PDA

View Full Version : Искам да заякна през лятото...



craX
05-20-2012, 18:02
Тази зима съм напълнял много, особено в областта на корема и дупето. Имам някаква идея какви диети трябва да спазвам и да правя упревнения, но искам някой, който разбира от тези неща да ми каже. На 14 съм между другото.

ПП: Планирам да ходя на плуване.

Anonys
05-21-2012, 06:49
Яж много често, но не някакви глупости.
Напр.
Сутрин - сандвич от маруля, топено сирене, черен хляб, краставица и още нещо.
Преди обед - няколко плода (ябълки или каквото ти харесва)
Обяд - салата. Салата с някоя супичка например (зеленчукова)
След обяд - нещо бързо.. Например плодова салата.
Вечеря - пълноценно хранене. Печен ориз с пилешко или риба или пържоли.

Пий изключително много течности !

За тренировката : Хващай си чукалата и отивай на най-близкия стадион да бягаш.. Отначало ги направи 5 обиколки (с колкото почивки са ти нужни). Пий много течности.
На седмица гледай да бягаш по 3-4 пъти, и увеличавай обиколките с по 1.
Прави коремни преси у вас 3х30 отначало и вдигане на крака 3х15.

Яж здравословно, яж много, изразходвай енергията и ще получиш резултата.

RageAgainstTheMachine
05-21-2012, 10:43
Освен бягането ходи на фитнес и карай колело. Спортувай като куче и тва е живота. Ако се интересуваш от фитнес упражнения ей тука има фитнес програми колкото щеш.
|
V
www.bb-team.org

Anonys
05-21-2012, 10:45
Само да ти кажа да не смесваш фитнес + бягане на 1 ден. Организма ти не го възприема.

RageAgainstTheMachine
05-21-2012, 11:12
Пълни глупости. Всичко зависи от издръжливостта на организма. Лично аз след като свърша фитнеса в зависимост колко енергия имам правя 2 или 3 обиколки без почивка. Ако си свикнал няма и мускулна треска да имаш.

kalityy_
05-21-2012, 19:03
Хора аз също бях понапълняла, но си измислих начини и отслабнах .. ето ги и тях:
Най-много калории ще изгориш с тичане .. тичай поне по 2 пъти на ден .. единият да е след обяд, а другия някъде вечерта към осем часа .. А за менюто:

Сутрин си закусвай както винаги .. сутринта винаги трябва да се храниш по много и е важно да приемаш витамини.
На обяд трябва да консумираш само витамини и то храната да не е в голямо количество .. по-точно най-добрия избор са ябълките, а може и например друг плод който също много ще ти даде енергия и витамини - черешите ..
Вечеря - салата по твой вкус ..

Със всяко хранене поне по едно шише вода изпивай, както и през останалата част от деня пий много вода..

За да не развалиш всичко не яж пържени картофи, ако ще ядеш да са печени, без чипсове, снаксове, газирани напитки, алкохол или цигари (ако пушиш и пиеш попринцип) ..

Е ако спазваш всичко ще станеш супер .. :)

shadowcrew
05-21-2012, 19:10
Препоръчвам ти да се обърнеш към нестандартната медицина.Ако те интересува - ЛС.

craX
05-22-2012, 05:55
Мерси на всички за помощта ^^
http://heyyeyaaeyaaaeyaeyaa.com

BlizeR
05-22-2012, 08:30
Всяка сутрин закусвай Нестле Фитнес, прави лицеви опори и коремни преси. Ще стане по-бързо ако си купиш едни гирички от 2кг ( може и 4) и тренираш вкъщи.