PDA

View Full Version : Едно въпросче :)



Torn
05-20-2012, 11:01
Защото повечето момичета ги е страх от сериозна връзка ?
Не казвам всички нито давам някакъв % просто имам такива наблюдения в последните 2 месеца. Може би такова е обкръжението ми просто, но някои момичета са навити повече на секс отколкото на сериозна връзка, което за мен си остава все така странно :)

Ashenvale
05-20-2012, 11:02
fuck them then lol

SmilezZz
05-20-2012, 12:08
Случват се и такива работи. И наистина съм забелязала, че повечето момичета или ги е страх от сериозно обвързване , или предпочитат секса пред това. Което за мен е безсмислено. Аз лично съм против краткотрайните връзки и връзките, изградени на секса.

Момиче съм.

SisiStrange
05-20-2012, 12:10
Сигурно са в такава възраст тези, които наблюдаваш. Като излязат от пубертета ще им мине.

In*The*Face
05-20-2012, 14:47
Защото много момичета изобщо не знаят какво искат. Първо търсят сериозно момче, за да изградят хубави и здрави взаимоотношения, а когато го намерят нещо не им харесва. Или е много еднотипно, или се задушават, или не е достатъчно "лош", което по някакъв начин го прави безинтересен или, или....а това, че са по-готови за секс от колкото за връзка на мен лично ми звучи грозно и плашещо. Пък после "к*рви ли били"...

IseeDEADbodies
05-20-2012, 14:57
И в какво се изразява въпросът ? Или просто си допуснал/а правописна грешка и е трябвало да бъде "защо повечето момичета ги е страх от сериозна връзка"... Ако е така, бих казал, че "страх" не е правилната дума, колкото "не искане". Освен ако не са нек'ви деца.

valdesbg
05-20-2012, 16:20
Щото не знаеш как да им задържиш вниманието за повече от седмица. Подхода е важен. Девойките искат това, което им предлагаш. Повечето не си го признават, ама примерите са безброй.

alexsdreamm
05-20-2012, 16:29
Подкрепям :) честно аз вече 3-4 години само сериозни връзки и вече имам огромен критерии за гадже и е много трудно някой да го спази. Ужасно много мои приятелки споделят мнението ми. За сметка на което имаме по малко(аз около 10) критерии за секс. Спазваш ли ги-само това се случва, после може да те оставим, забравим и т н. Не трябва да се впечатляваш и да се очудваш просто само за това си трябвал :) (май много съм се бъгнала вече,защото го намирам за напълно нормално, а преди години щях да изчета лекция морал на човека написал това което аз написах сега :Х)

Ilikeliljon
05-20-2012, 16:42
Вие сериозно не сте с всичкия си. 10 критерии за секс?!?! wtf girl?!? are you insane?!?

SisiStrange
05-20-2012, 16:55
:D Представям си как обикалят баровете с тефтерче и зачеркват точка по точка. :D

horacio
05-20-2012, 17:05
Сериозните връзки за по-натоварващи, по-скоро са по-ангажиращи и не всяка има желание за това, докато секса си е секс.... +тва наистина повечето не знаят какво искат и мисля, че е по-добре само секс да правят, отколкото да заблуждават и разиграват някой дори несъзнателно. ;д В пубертета е така. Като пораснат друго ще е.

alexsdreamm
05-20-2012, 17:06
еи ти пък ;д
е не ама примерно държа да е дискретен,да не е спал със супер много жени. И ей такива неща,напълно нормални просто мисля преди да направя нещо, не действам 'кат падне' :)

valdesbg
05-20-2012, 17:08
Алекс - вярвай си. Тия критерии са ти оправдания за да се успокоиш че не си лесна и все още си оборотона.А реалността е малко по различна.

alexsdreamm
05-20-2012, 17:12
апф ;д много мисля за тия неща ;д (ирония)
Интересно как човек в web пространство ми говори за реалност,но ти сигурно си Бог и знаеш всичко :)

SisiStrange
05-20-2012, 17:20
Добре де, а като е за една вечер как по-точно разбирате дали е дискретен, дали е спал с много жени... дали не е изнасилвач... дали има СПИН...?

alexsdreamm
05-20-2012, 17:23
е не...не мисля че говорехме там само за 1 вечер, а само за секс. Може да го познаваш отдавна и да го иксаш само за това. Не ти се е случвало ли ? ;д

SisiStrange
05-20-2012, 17:34
Ами всъщност не, не ми се е. Ама аз съм си отделен пре-романтичен случай.
Бях останала с впечатление, че говориш за случайни неща. Ако е с познати хора, няма лошо.

alexsdreamm
05-20-2012, 17:52
Мен всъщност ме е страх от напълно непознати. Сама даде примери по-горе. Ти си толкова романтична вероятно защото си ужасно влюбена в приятеля си и аз безкрайно много се радвам за ТЕБ <3