мисля, де, времето ще покаже дали съм била с осезаема загуба на разсъдък, или съм взела, че съм уцелила в десятката със затворени очи. Дотогава мисля да се забавлявам подобаващо.

LeprikonA
05-26-2012, 06:18
Още сънено. Имам нужда от храна и кафе. Не сънувах мъртви хора за разннообразие, което си е цял напредък!

BornToRaiseTheHell
05-26-2012, 07:10
Въх, майко, объркана! Добре, схванах, че гаджето ми е гъз, ама да ми изцепят това, че най-добрия ми приятел леко така, тактически, е влюбен в мен, ми дойде още по-шокиращо от новината, че оня кретен кръшка. Ебаси. "Живота ми е поп-фолк"....

IseeDEADbodies
05-26-2012, 07:12
Нек'во щастливо ми е :D

DisappointedDreamer
05-26-2012, 07:12
^ Защо се учудваш въобще?

Сънено ми е още. След малко ставам, оправям се и отивам на пустия му прием. А след него ще се забавляваме с компанията :)

granger
05-26-2012, 08:47
Same shit , different day! Няма такова сдухано същество като мен в момента, дано до края на деня има напредък,щото тогава вече не знам какво ще направя!!!
Отивам да си излея гнева върху фитнес уредите, барем поне енергия имам кат за 3ма.

Sh@d0w
05-26-2012, 09:00
Щастливо ми е, обичам да се буди до мен. Тооолкова е сладка <3 :)

SisiStrange
05-26-2012, 10:18
Имам си нови дрешки от зиг-заг, празнувахме си 1та година + РД на сестра му, нагушкахме се, секс... въобще... <3

shmatarok
05-26-2012, 10:45
Ох. Т'ва е единственото, което мога да кажа.

размазах се много много много. Сега си лягам, за последните 72 часа имам не повече от 6-7 часа сън и вече започва да си личи.

Но наистина беше епично. Особено вчера... Леле-мале, това момченце направо ме побърка. Ахх.

pandiflysche
05-26-2012, 11:42
Самотна... отхвърлена... наранена и тн. и тн.

Enchanting
05-26-2012, 13:40
неутрално ми е някво.. понее не ме боли главата днес :)

Niakoi_si
05-26-2012, 13:50
Изключително зле ... няма и как да е по друг начин, след като няма да видя приятелката си в следващите 3 месеца и половина ...

IseeDEADbodies
05-26-2012, 16:11
http://www.youtube.com/watch?v=f4MRmEPNUxY - Поздрав ^^

П.С. - как се правеше направо да излиза клипа с плеъра в мнението, че съм го забравил...

bwef
05-26-2012, 16:28
Що годе добре, след като се убедих, че ще имам около 5,1 като оценка на НВО-то по математика и като слушам песента от мнението на IseeDEADbodies нещата изглеждат по-добре.

Furious?
05-26-2012, 17:50
майка им на абитрентите от тея клаксони не мога да си пусна филм

забраих как е тея дни щото се мотах навън майна

ledenakrasota
05-26-2012, 18:07
Много съм разсеяна. ;(

BarcaGirl17
05-26-2012, 18:08
Салатааа... не-мога-да-помръдна

BeLoved
05-26-2012, 18:15
Изтощен.. чакащ..

granger
05-26-2012, 18:17
СУПЕРСКО МИ Е ВЕЧЕ!
Гледам мача с Лалетата и хапвам десерт.

IseeDEADbodies
05-26-2012, 18:52
Диабло и цигари... друго не ми трябва за тая вечер ! :lol:

bloodyF
05-26-2012, 21:12
ми не ми е яко -.-
уж щяхме да излизаме, ама така е -като много се надяваш накрая оставаш излъган и ти става сдухано някакво
искам да дойда да живея тука след няколко години 8-)
доста е приятно като цяло
искам навънка, писна ми да домакинствам 2 седмици, ужасно е..
не съм готова да бъда нито домакиня,нито майка, нито нищо подобно ;х

ledenakrasota
05-26-2012, 21:17
Разсеяна съм! Нервна съм! Нищо не мога да правя! Отивам да спя! :-D

valdesbg
05-26-2012, 21:19
Същата боза като вчера. С разликата че днес имам няколко причини.

edit: И форума пак е умрял, ама по това време е нормално.

IseeDEADbodies
05-26-2012, 21:53
Той като цяло си е умрял :D

DragonLady
05-26-2012, 23:13
Ако изключим, че пак ме цепи главата и по едно време ми се гадеше и ме болеше стомаха съм добре, даже доста добре. Деня ми се очертаваше скучен запълващ се само от учене, а тя ква стана: събудиха ме с думите ай на кафе, та тъй се извъртяха нещата, че се прибрах чак в 11 - вечерта :D То се е видяло, че ще се учи утре, нищо поне имам време до 30ти.
Мисля си да лягам вече, че бая ме измориха днеска, даже не знам как до сега стоях будна, ама вече ми се затварят очичките, така че си дояжам толумбичката и бам в леглото.

Irti
05-27-2012, 05:45
В много редките случай, когато допусна да ми се свършат цигарите...







... се дразня много!

Enchanting
05-27-2012, 08:41
весело ми е :)
тъкмо слушам песента, която спечели на евровизия. Не е лоша, дори е хубава ^^

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=ISzI7acOg4Q

DisappointedDreamer
05-27-2012, 08:59
^Мдаааа. Швеция спечели!! Всичките ми приятели се радват, ФБ целия е претъпкан от статуси за спечеления контест, иии догодина май ще се трътнем всички Стокхолмци да го гледаме лайв 8-) Не ме учуди, че Лорийн спечели, даже го бяха предвидили много преди евровизия да започне.

Аз съм добре. Боли ме корема, сънено съм, и след малко ще излизам с момчетата.

NambyPamby
05-27-2012, 09:58
В много редките случай, когато допусна да ми се свършат цигарите...







... се дразня много!
Мдаа. С тая разлика, че напоследък дооста често ми се случва, понеже съм приятно разсеяна. Много е кофти да се сетиш, че не си си купил цигари по някое време на денонощието и да ходиш до денонощния магазин, който явно придвидливо се намира на майната си, за да решиш, че е прекалено далеч, не ти се ходи и да не пушиш. Но такъв филм няма. 8-)
Не съм се Фащала да чета още, 'щото тук кафенце, там кафенце, с тоя да се видя, с онзи да се видя и много повърхностно съм си попреглеждала нещата, което ще ми излезе през носа и ще бъде бая тегаво, но... мда. Знам си, че ме чакат отвратителни седмици и въпреки това упорито бягам от отговорност, както само аз си мога.

Dagichka
05-27-2012, 10:15
минаха и тия 4 почивни дни, а аз пак нищо съществено не свърших! :х честно, почвам да се плаша от мързела си.. ;д но поне се наспах като хората след нощта на 24ти, за което съм си доста радостна (:

IseeDEADbodies
05-27-2012, 10:23
Скукаааааа. Времето пак "убива", почва да ми писва от тия постоянни дъждове.

babity
05-27-2012, 12:02
Преборих си махмурлука най - накрая. Сега планирам да лентяйствам до края на деня, с изключение на един дребен шопинг и малко шофиране по необходимост. Нищо, че във вторник ще ми изпрошнат ректума от анална любов. :D Кошмарна седмица беше, а каква ще е следващата... направо не искам да мисля

WhyStopNow?!
05-27-2012, 12:20
Лоша седмица беше но съм готов да забравя всички лоши неща. Надявам се следващата да е по-добра :)

dream1707
05-27-2012, 12:58
Отвратително... снощи съм заспала в 3-4 часа... ии тая сутрин станах в 7 и от 8 съм на изпити, чак сега свършвам, супер изморена съм и не ми е добре .. и съм гладна ;дд

granger
05-27-2012, 15:03
Добре ми е , пия си кафенцето и си почивам. После ще поуча евентуално малко по история и такам. Имам си заслужена почивка ...мързел яко днес.
Утре пак на училище,чак ми става зле като си помисля и това отвратително време3 дни не е спряло да вали, а момента ееее cats and dogs...
Но ми е добре иначе!

Sh@d0w
05-27-2012, 15:11
Бяха страхотни 4 дена с нея <3 от утре пак на работа :(

обичам я<3

Giosterica
05-27-2012, 15:15
Исках днес да си почина, но винаги се намира нещо, което да ми попречи. Не искам да мисля за утре и за шибания тест, искам да имам 85%.... Пък и изпита, охх дано всичко мине добре. Пък и ми писна целият му свят да е крив и да си го изкарва на мен. Искам да си върнем старите отношения и всичко да е сладко и нежно, а не изпълнено с караници. Чудя се дали разбира, колко много ми пука за него. И сега понеже е инат няма да ми се обади и да си признае, че сгреши.

Nutella♥
05-27-2012, 15:55
У нас е едно от най-сладките същества. <3 Такава усмивчица вади.Времето иначе е ужасно - искам слънчице,стига тези дъждове.Утре имам изходно по история - дано мине добре,че като се знам.

xoxi
05-27-2012, 16:10
Неутрално ми е в последните няколко дни.
Липсва ми нещо, но не знам какво.

anonymous708973
05-27-2012, 16:41
Леко пияна от мохитото, който майка ми направи :D
Добре ми е, починах си хубаво, курсът ми по английски най-накрая свърши!! От утре - пак тъпотиите в даскало, но карай... само още една седмица втора смяна. И РД-то пристига, а аз чак сега се сетих, че има суперайляшки начин да се влиза по дискотеките :д

IseeDEADbodies
05-27-2012, 17:59
Стига бе, от едно мохито ли ? xD

Хах.. днес се наслушах и нагледах на простотии, крайно време е за релакс !

ledenakrasota
05-27-2012, 18:00
Отивам да свиря, за да си сверя концентрацията. пф...

Blab
05-27-2012, 19:16
не съм си дописала шибаната курсова, а съзнанието ми превърта разни любовни моменти, сконфузни ситуации от последните дни и вариации за бъдеще... йклхгдфйклхг

Furious?
05-27-2012, 19:22
дейба майка му стара пак ли стана така работата

IseeDEADbodies
05-27-2012, 19:27
Bad boys, bad boys.. what you gonna do ? What you gonna do, when they come for you ?! *dance* x3489573495847304345356

Лелеееее, на какви простотии се смея.. просто не е истина :lol:

punksss
05-27-2012, 20:47
Нервно ми е заради утре и до някаква степен ми е и кофти, щото всичко ще свърши.

horacio
05-27-2012, 20:55
Супер изморена съм и ми е нервно и ще си го изкарам в/у него утре =.= Направо съм като премазана. Много неща се случиха снощи... беше странен рожден ден ;д но пък забавен. ЙОСКО ПРЕЗИДЕНТ!

bloodyF
05-27-2012, 21:58
искам на дискотека бее :(
искам да се напия, отново
can't wait for bulgaria right now <3

xoxi
05-27-2012, 22:46
Ще ревна от безсилие.
След отвратителните няколко дни, тази вечер я прекарах перфектно с НЕГО.
И сега трябва да заминава. Ще го видя само след 5 дни, които в момента ми звучат като 5 месеца.
Не искам да заминава и ще се изям от безсилие.
Разделихме се преди час, а вече ми липсва болезнено много.

DragonLady
05-27-2012, 23:16
Ще ревна от безсилие.
След отвратителните няколко дни, тази вечер я прекарах перфектно с НЕГО.
И сега трябва да заминава. Ще го видя само след 5 дни, които в момента ми звучат като 5 месеца.
Не искам да заминава и ще се изям от безсилие.
Разделихме се преди час, а вече ми липсва болезнено много.

Познато до болка ... Пробвай да се развличаш с нещо, хоби, разходки, насам натам с приятели, но недей се затваря в къщи, че тогава кошмара е двоен ( от опит го казвам ). Абе да минава по бързо времето.

Иначе горе долу бивам. Ако не друго, то поне днес му показах характер, и че няма да я бъде тая да си играе с мене.
Но пък си намерих любимият балсам за устни нивея ( който доста трудничко намирам заради старият модел ) и си купих една много готина, черна, късичка, рокля с едно рамо, абе бонбонче е, и е лека материята - идеална за горещо лято :)
Още 3 дни и край на чакането :) Но и още 3 дни до изпита, което вече си е леко шит ..... Ама какво да се прави, ще трябва да се взема.

marilyn
05-27-2012, 23:36
Странно, всичко свърши сякаш толкова бързо... след 12 години очакване. Нооо беше страхотно и настроението беше на макс! Какво по-хубаво от това да си с хората, които обичаш!

Blab
05-27-2012, 23:42
не трябваше да пия кафе.
безсънието не води до нищо хубаво.
знам го и все си мисля, че този път ще е различно.
това, разбира се, се отнася и за всичко останало.
неспокойна съм.
духчето ми е подскачащо из тялото ми топче.
удря се в стените ми и никога не ги събаря.
жадувам топлината му. дъха в ухото ми. гласа, който си тананикам наум.
не искам да обичам първа. пф.

Irti
05-28-2012, 05:42
Мдаа. С тая разлика, че напоследък дооста често ми се случва, понеже съм приятно разсеяна. Много е кофти да се сетиш, че не си си купил цигари по някое време на денонощието и да ходиш до денонощния магазин, който явно придвидливо се намира на майната си, за да решиш, че е прекалено далеч, не ти се ходи и да не пушиш. Но такъв филм няма. 8-)


В един нощес съм ходил до денонощния. През зимата в снега с джапанки и чорапи. :D Град, сняг, дъжд.. нищо ме не плаши. Цигарите са си цигари.

Добре съм. Времето се разкапва. Небето се разкапва. И хората са почнали да се разлагат от този дъжд.

DisappointedDreamer
05-28-2012, 06:03
И тук времето се разваля. И настроението ми с него. Имам няколко теста тази седмица, искам само по-бързо да минават, та да си ходя вкъщи.

xoxi
05-28-2012, 07:42
Познато до болка ... Пробвай да се развличаш с нещо, хоби, разходки, насам натам с приятели, но недей се затваря в къщи, че тогава кошмара е двоен ( от опит го казвам ). Абе да минава по бързо времето.


Бързо, бързо... колко бързо?! Иначе благодаря.
Не ми е за първи път, свикнала съм с отсъствията, но най-много мразя точно преди да замине да направи нещо, за което мисля цяла седмица после и не мога да се съсредоточа в нищо друго.
Но поглеждайки го от добрата страна.. след цяла седмица такова чакане, после почивните дни, когато сме заедно, са просто... Мммм.

Иначе по темата, добре съм.
Oще ми е ваканционно настроението, но това, че остава само 1 месец още ме успокоява до известна степен.
Денят ще е хубав, предполагам.

cyclops
05-28-2012, 09:17
Изкарахме страхотни и незабравими 4 почивни дни !! Нямам думи да ги опиша просто.
За съжаление, обаче, тази седмица ще е много тежка.......но какво да се прави. Ще я избутам някак.

Furious?
05-28-2012, 09:22
Айляк много ясно.Ако нямам 6 , да не изям 2 тортички днес

DragonLady
05-28-2012, 11:25
Безумно тъпо ми е ... Времето навън в тотален шит, пере дъжд та се къса ... Тоест цял ден съм затворник в нас и единственото, което ми остава като развлечение, след като ми писне да съм на компа, е да уча ... Много забавно нема що. Ако ми дойде музата, след ученето, може да се хвана да си направя някой нов чифт обеци, че от бая време не съм си правила, а материали за тях имам колкото си искам.

granger
05-28-2012, 11:41
БЯСНА СЪМ, умньо пак ми е говорил зад гърба , а и не само на мен, днес даже го хванах в крачка и избеснях. Само мисълта,че майка ми ще има работни отношения за напред с него, ме спря да не издивея и да не го пратя на майната му!

NambyPamby
05-28-2012, 12:04
Не съм мрънкало(нищо, че във форума друго изглежда, понеже го ползвам като отдушник), не харесвам хората, които се изживяват като мъченици и вечно онеправдани, ама... дееба, наистина се чувствам прецакана! "Кой как се уреди", ама не баш. Сиктир вече от поощряване на шуробаджанащенски отношения и подлизурковщина. Гъза и нервите си скъсвам, за да направя нещо като хората, а накрая го ям целия. И колко нагъл трябва да си, че да знаеш точно колко усърдие, време и енергия е коствало един човек, за да свърши нещата като хората, а да му сервираш трохи и да очакваш да е доволен?! Аплодисменти за глупостта ви, която е безгранична, както и за простотията, която се шири надлъж и нашир и се издига на пиедестал!
Дали демоните от миналото се завръщат, или просто историята, затова е история, защото се повтаря, не е ясно. Научих някакви неща, които май не трябваше(или не ми се искаше) да научавам, което безкрайно много ме угнетява. Не е като да не съм предвиждала подобен развой в една друга реалност, но хич не ми се искаше да се сбъдва в тази. Лош пророк съм, да му се невиди. Което ме навежда на мисълта колко изменчиво е човешкото щастие. И все повече, и повече губя желание да го диря по най-различни пътеки, пътечки и пътеченца, опитах се нееднократно, но просто не се получава.
Ясно е, че ако ги няма тия моменти на падение, надали ще успея да оценя хубавото в истинския смисъл на думата, обаче... "Защо трябва да е лесно, като може да е трудно?", ама защо пък трябва и да е толкова трудно? Разочарование след разочарование, не е като да не съм го преживявала вече, в един момент нещата се трупат ли, трупат, докато ти си мислиш, че си ги превъзмогнал и се превръщат в огромен препъникамък. Ебала съм ти хората, масата от които са безумно неблагодарна и егоистична сган, страшното идва, когато човек започва да губи вяра в себе си и спира да мечтае. А аз усещам как вече ми писна да се боря и как не ми се занимава с нищо. Желание липсва, амбиция липсва, стремеж към каквото-и-да-било - липсва. Сътресение след сътресение - мерси съм вече.

IseeDEADbodies
05-28-2012, 12:45
Еба ти и лекарите, еба ти и държата, ей !!!!!!! 20 лева за поглеждане за 10 секунди и отговор "аааа иди еди къде си, т'ва не е за нас"... Т'ва е наглост бе. И ми вика за консултацията.. к'ва консултация ?!? Да ми каже, че трябва да отида другаде ?? Ти ебем и консултацията... БЕСЕН СЪМ !!!!!

Dagichka
05-28-2012, 12:45
писна ми всички около мен да говорят за любов, гаджета, как и колко пъти правили секс и тн.. и най-накрая да ми изтърси бффто - 'искам те и теб обвързана ей!', пхаха та нали ми се водиш приятелка? не знаеш ли каква съм, не помниш ли кой боклук дъвках 2 години и все още нещо ме бодва, когато се разминем и той ми каже лигаво името?! и аз искам някой до себе си.. ама не е като да си го поръчаш с експресна поръчка от нета за 2дни.. радвам се за нея, че е с нейния там вече 5 месеца, но понякога може да се съобразява с мен и поне да ме пита как съм НАИСТИНА.. жалко, че все повече осъзнавам как нямам нито един истински приятел.. иначе съм супер, отървах класното по мат и изпитването по право (и двете госпожи ги нямаше :ДД)

LeprikonA
05-28-2012, 13:37
Доволно ми е, успях най-накрая :Д. Имам доста неща да преглеждам уж, ама някак нямам желание. Това класно може и да ме прецака здраво утре.

shakira96
05-28-2012, 14:05
Успах се жестоко днес, но пък всичко се оправи. Видях старата си любов в рейса и ме налегна на стари спомени. :D

IseeDEADbodies
05-28-2012, 19:13
http://vbox7.com/play:90b55e17 ^_^
xDDDDDDDDDDD

xoxi
05-28-2012, 19:37
Егати как се зарибих да играя тетрис във фейсбук. :D
Жалко, че ми свършва толкова бързо енергията.

Иначе съм добре.
Някакво ми е леко притеснено, но повече спокойно.
Абе ще преживея тоя един месец училище, който е останал.
Нямам търпение да дойде ваканцията и да изхвърля съдържанието на бюрото си в момента.

PullMeCloser
05-28-2012, 19:40
Изморена, сдухано ми е... супер много ми се спи, утре пак няма да мога да си почина или да си легна рано. Отделно ми е криво, че не ми се нареждат нещата, писна ми яко.
Искам един ден, в който никой да не ми звъни, да не ме занимава, за да мога да се НАСПЯ. Гр.

Зайче..
05-28-2012, 19:54
Тв'а лапе - пети клас да ти каже, че си много дразнеща, било много забавно! 8-)
Сори, ма не се сдържах. 8-)
Иначе ми е леко притеснено, заради предстоящите тестове, които ще бъдат тази седмица и ще ни изкарат душичките просто.
И аз все пак не седнах да си науча, а прекарах цял ден в Несебър. Ми да, нека ми е зле пък. 8-)

Colouring
05-28-2012, 20:02
Искам да разбера...

Furious?
05-28-2012, 20:21
Нещо от това кафи ми се доспа.Нищо.Утре ще се видя с повече хора

Freddie
05-28-2012, 20:27
еби му дъжда, станах с задника нагоре и тоя дъжд съвсем ми скапа настроението. цял ден съм жив умрял... отдавна не съм пил. доста зъУ навик ми стана да се напивам като прасе сам самичък в нас... к'во да правиш, самотна история майка...

Glamour92
05-28-2012, 20:31
Обиташка работа...
Поне не се впечатлих толкова,колкото би било вредно за душевния ми комфорт.
Проявих сила,ще продължавам в същия дух.
Даже ще ми остане енергия и воля за upgrade. =))

Утре мисля да излея малко агресия върху железата в залата-и те,и аз го заслужаваме.

http://www.youtube.com/watch?v=z5UTNKXR8xw

Blab
05-28-2012, 22:27
...
http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-hug005.gif

аз се чувствам като будувала последните 48 часа.
встрани от това съм добре. дейна, усещам се дори смела, някакъв оптимизъм покълва в мен.
е, време му е, 'баси, пролет малко да видя.
паста, поезия, чай. малко ми липсва, остава ми да измисля как да му помогна да си подреди нещата.

Furious?
05-28-2012, 22:45
Има стъкла и сос навсякъде по пода , но не ми пука :D Чух се с най-добрия си приятел и идиотът пак ме накара да се разсмея.С чаша уиски в ръка съм и ми е добре.Смятам да пусна някой филм , че утре е ден за подвизи.

Irti
05-29-2012, 05:46
Добре. Вчера ходих за гъби. В гората спокойствие. Правил съм си 3 часа преходи (крачето не ме заболя.. за радост). После съм се опънал на една ливада, запалих си цигара и като съм заспал....

... идва някакъв старец и почва да ме рита. Ама си ме рита. Помислил, че ми е лошо. А, аз съм откъртил яката. И като станах - човечеца не знаеше накъде да тръгне. Чак ми стана смешно.

SisiStrange
05-29-2012, 06:27
Преуморена от недоспиване. Вече седмица не спя хич като хората. Трябва да седна да уча. Поне довечера ще се видим. :)

anonymous708973
05-29-2012, 07:08
Ще го видя само след 5 дни, които в момента ми звучат като 5 месеца.
Не искам да заминава и ще се изям от безсилие.
Разделихме се преди час, а вече ми липсва болезнено много.

Не че нещо, ама пробвай с 10 дена, щото... нали.
Включително рождения ми ден.

xoxi
05-29-2012, 07:23
Миналата година не го бях виждала почти месец + рождения ми ден.
Тази година се очертава отново да не е тук за повече от седмица + неговия рожден ден.
Отделно, че по разни други лични празници също рядко се засичаме.
На мен лично по празници ми е все едно дали ще е тук, защото се събираме много хора и нямам как просто през цялото време да мисля за него. Докато в дни като тези, без никаква друга емоция, не мога да си го избия от главата.


Добре съм иначе.
Направих си сандвичи, каквито не бях яла от детската градина. Не знам какво толкова съм им харесвала, но факт е, че се наядох.

IseeDEADbodies
05-29-2012, 08:17
http://www.youtube.com/watch?v=z5UTNKXR8xw

Go home and die ! :D

http://www.youtube.com/watch?v=yYOwJ5gVnLA - поздрав, от наще си явно ;д


По темата - Взех си час... най-накрая ! Остава да видим и какво ще излезе... Иначе съм добре, за сега.

sunnyreni
05-29-2012, 08:39
Чувствам се самотна, проблеми с нашите, класни,изходни, изпит по испански...Поне неска времето става за нещо, от 3-4 дена не беше спирало да вали!! Абее айде бе, усмивката на лицето и нищо друго няма значение !!

ivcheto0o
05-29-2012, 09:04
Сега като мина всичко-училище,матури,бал чувствам ежедневието си празно и безцелно...напреди поне си казвах "трябва да уча",а сега нямам никакви задължения и се чудя какво да правя :D

IseeDEADbodies
05-29-2012, 09:20
http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4&feature=related :lol: :lol:

DragonLady
05-29-2012, 11:48
Сега като мина всичко-училище,матури,бал чувствам ежедневието си празно и безцелно...напреди поне си казвах "трябва да уча",а сега нямам никакви задължения и се чудя какво да правя :D

Завиждам ти чак ... Аз имам а уча за изпити, че даже 1вият е утре ....
Иначе горе долу бивам. Снощи ми съобщиха една лоша новина и още ми е малко криво по тоя повод, ама нищо не мога да променя ... Надявам се утре тая кобра да ми пише една тройка и да ми се маха от главата. Та ще седна да поуча още малко и днеска и после изчезвам на някъде, че ми писна да кисна в нас, а вчера заради скапаното време само едно кафе към 8 успях да отразя.

Freddie
05-29-2012, 11:55
Кафенце-цигарка-музичка-депресиране... обикновеното ми ежедневие...

Furious?
05-29-2012, 14:09
Айляче.Обясних микрото на една приятелка и сега малко релакс.Вечерта някъде ще се раздаваме

DisappointedDreamer
05-29-2012, 14:11
Тъпо се чувствам. На един близък приятел баща му почина. Ъх, забила съм нос в биологията, пък дано позабравя за минутка всичко.

Colouring
05-29-2012, 18:17
Защо винаги искаме това, което никога няма да имаме? "Всичко е възможно", "Няма невъзможни неща" - дрънци. Искам нещо, вкопчила съм се в тази мечта и не искам да я пусна, макар и да знам, че никога няма да се случи. Просто се чудя.. защо хората трябва да сме такива мазохисти? Всеки ден ставам с надеждата, че днес може и да получа някакъв знак.. Един поглед ми стига, една усмивка.. Уж понякога усещам някаква слаба, едва недоловима връзка, която след малко се изпарява. На следващия ден отново така, на по-следващия пак и т.н и т.н. Колко време вече мина? Колко още остава? И какво точно чакам? Чувствам липса..

Nutella♥
05-29-2012, 18:19
Не мога да разбера защо ме отбягват!Поне да ми кажат причина,толкова ли е трудно.Не ми е приятно така.Чувствам се излишна в цялата картинка,гадно е.И като се замисля,че утре ще ги видя на училище и пак ще ми хвърлят злобни погледи - пфффф ! Искам вече да отмине този период,писна ми.Иначе като изключим това съм добре.

Dagichka
05-29-2012, 19:11
побърквам се като го гледам на линия, но не ми изскача както преди все той веднага пръв да пише, последните пъти все аз шишех първа и последните реплики бяха мои, so.. явно несъзнателно пак успях да се прецакам с що-горе единствената ми надежда за истинска любов.. мамка му! утре имам 3 контролни, а и думичка не съм прочела. тотална апатия ме е налегнала, някой трябва да ми удари два шамара, но дори за това няма кой и се чувствам 389832 пъти по-самотна!! ;х

granger
05-29-2012, 19:33
Вглеждайки се в това,което ме заобикаляяяя-добре ! Добре съм , трябва да се стягам и да си вкарвам плановете в действие! Искам най-накрая и аз да съм щастлива! Утре ме очаква ползотворен ден...дано!

SisiStrange
05-29-2012, 20:11
Изтощена. А съм едва до щуката. Има още... земноводни, влечуги, птици... :( И една седмица, в която трябва да уча и по-физика пак за следващия висш тормоз този семестър. Добре, че на колоквиума имам 6, та поне се надявам накрая след всички милиони нива на изпитване, да имам поне 4-5. Лошото е, че тези дни няма да можем да сме заедно като хората... А ми липсва.

DisappointedDreamer
05-29-2012, 20:15
Утре имам 3 страшно важни изпита - математика, биология и история - един след друг. Цял ден уча и преразказвам, и си говоря - дано утре поне се справя. След това остава само един малък незначителен тест и след 3 седмици съм си вкъщи!!! :) Ох, нямам търпение!

Furious?
05-29-2012, 20:21
Мамка му на дъжда.Пак ми провали плановете.Дано да е той , а не мързелът ми.

marilyn
05-29-2012, 21:20
Балът на най-добрата ми приятелка е днес, след малко тръгвам за дискотеката, в която ще бъдем.... а на мен ми е някво сдухано. Такава съм купонджийка, винаги имам желание за пиене и танци... а сега... ей, каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи.
Опитвам се да вярвам, че когато съдбата ти затваря врата, ти отваря прозорец.. но ми е трудно... поне днес.
Исках да стане, а сама май провалих работата. На есен като се видим с него ще сме други... аз ще съм друга, а той също ще е друг... и господ знае какво ли още ще се е случило тогава. А аз исках...

xoxi
05-29-2012, 21:22
Прочетох си последното мнение в темата и ми се доядоха от детските сандвичи. :D
Обаче вместо да ходя да тършувам в кухнята по това време, ще взема да си легна. И без това утре ме чакат повече задължения, отколкото реално ще свърша. + това котката ми е заспала по възможно най-сладкия начин в леглото и магнитни сили ме теглят да отида да се гушна при нея. Мекичко, топличко, свито на гълбо и мъркащо... Мррр.
Лека нощ на всички. :D

ForzaFelipe
05-29-2012, 23:34
Как може едновременно да ме привлича и да не искам да имаме връзка...аз съм ебахти кретена...не мога да разбера какво става с мен,може би до такава степен вече искам да има някой до мен,че почвам да си въобразявам че се влюбвам,но все пак ми е останала малко мисъл и не искам да я нараня защото я познавам отдавна и не заслужава това...или прекалено мисля...както и да е,за ся всичко приключи,в момента вместо да съм спокоен че училището свърши,аз съм пред нервен срив...какво ще правя сега,какво ще уча,какво ще работя,какво вообще ще правя с живота си...имам толкова много неща да направя,имам толкова цели,а се чувствам все едно не мога да направя и най-простото нещо от тях...адски ми е объркано,направо....ще откача :Х

TheBeliever
05-30-2012, 04:59
Засега всичко е чудесно. Дано първите ми впечатления да не ме излъжат и наистина да се окажат готини хора.
Иска ми се да имах малко повече свободно време, но какво да се прави.

kalpazanka
05-30-2012, 09:03
Гузно ми е за горкото цвете. Оцеля при падането без нито едно счупено листо, а при преместването му от невнимание замина едното цъфнало клонче. Уфффффффф.
И е облачно, уффффффффффф.

А той как можа да си помисли, че ще позволя да го използват като опитно зайче?!

kuklichka_bg
05-30-2012, 09:30
Изморена от балове,втори бални,а трябва да ходя на работа..

DragonLady
05-30-2012, 11:12
Тройкаааа тройкаааааа тройкаааааа свещената оценка за студент от ТУ :D Мама ми бучи как можа 3, не можа ли повече, но аз си много доволна от 3ката и довечера ще се пие още по доволно :)
А сега мисля да отида на един хубав шопинг :)

nIkEnCeTy_bE
05-30-2012, 11:14
Как се чувствам ли... не съм мечтателка, но толкова ли много искам?! Искам да обичам, готова съм! Имам тоооолкова любов, събрана в себе си, а няма на кого да я даря. Искам онази любов разтърсваща, онези пеперудки, които се появяват всеки път, щом го видя. Онези моменти на караници и сладкото сдобряване след това. Дори онези сълзи, падащи по лицето, когато боли. Искам да обичам, искам да се отдам!

NambyPamby
05-30-2012, 15:01
Знаци от съдбата тук, знаци там, помощ търсиш, помощ намираш... Много се радвам, че си поговорихме. Това е човек с уникален заряд, заразява всички с ентусиазма, оптимизма и енергичността си. Прояви такова слонско търпение, докато ми изслуша хаотичните мисли, че няма накъде повече. И толкова страхотни неща ми каза, и толкова верни, така ме мотивира... Дорева ми се по едно време много сериозно, отдавна не бях изпитвала чувството някой да вярва с цялото си същество в теб, толкова грижа и топлина просто... За по-малко от час не един, ами сигурно два катарзиса преживях. Поуки много, но главната е, че трябва не само другите да ми вярват, но и аз да повярвам в себе си.

Надявам се да се видим с онова диване скоро, защото... Рано е за такива заключения, пък и хич не съм по сантиментите, затова да речем, че просто си прекарвам времето доста повече от приятно, когато съм с него, и ме зарежда положително. Нещо такова ще да е, да. В момента съм нащрек и с интерес наблюдавам как ще се развият събитията, защото колкото и да се дразнех в началото, девойката ми прави услуга, всъщност. Засега той не показва индикации да представлява нещо повече за него от колежка, ама пък и аз не се чувствам кой знае колко специална при все, че в момента съм главна героиня във филм, в който вече съм играла. От зодията ще да е. Да се надяваме, че ще подходи благоразумно и амбициозно и ще вземе да надскочи летвата.

DisappointedDreamer
05-30-2012, 15:37
Идва ми да се хвърля от някой мост.

Зайче..
05-30-2012, 17:17
оо, обичам да получавам подаръцииииии. ^^
Не искам да прозвуча материално, но е някак си хубаво чувството да знаеш, че някой иска да те зарадва. Жеста е важен ^^.
Иии дано това, което искам да стане и всичко да върви по мед и масло поне за малко, че ми писна вече от драми. ^^