PDA

View Full Version : Как момчетата да ме харесват??



mimi_zahova
05-20-2012, 19:47
Аз съм на 12 години.В моята компания сме 5 момичета.Всички си имат обожатели,а мен момчетата сякаш не ме забелязват.Не,че им завиждам,а просто искам да разбера как и мен да ме забелязват.Знам,че още съм много малка,но въпреки това искам да знам проблема.Ще съм ви много благодарна,ако ми помогнете!! Благодаря Предварително!!

Ilikeliljon
05-20-2012, 19:48
От написано аз лично нямам идея какво да ти кажа. Ти виждаш ли в нещо проблема. Външност, държание?!

IseeDEADbodies
05-20-2012, 19:52
Как ли ? Изчакай да станеш поне на 15...

valdesbg
05-20-2012, 19:54
Посей си цици.

alexsdreamm
05-20-2012, 19:57
опиши ни се :) няма как да знаем защо нямаш обожатели след като и ние самите не те виждаме :)
Иначе има някакви общи неща,бъди забавна,не прекалено приказлива, внимавай какво говориш, усмихвай се повече, интересувай се от повече неща, за да бъдеш интересен събеседник. Всъщност идея си нямам какво искат 12 годишните момчета ;с за това залагам на външниия ти вид,покажи се и ние ще помагаме :)

DisappointedDreamer
05-20-2012, 19:58
Посей си цици.

:lol:

На 12 сте. Не знам за какви обожатели говориш. Ще ти дойде времето, кротувай.

valdesbg
05-20-2012, 20:14
Дрийм кво се хилиш? :D Твойте да не би с колет за коледа да са ти ги пратили? :D

DisappointedDreamer
05-20-2012, 20:51
Дрийм кво се хилиш? :D Твойте да не би с колет за коледа да са ти ги пратили? :D

Не! Намерих ги на плажа преди няколко годинки! Самотни в пясъка бяха, реших да ги пробвам, и учудващо много ми пасваха. Прибрах си ги, и до ден днешен си ги ползвам! :)

rusoto_baby_f
05-21-2012, 04:05
опиши ни се :) няма как да знаем защо нямаш обожатели след като и ние самите не те виждаме :)
Иначе има някакви общи неща,бъди забавна,не прекалено приказлива, внимавай какво говориш, усмихвай се повече, интересувай се от повече неща, за да бъдеш интересен събеседник. Всъщност идея си нямам какво искат 12 годишните момчета ;с за това залагам на външниия ти вид,покажи се и ние ще помагаме :)
Съгласна съм с мнението ти!

bellee
05-21-2012, 04:20
Не, че им завиждаш. Просто се дразниш, че те имат нещо, което ти нямаш. :D :D

YoAnA_kiiss
05-21-2012, 06:19
Не, че им завиждаш. Просто се дразниш, че те имат нещо, което ти нямаш. :D :D

:D :D
+++++++++++++

In*The*Face
05-21-2012, 11:18
И по-добре ли се чувствате сега, като "затапихте" едно 12 годишно дете? Евала, велики сте.

Причини може да има много, от стила на обличане, през прическата, та чак до интересите и поведението ти в подобна компания. Ако дадеш някакви насоки, кое от тези неща би могло да е, ще можеш и да получиш някакъв адекватен съвет.

пAteNцЕ
05-21-2012, 17:12
И по-добре ли се чувствате сега, като "затапихте" едно 12 годишно дете? Евала, велики сте.

Причини може да има много, от стила на обличане, през прическата, та чак до интересите и поведението ти в подобна компания. Ако дадеш някакви насоки, кое от тези неща би могло да е, ще можеш и да получиш някакъв адекватен съвет.

мхм точно...а и сега на твоята възраст момчетата са доста незрели,притрябвяло ти е тяхното внимание ;)

ПП: ей стига де горкото дете верно ....

withdrawsmoke
05-21-2012, 17:24
На 12 ... а искаш момчетата да те харесват ?! Първо незнаете още "какво искате" . Нито ти , нито момчетата на тази възраст.Живейте си детството не бързайте да се набутвате в светът на големите, защото там и проблемите са големи и не винаги 12-13 годишните могат да се справят , както трябва с тях ! По добре да помниш детството си с щуротиите които правиш , от колкото с проблемите с които се бориш ...

mimettoo
05-21-2012, 17:27
И по-добре ли се чувствате сега, като "затапихте" едно 12 годишно дете? Евала, велики сте.

Причини може да има много, от стила на обличане, през прическата, та чак до интересите и поведението ти в подобна компания. Ако дадеш някакви насоки, кое от тези неща би могло да е, ще можеш и да получиш някакъв адекватен съвет.

+1 :)
...оле хора къв ви е проблема?! ... кат ви е толкова смешно може въобще да не коментирате ;) ..
... "патенце" .. мм... може би няма да се занимава със свои връсници ;) xD .. 1-2 годинки по-голям..няма лошо xD

notlike
05-21-2012, 17:32
Започни да спортуваш. Спортът помага винаги. А, да, и си учи уроците - инак няма да ти се създадат навици да четеш, а пък мъжете обичат умните жени. И не на последно място, почвай да готвиш, след 10 години ще си злато ;)

Bloody-girl
05-21-2012, 18:32
Намери общи интереси с тях. Въпреки, че едно 12-13 годишно момче още нищо не знае. Нито как да се държи, нито как да покаже на момичето, че го харесва.
Предполагам си по-срамежлива и тиха. Опитай се да промениш това. Говори повече, разшири контактите си с хората.
Проблем в теб няма, освен това, че трябва да пораснеш.

SmilezZz
05-21-2012, 19:48
Всички нападате момичето, а не се сещате, че голяма част от тия сте били на нейното място. И не, не ми приказвайте клишетата "аз на нейни години не знаех какво е това".. Дрън - дрън.

Иначе причините могат да са много - от външен вид до характер. Принципно на тая възраст може би се обръща най - голямо внимание на външния вид, знам ли? Като ги гледам днешните какви са, ужас направо. Иначе можеш да промениш стила си на обличане и прическата. И най - важното , което е - БЪДИ СЕБЕ СИ, усмихвай се повече и се интересувай от повече неща. И не си давай много зор, всичко с времето си, нали знаеш?

0utSpoken
05-21-2012, 20:00
Съветите които са ти дали са прекрасни, но най-вече на забравяй да бъдеш себе си!

raror
05-21-2012, 21:51
обръщай им внимание :razz: - сериозно

mMemories
05-23-2012, 21:39
искаш някое определено момче да те забележи или само за гъзарията?

Wax
05-24-2012, 05:37
Може би си грозна и/или дебела или чисто просто си чисто проста...

Nakadah
05-24-2012, 05:53
С малко лична хигиена и някоя и друга усмивка може и да мине номера

alexsdreamm
05-24-2012, 12:24
Покажи ни се! Или само на човека от когото искаш компетентно мнение :)