PDA

View Full Version : Възможност да тръгна с момиче,което не харесвам.



Midnight123
05-21-2012, 17:46
Здравейте,излизам с едно момиче от около седмица,но за сега сме просто приятели.От думите на нейната най-добра приятелка ме харесва,постоянно ми звъни и ми пише.Проблемът е обаче,че аз просто не я харесвам.Ако може да споделите някой съвет ще съм ви много благодарен.

TheBeliever
05-21-2012, 17:49
Не я харесваш - не тръгваш с нея. Къде е проблемът?

Midnight123
05-21-2012, 17:51
Проблемът е ,че е момите от компанията с която започнах да излизам.И ще ми се сърди 100%

TheBeliever
05-21-2012, 17:56
Ама да се сърди, ти какво си виновен. Не можеш да харесаш някого насила. Кажи й как стоят нещата от рано, за да не храни напразни надежди и толкова.

valdesbg
05-21-2012, 17:56
А? Не ти разбрах нито проблема, нито въпроса.

Luidgie
05-21-2012, 18:08
Значи некво момиче те харесва, ма ти него не. И понеже ще ти се сърдят ще тръгнеш с нея? За да си нещастен и да направиш и нея нещастна? Или другата причина е, че много ти се е приискало гадже, ама тая дето харесваш не ти пуща и за това си търсиш оправдание да тръгнеш с някой, който не харесваш? Някак тъпо звучи да имаш "сериозен" проблем, който се състои от това, че можеш да тръгнеш с момиче, което не харесваш. Така че си казвай истинската причина.

granger
05-21-2012, 18:11
И кво!? Да тръгнеш с някоя,щото другите ще ти се разсърдят, няма по-малоумно неща.Няма смисъл да разтягам локуми и да ти обяснявам що. Научете се да казвате НЕ за Бога. Нито си длъжен да си мека Мара,щото на някви и се иска,нито пък някой има право да се сърди щото аджеба не си тръгнал с някого , за да им угодиш на интересите.

Bloody-girl
05-21-2012, 18:24
Каниш я някъде - говорите.Обесняваш й, че я цениш като приятелка, но нямаш никакви сериозни чувства към нея. Би се радвал да бъдете близки като приятели, да излизате заедно с компания и да се забавлявате. Толкова.

Midnight123
05-21-2012, 19:05
Компанията няма да ми се сърди,но момичето има надежди да тръгне с мен.Вярно е ,че ми се иска гадже,но не е това момичето.

SmilezZz
05-21-2012, 19:26
Не я харесваш - не тръгваш с нея, къде е проблема? Не можеш да угодиш на всеки , все пак. Па и няма как да харесаш някоя насила и да тръгнеш с нея, само защото тя ще ти се СЪРДИ, при условие, че няма никакво право, за да го прави.

Luidgie
05-22-2012, 11:48
Боже, Боже какво се случва с тая младеж?...

alexsdreamm
05-22-2012, 11:55
ау не и го казвай! Опитай се да си ЧИСТО приятелски към нея. Базикай я,говори и за жени, за спорт ала бала ;д някви такива. Сама ще се усети. Въпросът е дали ти си готов една сигурна мацка да ти избяга и дали няма да съжаляваш после, брат ми още страда от едно такова уж досадно момиче,пък мацката си беше супер и той късно го осъзна ;х

someonerandom
05-22-2012, 12:11
И да и е кофти сега,като тръгнеш с нея,без да я харесваш, няма да се държиш достатъчно добре с нея, защото ще се усетиш,че си се набутал във връзка,в която нямаш никакви чувства и при това си гориш мостовете към други момичета,които може би харесваш,като в някакъв момент след много тормозене и за двамата просто ще ви писне и ще скъсате.хайде сега си помисли от кое ще се расърди повече.

Anonys
05-22-2012, 12:31
Много си тъп сашеееееееееей :D

toad
05-22-2012, 12:43
Като ти бръкне в гащите друго ще запееш .
Шегувам се , бий и шута , но леко и си събуй обувката преди това , че да не я боли ;)

amaz1nG
05-23-2012, 16:10
Ама да се сърди, ти какво си виновен. Не можеш да харесаш някого насила. Кажи й как стоят нещата от рано, за да не храни напразни надежди и толкова.

Не , не , не . Не прави това .
Ще излезе много неловко ако тя не те харесва а ти я отрязваш .
Покажи , че не я харесваш с действия .
Живота е твой , твърде кратък е за да се съобразяваш с всички .
Не я харесваш , не искаш = не го правиш.
Точка.

ChildrenOfBodom
05-23-2012, 17:40
Защо просто не и кажеш , че харесваш някакво момиче от твоето училище или нещо такова. Или случайно загатни темата , че не искаш гадже , че не харесваш никого в момента и пр. Няма смисъл да се притесняваш.. след известно време ще забрави случая. Давай смело напред!