PDA

View Full Version : Помощ? Есе ми трябва



Pmanex
05-20-2012, 15:17
Не мога да намеря есе или интерпр. съчинение на тема: Бай Ганьо - човек без граници. Някой ще ми помогне ли трябва ми спешно,ако може днес или утре някой да ми го предостави.

onestar
05-21-2012, 10:03
http://my.opera.com/agbiblioteka/blog/2007/04/26/e - същата работа, само дето заглавието е различно.

Pmanex
05-21-2012, 15:53
http://dox.bg/files/dw?a=44cfc7d1ed Това съм направил.. Преписах плана,каквото пише за тази тема.За колко е горе долу,като изключите правописните грешки(ще ги оправя после) - По-горния пост,които ми даде това ЕСЕ или ЛИС е ?

onestar
05-22-2012, 14:46
Аа, ти ли си бил този с ЛС-то. ;d

Есе е това, което ти пратих. А ти какво си писал ЕСЕ или ЛИС? Защото ако е ЛИС бая аргументация и анализ ти трябва още + цитати и анализи върху тях. Ако е Есе (не знам вас по какви критерии ви оценяват), но 5.50 може и да хванеш. :)

Pmanex
05-22-2012, 20:11
Благодаря много за бързото съдействие.Използвах това което ми прати.

untitled11
05-26-2012, 08:50
Здравейте, трябва ми есе на тема: детството-необходимият вече спомен. СПЕШНО Е. Ако не го напиша ще имам 2ка, а наистина сама не мога ;(

peniLP
05-31-2012, 20:42
Помогнете трябва ми философско есе на тема "ако съдбата ти затваря вратата - влез през прозореца" Сенека или "Моята идеална държава". В първата трябва да се включват поне 2 философски тези(на двама или повече философи Ж.П.Сартр,Кирхегор ),може да се включат понятията свобода,щастие,съдба. Във втората трябва да се разгледат поне двама философа(Аристотел,Платон, емокрит, две тези) може да се включат и по-съвременни теоретици. Също може да се спомене и държава която ни харесва и искаме да живеем там.

mimsssss
06-04-2012, 18:46
За утре ми трябва есе на тема "Опазването на околната среда е по-важно от индустриалното развитие".

План:
1. Увод - кратък анализ на съвременното общество.
2. Проблеми породени от бързия икономически бум.
3. Проблеми, които пораждат екологично съзнание.

Много ми е важно!

meiiiiiiii
06-08-2012, 11:42
Спешно ми трябва есе на тази тема: С какво Кирил Философ и Методий са идеалният тип на своята епоха МОЛЯ ВИ! СПЕШНО Е! Благодаря предварително!