PDA

View Full Version : Отслабване в областта на корема



s0bizZare
05-20-2012, 17:19
Здравейте ,
имам сериозен проблем за мен . Миналото лято бях с плоско коремче и без паласки ... Сега имам голямо коремче и като седна става на 3 ката .. направо ужас , под гърдите като сложа сутиен много гадно отдолу ми излизат сланинки .. искам да сваля и паласките .. имам 2 месеца докато отида на морето . Можете ли да ми помогнете и да ми дадете съвети как да отслабна по-бързо в тази област и да има траен ефект ..

don't say anything.
05-20-2012, 17:43
Чудно как си била слаба и изведнъж напълняваш, то това не е ли до ген?
Трябвало е да помислиш по-рано и да спортуваш повече.
Иначе коремни преси, тичане в парка,примерно, ще помогне, но ефектът ще е малък, да знаеш.

SisiStrange
05-20-2012, 17:45
За 2 месеца се съмнявам пак да станеш с плоско коремче. Прави упражнения и мини на диета.

s0bizZare
05-20-2012, 17:53
Чудно как си била слаба и изведнъж напълняваш, то това не е ли до ген?
Трябвало е да помислиш по-рано и да спортуваш повече.
Иначе коремни преси, тичане в парка,примерно, ще помогне, но ефектът ще е малък, да знаеш.
много се отпуснах и спрях да тренирам .. както до гена , едвали ..

s0bizZare
05-20-2012, 17:53
За 2 месеца се съмнявам пак да станеш с плоско коремче. Прави упражнения и мини на диета.

някакво предложение за диетка ? :)

SisiStrange
05-20-2012, 17:59
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101375.0

Избери си нещо, което ти се вижда леко и съвпада горе/долу с режима ти.

im a girl
05-20-2012, 18:00
Амии...честно и аз бях така, НО!!! При мен беше от лекарства и тн. Та за около 2 месеца съм махнала всичко, даже плочки лекинки си имам, ама с по 5х50 коремни, 3 пъти на ден, 2 мин. почивка и ГОЛЯМО упорство... :) Успех ти пожелавам

don't say anything.
05-20-2012, 18:06
много се отпуснах и спрях да тренирам .. както до гена , едвали ..

Кое едва ли? Моят ген си е такъв, че колкото и каквото и да ям, все съм слаба и не дебелея, но въпреки това, спортувам. Сега малко и аз съм се отпуснала, ама изчаквам да завърша и 'почвам пак яко с тренировките, да се поддържам малко и да се стегна, че покрай това училище, време да дишам не ми остава..

s0bizZare
05-20-2012, 18:06
Амии...честно и аз бях така, НО!!! При мен беше от лекарства и тн. Та за около 2 месеца съм махнала всичко, даже плочки лекинки си имам, ама с по 5х50 коремни, 3 пъти на ден, 2 мин. почивка и ГОЛЯМО упорство... :) Успех ти пожелавам
Благодаря ти ! Като спомена лекарства , тази зима бая боледувах .. не бях се замисляла върху това ..

s0bizZare
05-20-2012, 18:08
Кое едва ли? Моят ген си е такъв, че колкото и каквото и да ям, все съм слаба и не дебелея, но въпреки това, спортувам. Сега малко и аз съм се отпуснала, ама изчаквам да завърша и 'почвам пак яко с тренировките, да се поддържам малко и да се стегна, че покрай това училище, време да дишам не ми остава..

не се знае какво ще се случи с теб :Д баш пък постоянно да си слаба , никога не се знае .. и аз ходя на училище и утре имам изпит .. да ми минат изпитите и да се отпусна и да захващам тренировките ..

don't say anything.
05-20-2012, 18:11
Няма '' какво да се случва с мен '' , всички в семейството ми са слаби, дори баба ми ,която в момента ще става на 60.
Просто генът ми е такъв и не съм склонна към дебелеене, сещаш ли се? Абсолютно винаги през живота си съм била слаба и такава ще си остана, защото няма да позволя да ми се '' случва '' нещо.

s0bizZare
05-20-2012, 18:20
лятото - http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305938_260181870669262_100000323528295_891184_6526 364_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284935_247939208560195_100000323528295_850304_2293 882_n.jpg
/ по-късно ще кача сега , защото не мога да намеря снимката .. /

s0bizZare
05-20-2012, 18:21
не ми се спори с теб :Д и в моето семейство всички са слаби ама на всеки може да се случи .. от лекарства може и от операция и още куп работи .. всичко е възможно ..

s0bizZare
05-20-2012, 18:25
http://dox.bg/files/dw?a=f6f21ddae6 - сега :(

don't say anything.
05-20-2012, 18:25
Човек пълнее главно от неправилно хранене. Няма какво изобщо да ми обясняваш, защото животът ми се върти около спорта, както и съм заобиколена от спортисти, така че няма смисъл да си хабиш думите. Само ти казвам.

FuckingFreak
05-20-2012, 18:35
^Ай стига си се хвалила, разбрахме, че не пълнееш, няма нужда да го пишеш още 10 пъти. Не всички сме като теб. Точка.
Тренирай цялото тяло - то е неделима част, няма как да отслабнеш само в корема, още по-малко пък коремните преси не са начинът.

s0bizZare
05-20-2012, 18:37
така като фитнеса е близо до нас , ако ходя вечер и бягам на пътеката , коремни и там други упражнения + диетка ще стане ли ?

don't say anything.
05-20-2012, 18:38
^Ай стига си се хвалила, разбрахме, че не пълнееш, няма нужда да го пишеш още 10 пъти. Не всички сме като теб. Точка.

Първо, НЕ ми казвай какво да правя. Не се хваля, спорят с мен хора, които даже не ме познават.
Как някой си там ще ми твърди нещо за моето тегло? Моля ти се. Тъпа работа.

3oPuTy
05-20-2012, 18:40
don't say anything.,олкова коварни заболявания има и такива гадни лекарства има,че никога не можеш да си сигурна дали няма да напълнееш ... Дори от едни противозачатъчни можеш да качиш 5кг,че и отгоре без да се усетиш.Не говори глупости!Това,че сега всичко ти се върти около спорта не означава,че след няколко години ако (недай си Боже) ти се наложи да прекратиш поради една или друга причина няма да напълнееш дори и с правилно хранене.
Да не говорим,че никой в темата не пита ти и родата ти с к'ъв ген сте,дали си склонна към напълняване или нещо друго свързано с теб ;)



Авторке,кардио и хранителен режим и всичко ще си дойде на мястото :)

s0bizZare
05-20-2012, 18:43
Авторке,кардио и хранителен режим и всичко ще си дойде на мястото :)
под кардио , какво имаш предвид ? гледах в интернет клипчета , но нещо ми е странно ?! :Д

FuckingFreak
05-20-2012, 18:44
don't say anything,. Държанието ти е като на момиченце във втори клас. "Не ми казвай какво да правя!" Нито ти казвам нещо, просто отбелязвам, че няма нужда да споменаваш по 5 пъти едно и също, не всички сме такива късметлии, че да сме чревоугодници и да сме фиданки, сещаш се? Така че ти остава да си замълчиш вместо да пилиш как само се занимаваш със спорт и много разбираш. Със здраве.

Кардио е скачането на въже, пътеката и такива. Ама ако си на пътеката например ходи с бързо темпо 2 минути и тичай 1, защото само една от двете крайности няма смисъл.

s0bizZare
05-20-2012, 19:04
благодаря :)

Goddess
05-20-2012, 19:13
Уау, доста си качила наистина. Ама не се отслабва на "области". Можеш да започнеш някакъв хранителен режим, като "90-дневната диета", то е по-скоро на принципа на разделно хранене, не лишаваш организмът си от нищо. И тичане, скачане на въже и чак след това, като свалиш излишното, можеш да почнеш упражнения за стягане. Успех. :)

SisiStrange
05-20-2012, 19:25
Хм, изглеждаш малка, да не би това да е един вид пубертетно надебеляване? Около 14 бях качила 3-4 килограма и каквото и да правех се разкараха чак година по-късно. И при повечето му съученички положението беше същото.

don't say anything.
05-21-2012, 15:18
don't say anything,. Държанието ти е като на момиченце във втори клас. "Не ми казвай какво да правя!" Нито ти казвам нещо, просто отбелязвам, че няма нужда да споменаваш по 5 пъти едно и също, не всички сме такива късметлии, че да сме чревоугодници и да сме фиданки, сещаш се? Така че ти остава да си замълчиш вместо да пилиш как само се занимаваш със спорт и много разбираш. Със здраве.
Знаеш ли защо го казах? Защото авторката едва ли не ми твърди, че е невъзможно това,което казвам,да е истина. И това ме дразни. Щом казвам , че е така, значи е така, тя 'почна да ми вика не се знаело к'во ще стане, ебати злобата вадите в тоя форум.

3oPuTy
05-21-2012, 15:55
Знаеш ли защо го казах? Защото авторката едва ли не ми твърди, че е невъзможно това,което казвам,да е истина. И това ме дразни. Щом казвам , че е така, значи е така, тя 'почна да ми вика не се знаело к'во ще стане, ебати злобата вадите в тоя форум.

Абе,момиче,ти вникваш ли въобще в думите на хората?!Авторката каза,че при нея едва ли е от гена!!!Това,че при теб е от него НЕ ОЗНАЧАВА,че при ВСИЧКИ е така!!!Ти си тази,която тръгна да се ежи,че било от гена й,защото видиш ли при теб било от него и стига повтаря едно и също нещо като развалена грамофонна плоча.И да,не се знае к'во може да стане и да напълнееш ... Има толкова болести и проблеми,които могат (недай си Боже) да ти се стоварят на главата и да напълнееш,че ти е бедна фантазията (а и общата култура явно) :?

don't say anything.
05-21-2012, 16:05
ебати злобата вадите в тоя форум.

С тия 5-6 думички си ви казах всичко най-ясно и точно. Няма какво да коментирам повече.

s0bizZare
05-21-2012, 18:01
еми нищо не се знае бе :Д не бъди винаги уверена в това което казваш ;)

SisiStrange
05-21-2012, 18:17
С тия 5-6 думички си ви казах всичко най-ясно и точно. Няма какво да коментирам повече.

Това беше грозно. Няма злоба. Качвала съм няколко килограма без да преяждам и да не спортувам. Тогава последното, което щях да искам да чуя е: "Ееее, колко кофти, ама аз пък си ям на корем и не дебелея. Тц тц Тц." И това, докато аз си попипвам корема и се чудя кое по-напред да не ям. Момичето попита как да отслабне. Не ти как не дебелееш. Моя приятелка, дива спортистка, зверски стегната, и мина кола през крака, лежа 2 месеца в болница и беше качила 11 килограма. Тъй че не е само до ген. До много неща е. Не сте и в кожата на момичето, че да знаете защо е напълняла. Много е грубо да се говори така на човек. За всяко момиче килограмите са адски важни и може да бъде адски стресиращо, когато не са в норма. В такъв момент човек иска решение, не обиди и навиране в лицето колко е дебел и как сам си е виновен.

ПП. Попринцип аз също много трудно качвам. Не спазвам специални диети, не спортувам зверски редовно, а само когато усетя, че ми напира енергия (т.е няколко пъти в месеца) и въпреки това съм слаба. Ок. Сигурно има общо с гените. Само не виждам с какво това ще помогне на момичето.

sladuranata2002
05-21-2012, 19:09
Стига де, вие забравихте въпроса на момичето от този спор!Спортувай, но мисля, че за 2 месеца не съм особено сигурна, че ще свалиш корема.