PDA

View Full Version : Помощ! Най-добрата ми приятелка ходи с този , който харесвам....



sweet_suggar
05-20-2012, 17:22
Здравейте! Имам проблем и се чудя как да постъпя. Значи моята най-добра приятелка (К.)искаше да ме събере с едно момче, което харесвам. Не се получи, защото той харесваше нея. Тя каза, че за нищо на света не би тръгнала с него, защото й се е случавало нейна много близка приятелка да ходи с този, който харесва (не съм аз). Таа скоро една моя приятелка ми каза, че К. не само харесва това момче, но и ходят. Аз се почувствах адски унизена от всичко това. През цялото време ме лъжеше за това, че на нея не й пука за него, а сега какво се оказа. Сега ще видя кога ще ми каже, но съм й адски ядосана. Не заради момчето, а заради това, че ме излъга...кажете ми моля какво да направя...

SisiStrange
05-20-2012, 17:28
Е какво да направи? Двамата явно се харесват. Нямаш никакво право да заставаш помежду им. На бас, че е скрила с идеята да не слуша после каква е мръсница и как се залавя с момчетата, настъпени и заплюти от приятелките и. Или, за да не и се мусиш. Или, за да не те нарани.

msdattt
05-20-2012, 17:29
Фейсбук нямате ли ?? :D :D Обикновено от там се разбира първо всичко :D А... по темата: ще ти мине, колко такива нещаа ще ти се случват тепърва в живота ;) Още колко много хора ще те излъжат .. след време минава.. ще свикнеш ;) :)

SmilezZz
05-20-2012, 17:51
Чакай, чакай. Вкарваш се в някакви филми , като си мислиш, че тя е предателката? Бъркаш се, миличка. Двамата се харесват и точно , заради това, ти нямаш никакво право да ги съдиш и да заставаш помежду им. Искали сте едно и също момче, но момчето иска нея - приеми този факт и си запазете добрите приятелски отношения. Защо ли съм напълно убедена, че тя не ти го е казала - само, защото знае какви слухове ще се разпространят за нея след това.

sweet_suggar
05-20-2012, 19:01
Чакай, чакай. Вкарваш се в някакви филми , като си мислиш, че тя е предателката? Бъркаш се, миличка. Двамата се харесват и точно , заради това, ти нямаш никакво право да ги съдиш и да заставаш помежду им. Искали сте едно и също момче, но момчето иска нея - приеми този факт и си запазете добрите приятелски отношения. Защо ли съм напълно убедена, че тя не ти го е казала - само, защото знае какви слухове ще се разпространят за нея след това.

Не съм казала, че ще застана между тях. Просто не разбрах защо не ми е казала.. И не "миличка", не са филми ;) След като не може да ми каже истината в очите, естествено ще разбера от някой друг ;) И никога няма да кажа, нещо лошо за К. просто не трябваше да ме лъже в очите.

boyanhristow
05-20-2012, 20:01
Значи момиче, ПЪРВОТО нещо което трябва да направиш е да се осигуриш че това наистина е така преди да си направила нещо друго. Може би приятелката ти те е излъгала за собствена изгода, де да знам. Но преди всичко трябва да отидеш при това момиче и да я питаш дали наистина има нещо между тях. Проведете един спокоен разговор!

Hilary_
05-22-2012, 12:48
...кажете ми моля какво да направя...
Отеби ги и двамата и не се занимавай с образуване на излишни нерви.

bijou
05-22-2012, 19:08
Чакай, чакай, чакай. Някаква 'твоя приятелка' ти е казала, че те ходят и ти веднага се вкарваш във филми ? Успокой се малко и попитай първо тях, преди да правиш глупости. Престани да вярваш на кой чул-недочул. (:
Ако все пак наистина е истина, то ти освен да и вдигнеш скандал и да спреш да й говориш ( което съм 99% сигурна, че ще го направиш и без това ) нищо друго не можеш да направиш. Те се харесват. Заедно са. Трябва да го приемеш просто, it's not the end of the world. (: Тепърва ще се влюбваш, имаш време, СПОКО.
А и факта, че са се крили от теб, говори сам по себе си, че на нея и пука за теб и не иска да те наранява.
(:

JonkataK
05-22-2012, 19:38
Щом се харесват, ти нищо не можеш да направиш. Ти ще си "лошата", ако се опиташ да промениш нещо. Това, че ти харесваш момчето нищо не значи. Остави ги да бъдат щастливи. Щом той не те харесва, дали ще е твоята приятелка, или някоя непозната, все ще е друга. Не се прави на кучка.