PDA

View Full Version : ЗА МОМЧЕТА!



im a girl
05-21-2012, 10:23
Момчета, искам да ви питам какво ТОЧНО ви доставя удоволствие, като обарвате?!?! :) тъп въпрос, ама ми е много интересно..и още един...Когато излезете с момиче, какви са очакванията ви, тоест..искате ли на първа среща да я е*ете?! Мерси за отг. предварително :)

Anonys
05-21-2012, 10:26
Ами за обарването.. Може би като я дигна, като съм я хванал за дупето и я целувам.. По принцип се възбуждам от всички части на женското тяло.
За е*ането.. Това при мъжете по принцип си е първичен инстинкт. Зависи от характера на мъжа и очакванията му за "първа среща". Аз не бих искал да я е*а, но ако е свалка за вечер, защо не..

alchy
05-21-2012, 10:48
Дупето.. гърдите.. въобще самото докосване до женското тяло ти носи удоволствие и възбуда. А за първа среща - абсурд. Нито я познавам, нито нищо и давай в леглото, не бих легнал.. особено ако сме си писали/говорили, дълго ако сме се занимавали.

im a girl
05-21-2012, 11:09
Мерси :) някой искат sex без дори да ме познават, за т'ва питам хахахах

Anonys
05-21-2012, 11:11
И ти им се връзваш ? ..

alchy
05-21-2012, 11:11
Мерси :) някой искат sex без дори да ме познават, за т'ва питам хахахах

Загорели без да им мигне окото са тези - някои.... всичко може да очакваш , изруди всякакви :D

Joc
05-21-2012, 11:13
Мерси :) някой искат sex без дори да ме познават, за т'ва питам хахахах

а ти даваш ли верно?

ShtrudeL
05-21-2012, 11:33
Мерси :) някой искат sex без дори да ме познават, за т'ва питам хахахах

И странното е?

im a girl
05-21-2012, 11:44
И ти им се връзваш ? ..

Естествено, че НЕ :D

BrokenHearth
05-21-2012, 11:49
Искаш ли да правим секс? :oops:

alchy
05-21-2012, 16:17
Искаш ли да правим секс? :oops:

Ти левислава и десислава нямаш ли си , те дават много секс < ХАХАХАХАХ

New_Teen_Mashine
05-21-2012, 16:34
Просто като не можеш да я имаш я бараш , после в вас fap , fap :Д
Аз лично не очаквам нищо ако отида на среща ,но искам поне да не е под елементарното ниво..

IseeDEADbodies
05-21-2012, 17:09
И к'во разбираш под това "да не е под елементарното ниво", ако на първа среща не се понатискате ги отсвирваш ? Мхм... сигурен съм xDDD


Колкото по темата - Не обарвам случайни момичета току-така, да не кажа, че не го правя изобщо. По-скоро за мен идеята да я възбудя (момичето с което съм в даден момент). Не че и на мен не ми е приятно де.. ;д
А за очакванията - ми нищо не очаквам, щото винаги може да остана разочарован. К'вото стане. Пък и в крайна сметка, обичам да опозная хората, или по-точно казано конкретното момиче. Сиреч да излезем един-два пъти, да видя що за човек е и чак тогава да предприемам действия, ако все още имам желание за каквито и да било.

Scarface_
05-21-2012, 17:15
зависи с коя съм на среща ... зависи от жената , ако се харесаме достатъчно и работите тръгнат от раз, защо не ?! А за обарването ... да кажем навсякаде краката , дупето , ханша , гърдите , врата и т.

zliat
05-21-2012, 20:50
зависи къде-повдига ми самочувствието,че момичето не ме пляска през ръцете и не ми вика глупак или нещо подобно.
на първа среща ако в последствие е сериозна връзка връзка нищо дори целувка.....ако е първа и последна
среща като разгонен се държа и обикновенно се получава желаният резултат.

IseeDEADbodies
05-22-2012, 05:01
Гледам, че повечето са писали какво обичат да "обарват", докато въпроса май е "какво ви кара да го правите", а не "кои части на тялото ви харесва да пипате" xD

im a girl
05-22-2012, 09:58
Гледам, че повечето са писали какво обичат да "обарват", докато въпроса май е "какво ви кара да го правите", а не "кои части на тялото ви харесва да пипате" xD хахаххахахах да ;дд

iwwo_
05-22-2012, 11:26
Не не бих още от първата среща спал с момиче...

im a girl
05-25-2012, 09:15
Не не бих още от първата среща спал с момиче...

явно не всички са такива ;д

prosto_chovek
05-26-2012, 11:02
подсъзнателно мъж се възбужда от допир с голо женско тяло. А з е-ането на първа среща - не подкрепям :)

wdas
05-26-2012, 11:30
хахаххахахах да ;дд
Какво ни кара... нека ти дам друг пример, какво те кара да целунеш едно момче?Ами привличането,елементарно е!
Имаме си го в ДНК-то и толкова.Между другото ако си под 18-9 или пък си правила малко на брой полови забавления е ясно защо питаш.Приятелката ми беше на същото "дередже" в началото но след 1-2 месеца сега и действам като магнит и не може да ме остави като ме види да се преобличам.Ясно е ,че е двупосочна улица ,може би просто не си намерила подходящото момче?!

А за спането на първа среща , 99,99% съм за НЕ.Не харесвам идеята само за веднъж и чао.Ако ми харесва момичето и тя ме хареса ставаме си двойка и тогава... пък като имаме прекалено мн различия - шанс , продължаваш да търисиш.

metavitamin
05-28-2012, 18:16
Brokenheart А, Чикослав познаваш ли го ? :D:D:D

Loondy
06-02-2012, 04:39
Ти левислава и десислава нямаш ли си , те дават много секс < ХАХАХАХАХ

Aаххахахаха..т'ва пръсва `е! :D