PDA

View Full Version : болка в главичката?!



AnarchyBoy
05-21-2012, 12:36
Ъмм здравейте , направо на въпроса , от около 2 месеца не съм правил секс а съм мастурбирал 1-2 пъти през това време (повече наблягах на тренировките и на ученето).
Ся сутринта като се събудих и буквално оная ми работа щеше да гръмне , мастурбирах и сега вече 3 часа главичката ме боли :? не боли много , но е дразнещо ! Знам че няма кво да ми кажете освен да ходя на уролог, но просто исках да попитам може и някой друг да е имал същият проблем, ако някой е имал подобни проблеми, да сподели от само-себе си ли спря , или да предприемам някви мерки ,честно казано ме мързи да ходя на лекар , но сигурно ще ми се наложи
мислех си дали не е някоя инфекция ама слабо вероятно спазвам добра , не прекалена, лична хигиена а секс не съм правил (особено без презерватив) от близо 2 месеца, другата ми мисъл беше да не би да е щото не съм свършвал от доста време, смисъл да съм насъбрал достатъчно матрЯл и заради това да ме боли?!

коментирайте и дайте някви идей кво да правя ?! а може и просто да ми се присмивате на :
1. неграмотното писане
2. смотания проблем

После Драс Но1: Неграмотен съм , не ме съдете! :D

После Драс Но2: вижте после драс но 1

kolegata88
05-21-2012, 12:42
Еми нали наблягаш на ученето как тогава си неграмотен.Неграмотен съм аз за дето не съм учил.Когато не правиш секс или ножки много време така се получава.Утре ще ти мине,всеки е минал през тоя етап

kalpazanka
05-21-2012, 13:13
Оток има ли?

mMemories
05-21-2012, 14:29
може нещо да си я закачил докато си мастурбирал....

cartoonnetwork
05-21-2012, 14:36
може нещо да си я закачил докато си мастурбирал....

Мда закачил е с раката или някой косъм е влезнал вътре , хахахахахахах
По малоумен пост надали може да измислиш !!!

AnarchyBoy
05-21-2012, 15:03
Оток има ли?

не отток няма но продължава да ме боли .. не е болка за умиране ама е дразнещооо ... :(

alchy
05-21-2012, 16:10
Миеш ли си редовно пениса? може да има замърсяване и от там да те боли.

New_Teen_Mashine
05-21-2012, 16:30
На мен ми се поду много 1път заради прекалено лашкане ,но нямам идея за твоят проблем..

AnarchyBoy
05-21-2012, 17:11
да редовно го мия.. подържам добра лична хигиена, млад човек съм все пак! .. и продължава да си ме боли.... цял ден бахти .. ;х

alchy
05-21-2012, 17:14
ще ти мине, а ако утре като станеш пак имаш тези болки/дразнения иди на лекар : )

Scarface_
05-21-2012, 17:37
за 2 месеца да маструбираш 2 пъти не е нито нормално , нито препорачително . Това е причината ...Болката ще отмине до 1-2 дена напълно предполагам ... Колкото и да учиш и да тренираш,обръщай внимание и на оная си работа.Като нямаш възможност да правиш секс , маструбирай...

AnarchyBoy
05-21-2012, 18:29
да се надяваме че ще ми мине , не ми се ходи на лекар ;д а иначе честно да ти кажа ScarFace_ не ми беше до мастурбация и секс ама хич :) почти не съм мислил за това.. просто бях малко стресиран.. тренера е луд побъркан психопат .. и ни побърква от тренировки ..

Scarface_
05-21-2012, 19:44
какво тренираш ?

AnarchyBoy
05-22-2012, 06:36
Капойера - Capoiera - едно такова бразилско 50 % танц 50 % бойно искуство .. забавно е ама се изискват мн тренировки Йога и т.н да станеш мн гъвкав и да се чекнеш като луд :D

После Драс болката започна да отшумява но все още я има.. през ноща когат беше земетресението се събудих и кат ходих до тоалетна ми пареше.. А сега като станах сутринта нямаше това парене.. :?

kalpazanka
05-22-2012, 07:24
Капоейрата не беше ли с движения, наподобяващи котка? Не го ли тренираше това Холи Бери за ролята си на жената котка?

Между другото- замисли се за лекар.

AnarchyBoy
05-22-2012, 13:57
мм да но не обикновенна домашна котка, ами тигър всъщност е измислено в Рио преди 200-300 години (не съм сиг точно кога беше) от простите хора/робите.. целта е да се движиш възможно най-ниско тихо и да се сливаш с талпата.. също има доста акробатични части щото така са бягали от убийствата над господарите си и т.н .доста хора го бъркат с брейк денс ,цялата философия в изкуството е .. стой близо до земята и я ползвай като оражие ;д http://www.youtube.com/watch?v=Z8xxgFpK-NM ето ти демонстрация , ако ти е интересно

ам иначе.. сиг утре ще отида на лекар ако ме боли още .. сега едвам го усещам .. сиг ще отшуми .. ама нз на кво се дължеше цялото това нещо ;(