PDA

View Full Version : Вежди



4o4ina
05-20-2012, 13:55
Здравейте,вчера ходих при моята козметичка,за да ми оправи формата на веждите тъй като ги бях развалила,оправи ми формата,но са ми много тънки и ми каза,че по нея трябва да ги пусна.Бихте ли ми казали нещо с което да се мажа за по-бърз растеж,защото и без това ще ме е срам да ходя в училище с обрасли вежди,да стане по бързо?Благодаря! :)

imnotscared
05-20-2012, 14:15
Хмм ами освен да изчакаш аз не знам.. иначе ако наистина са ти много тънки си ги прави с молив по-дебели :) Стават добре.

Runaway11
05-20-2012, 14:26
Ами с каквото и да ги мажеш по-малко от 3 седмици едва ли ще пораснат. Уж чесъна помагал, ама на мен много ми миришеше и се отказах. Не е толкова лошо да ходиш - смисъл и аз си го представях по зле обаче не беше толкова зле даже хората мислиха че са ми оформени. За сметка на това вчера като бях на козметик - след повече от месец пускане - направо толкова си ги харесах че ми идеше да я разцелувам тая жена, че и моите бяха тънички и сега са идеални ;д

faithh
05-20-2012, 14:30
Бадемоно и рициново масло помогат :) Също помагат и за мигли. Намажи ги и остани така поне 20 - 30 мин. Рициновото масло е малко като олио и с повече зор трябва да се махне :D Дано съм ти била полезна, ако има нещо неясно - питай :)

don't say anything.
05-20-2012, 14:47
И с чесън ги мажи, аз моите също ги пускам, като на маймуна са станали, ама още малко ще изчакам.
Може би до края на тази седмица. : )

SmilezZz
05-20-2012, 15:24
Рициново масло.

lovelywords
05-20-2012, 15:33
Mоята козметичка ми е казвала да си ги мажа всяка сутрин и вечер с маслото на Икаров или с бадемово масло.. аз ги мазах около семица-две и имаше резултат ,макар доста малък.

lqlq89
05-20-2012, 15:37
Бадемоно и рициново масло помогат :) Също помагат и за мигли. Намажи ги и остани така поне 20 - 30 мин. Рициновото масло е малко като олио и с повече зор трябва да се махне :D

+1
Аз си мажа миглите и веждите вечер и спя така.