PDA

View Full Version : Как и ДАЛИ???????



peace94
05-20-2012, 18:54
Здравейте! :)
От известно време не съм се занимавала с момче, давах си почивка, исках да се отърся от всички глупости и разочарования. В момента мога да кажа, че се чувствам готова за ново изживяване :) Та, има едно момче, на моите години е ('94) намерих го случайно във фейсбук и много ми харесва на външен вид. Но тук идва проблемът - не го познавам, а наистина искам да се запозная с него, да се опознаем и т.н. Само че нямаме много общи познати и не ходим на едни и същи места (т.е. той не ходи на местата, на които аз ходя, нямам идея къде ходи той :D). Въпросът ми е как да се случи?? Някак тъпо е да му пиша просто от нищото "здравей, не се познаваме, но", не искам от първите думи да реши, че съм някаква изтрещялка луда по него... Има и вариант да помоля един наш общ познат да ми помогне, но не съм сигурна. Моля ви за съвети!!!

DisappointedDreamer
05-20-2012, 18:58
Е, не искаш да му пишеш, за да излезеш някаква "изтрещялка", но пък ще ползваш вашия общ познат само в "краен случай". Не те разбирам. Или правиш едното, или другото.

peace94
05-20-2012, 19:01
Имам предвид, че с този познат не сме много близки, а и по принцип не си падам по посредници и такива неща. Искам нещата да стават между дадените хора, не чрез разни други :)

Hayashi
05-20-2012, 19:09
Зависи до човека. Аз например почти винаги отговарям на рандом хората, които ми пишат.
И следователно, ако ме заинтригуват и са от моя град винаги бих искала да се срещнем.

Така че щом нямате много общи познати му пишеш у фейсбука и се надяваш да ти отговори. xD

valdesbg
05-20-2012, 19:09
Пишеш му "Здравей, казвма се еди как си. Искам да се запозная с теб." Нищо срамно/странно няма. По странното е да се въртиш като змия около яйце и да се чудиш от къде да го подхванеш.

Директият подход е най-добър в подобни ситуации, особено онлайн запознанствата. Сещай се защо.

alexsdreamm
05-20-2012, 19:41
оух успокой се пък ти ;д ПИШИ МУ, какво ти пука какво ще си помисли. Той все още не е на водеща позиция в живота ти. Давай спокойно заговори се с него може да ти хареса още повече ;р

kinkygirl
05-20-2012, 19:42
Може би миналите разочарования те спират да направиш първата крачка,но съм съгласна с по-горните мнения и напълно мисля че ще е добре да се запознаете..Не можеш предварително да знаеш как ще протече без да си опитала! :) По-добре действие отколкото пропуснат шанс.. :) Успех! :)

In*The*Face
05-21-2012, 12:05
За мен интернет също е посредник, какъвто е и общият ви познат. По-добре е на живо. Първото впечатление винаги е важно, така че просто сподели на познатия, че искаш да се запознаеш с това момче и може да пиете по бира заедно някъде и толкова. Вариантът да му пишеш съобщение винаги го има, но в моите очи не е за предпочитане.

SmilezZz
05-21-2012, 19:55
Или му пишеш, или молиш някой общ приятел да ви запознае и това е. Твоето е хем боли, хем сърби.
Не винаги това да пишеш на някой означава да си луда по него, престани да мислиш по този начин. Просто му пишеш, запознавате се, виждаш дали ще ти допадне и го викаш на среща.