PDA

View Full Version : кво стана мейна....



tuzaro
05-20-2012, 20:50
12 годишни питат как да се харесат на момче, 13 годишни са тръгнали да флиртуват и да си изпускат шанса, 15 годишни знаят как се правят по хубави свирки от майките им... На къде отиваме, eбaло си е майната....

djipsito
05-20-2012, 21:53
Не е само в България, успокойте се.

Joc
05-20-2012, 21:58
нека .

SuNsEt
05-20-2012, 22:04
Изпусна 14 годишни момичета правят секс и съжаляват за това,а родителите им искат да ги заведат на гинеколог ... ама е в друг раздел.

prinncess
05-20-2012, 22:52
Колкото по-малки, толкова по-пропаднали ! :D

Ilikeliljon
05-21-2012, 04:18
Нормално стига да не минава определени граници. Чудите се на това. Само преди 120 години на възраст от 16 до 18 са се женили. Сега питат само как да се харесват.

Anonys
05-21-2012, 06:40
Прочетете разказа "Дервишово семе" и тогава ми говорете "кво става майна"..

CupcakeKitty
05-21-2012, 06:43
Не е само в България, успокойте се.

ок вече съм спокойна

In*The*Face
05-21-2012, 11:15
Нормално стига да не минава определени граници. Чудите се на това. Само преди 120 години на възраст от 16 до 18 са се женили. Сега питат само как да се харесват.

Абсолютно. Само по себе си, за поколението, което преобладава и пише тук, може би не е толкова нормално. На мен също ми звучи стряскащо, защото, ако сега децата са такива, не искам да си представям сред какво поколение ще живеят моите, но е факт, че повечето подобни теми са абсолютно невинни. Флирт, първа тръпка, първо харесване и т.н. Това ми е далеч по-приемливо от статистиката за непълнолетните заразени с ХИВ, заради използването на една и съща спринцовка при употребата на наркотици например.

bloodyF
05-21-2012, 22:40
ок вече съм спокойна

нещо много ти се вдигнаха акциите от няколко положителни коментара по отношение на външността ти
слез на земята, не си толкова ''goddesslike'' за колкото се взе :*


а мейна, тежко е положението, съгласна съм
никаква грамотност,ама тръгнали да правят секс и да 'флиртуват' :(
тъжно..

IseeDEADbodies
05-22-2012, 05:42
И к'во като не е само в България ? Даже на обратно, още по-притеснително е. Света масово деградира ! Не че ме ебе за света, ама т'ва е друг въпрос :lol:.

valdesbg
05-22-2012, 07:35
Нормално стига да не минава определени граници. Чудите се на това. Само преди 120 години на възраст от 16 до 18 са се женили. Сега питат само как да се харесват.


Прочетете разказа "Дервишово семе" и тогава ми говорете "кво става майна"..

Молохът пие с краката си.

kalpazanka
05-22-2012, 07:42
Мен конкретно вчера ме втрещи фактът, че не са прочели "Под игото", обаче, видиш ли, по-херцаджийска тема на матурата не можело да се падне!

CupcakeKitty
05-22-2012, 07:49
нещо много ти се вдигнаха акциите от няколко положителни коментара по отношение на външността ти
слез на земята, не си толкова ''goddesslike'' за колкото се взе :*


а мейна, тежко е положението, съгласна съм
никаква грамотност,ама тръгнали да правят секс и да 'флиртуват' :(
тъжно..

Как го прецени че много са ми се "вдигнали акциите"?
в крайна сметка комплименти/положителни коментари за външния си вид съм получавала ного преди да започна да пускам снимки във форона ;]
а това "ок вече съм спокойна'' беше защото е глупаво да се успокояваме с "ама то щом и в другите страни е така значи всичко е ок"
ако ще и на другите планети да е същото... положението си остава все толкова зле
цикъл

NomNomNom
05-22-2012, 08:02
Стига драма, украинките и рускините как се праскат, ние сме нищо на фона на положението там.
Навсякъде е така. Един ден ще умрем и ще бъде забравено, че на 13 сте си играли в пясъка. А 13 годишните ще си живеят пак така, приемете го. Не разбирам защо ви пречи.

Зайче..
05-22-2012, 09:19
Не разбирам защо ви пречи.


десетбукви.

JonkataK
05-22-2012, 09:54
С всяка изминала година нещата се променят. Преди 7 века са се женили на по 14 и са умирали на по 35. Иначе не виждам нищо лошо в това някоя двойка 15-16 годишни да правят секс, стига да имат нужната сексуална култура, де. :) Лошото е, че голяма част от двойките, които правят секс (независимо от възрастта), не знаят що е то венерическа болест. И все пак, замислете се, никоя двойка (пак независимо от възрастта), която знае какво прави, а не го мушка просто е така за кеф, няма да тръгне да пише по форумите за проблеми. Това, че тук пишат главно такива, не значи, че по-голямата част от тийнейджърите са такива.

lubovvv
05-22-2012, 10:01
Споко, вече е модерно да си девствен на 18, това се цени повече

JonkataK
05-22-2012, 10:06
Споко, вече е модерно да си девствен на 18, това се цени повече

Не виждам какво значение има дали си девствен или не, стига да знаеш какво правиш. Лошо е, когато човек не знае какво прави. (а това е лошо във всички сфери, не само при секса)

lubovvv
05-22-2012, 10:41
Не виждам какво значение има дали си девствен или не, стига да знаеш какво правиш. Лошо е, когато човек не знае какво прави. (а това е лошо във всички сфери, не само при секса)

Аз го написах от положителна гледна точка, а не като нещо лошо :)

djipsito
05-22-2012, 11:54
Кво ви ебе бе ?

Hilary_
05-22-2012, 12:42
Колкото по-малки, толкова по-пропаднали ! :D

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SirLeX
05-22-2012, 18:06
Shit's fucked up and stuff..

error92
05-22-2012, 18:47
Ааа ама вие ако мислите, че 13 е рекорда

Вчера минавам през един парк и там на люлките 2 деца (на не повече от 10) и едната обясняваше на другата КАК СКЪСАЛА С НЯКЪВ ПО СКАЙП...смятай ! :D:D:D

Незнам
05-22-2012, 20:07
In*The*Face, сигурен съм, че си допуснал/а грешка някъде между: "ако сега децата са такива" и "но е факт". Няма как да промениш за едно поколение половото осъзнаване и развитие като психологичен процес и резултат от физиологичните ефекти на собствения си организъм (имайки предвид коя част от крайномозъчната кора е най-старо еволюционно развита и все още не се е променила в такъв значителен аспект). Това го казвам, дори при наличие на неоспорван и невъзможен обществен натиск, деградация и прочие.
* http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/798868_700b.jpg

kolegata88
05-22-2012, 20:10
Аз като ви казвам че компютрите ебаха мамата на всичко вие не вярвате.

пAteNцЕ
05-24-2012, 08:00
и положението е кофти и направо аз самата също съм стресната доста.имам доста познати които са точно по вашите описания тук(аз затва и не общувам особено с тях) преди няколко седмици няма да забравя как бяхме с 5клас дечица в една стая и те си говореха за гаджета и някои се дуеха и за секс без никакви задръжки на висок глас(самата аз съм убедена, че просто не знаеха за какво говорят) очите ми се изцсъклиха а косата ми се изправи...нямам думи....в последно време чета и статии, в които се казва че възрастта при почване на пубертета взима да спада-по тази логика до 50/60 години 10-годишните (че и по-малки) ще почват да се правят на интересни и да искат да пораснат бързо...
не знам откъде е тази "мода",явно всички искат да са яки и да изпъкнат на фона на останалите "дечица" от класа,които невинно и сладко още си играят с играчките,за да покажат че са "големи" и тн
всеки си има първа любов,тръпка и тн....независимо на каква възраст де (ето аз бях на 7 :cool: обаче си траех бях много срамежлива-нормално де кво толкова) но според мен с гаджетата трябва да се почне от 13 нагоре(мое мнение) иначе преди това сичко е `puppy love` и е розово като роклята на кукла барби :д
при всички случаи(дори както казаха преди мен,че навсякъде е така не само в България) това си е стремеж към порастване,който според мен е ненужен-да си гледат децата детството ,защото по-късно ще съжаляват че не са оползотворили тези години по предназначение....