PDA

View Full Version : Какво да правя?!...



giiRl..
05-21-2012, 19:38
Аз съм бисексуална. Това си го знам от доста време, но ме е срам да си го призная. Помогнете ми плс!! .. Попринцип повечето момичета (като мен ;д) не си го признават и така не се знае дали и те си падат по момичета! Ако харесвам едно момиче- как да и го кажа? Страх ме е как ще реагира тя! Ами ако се отврати от мен?!!! .. тъй като във форума прочетох че има доста "бисексуални" момичета, искам да ви попитам как действате?! може и за примерче да ми дадете някои историйки! :) :) :)

SmilezZz
05-21-2012, 19:45
Безсмислено е да се срамуваш от това, което сама си избрала за себе си. Вярно е, че не всички са такива, а различните тая държава не се приемат ... лесно... //

Иначе не знам какво бих направила, ако бях на твое място. Може би първо щях да се уверя, че и тя има такива наклонности , като моите и тогава бих действала. Не бих рискувала направо да й го призная и след това целия град да разбере това.

horacio
05-21-2012, 20:51
Безсмислено е да се срамуваш от това, което сама си избрала за себе си.
др-то ок, но не мисля, че тя си го е избрала това... сексуалността не се избира... никой не е казал - ей ся ще съм гей/лесбийка/би сексуален/на.... Иначе да - първо се увери, че и тя те възприема по подобен начин, иначе ще стане кофти

giiRl..
05-21-2012, 20:53
г/д разбрах! ;д но как да се уверя че тя също е обратна (или би..) :)

bijou
05-21-2012, 20:58
Отлично те разбирам. В момента дори аз самата съм в такава ситуация, влюбена в момиче. (:
Да ти кажа честно, по-добре наистина се увери, че и тя има същите чувства или поне е бисексуална, иначе ще страдаш много, личен опит. (:
Не дей да избързваш да й казваш, на мен ми отне 2 месеца преди да й споделя, така че не бързай.
Някои момичета са доста уверени в това, аз лично не съм, дори не съм и предполагала, че мога да се влюбя в момиче или пък, че съм бисеклуална, но ето, че стана. И аз точно като теб си задавах същите въпроси, 'ами ако се отврати от мен', 'ако каже на всички' и т.н. Няма как да си 100% сигурна, че няма да стане, повечето момичета са кучки, това е факт. Ако ти е истинска приятелка обаче, ще го приеме добре. (:
Относно това как да разбереш дали и тя е би, недей да я питаш директно, дори и да е може и тя като теб да се срамува и да не ти каже, сближете се първо, контактувайте повече, излизайте заедно, накрай я да се чувства комфортно с теб, говорете си на тази тема, питай я 'уж между другото' въпроси като 'би ли имала връзка с момиче?' ' какво мислиш за бисеклуалните' и така. (:
Пиши ми на лично, ако искаш да питаш още неща, ще се радвам да помогна. ((((:

alexsdreamm
05-21-2012, 21:29
не знам в коя част на бг живееш, но в моята това вече не е табу и няма нито по-специално отношение, нито невярващи физиономии при казване на подобно нещо.
Но лично аз мисля, че всичко това е временно. Даже и аз бих спала с 1 момиче в момента и всички момичета са си така в тази възраст. Не се срамувай, а се забавлявай! Излей си всичко. Съдбата ще ти се усмихне и ще прекараш страхотно следващите месеци ще видиш :)

IseeDEADbodies
05-22-2012, 05:56
Значи смятай колко си бисексуална, щом те е срам дори да си го признаеш. Ей такива изявления като правите сте ми ужасно смешни. Недорасла работа, като мине някоя и друга годинка, ако все още се имаш за бисексуална (щото е много "модерно" на 14-16 годишна възраст да казваш, че си с обратни наклонности, или бисексуален) няма да те е срам, гарантирам ти го.

valdesbg
05-22-2012, 06:48
Като порастеш.. пак ще си приказваме. Нямаш ли си нещо сериозно да се занимаваш, че си пълниш главата с глупости? Туй ли е най-сериозния ти проблем? Ей тва днешната младеж изтрещява тотално.

magita
05-24-2012, 10:37
Хубаво е да си би. Всички са ти мишена.

DisappointedDreamer
05-24-2012, 10:39
Като порастеш.. пак ще си приказваме. Нямаш ли си нещо сериозно да се занимаваш, че си пълниш главата с глупости? Туй ли е най-сериозния ти проблем? Ей тва днешната младеж изтрещява тотално.

Съгласна съм.

И все пак не бързай да споделяш открито наклоностите си, тъй като не знаеш как ще реагират повечкото хора.

giiRl..
05-24-2012, 15:17
И все пак не бързай да споделяш открито наклоностите си, тъй като не знаеш как ще реагират повечкото хора.

Това имам предвид!.. Точно това и ми е въпроса на самата тема! xD

giiRl..
05-24-2012, 15:18
Хубаво е да си би. Всички са ти мишена.

хахаха!.. xDD

djipsito
05-24-2012, 18:08
Начи един път парадирали, нам си кво, после "смятай колко си би, щом те е срам да си признаеш.."
Логика.

Мацко, не обръщай внимание тука на дървените философи, живей си, пробвай с момиче като имаш колебания. Аз го направих и разбрах отговора. С чуденки няма да разбереш. Просто действай както сметнеш за добре и както ти идва отвътре.

giiRl..
05-25-2012, 07:18
Мацко, не обръщай внимание тука на дървените философи, живей си, пробвай с момиче като имаш колебания. Аз го направих и разбрах отговора. С чуденки няма да разбереш. Просто действай както сметнеш за добре и както ти идва отвътре.

Аз въобще не ги зачитам и като коментари ;) ;д.. И също мисля че твърде много се правят на "философи" :) .. Както и да е. Мерси за съвета! Ще ми е от полза. ;д ;рр

DisappointedDreamer
05-25-2012, 07:24
Това имам предвид!.. Точно това и ми е въпроса на самата тема! xD

Е, отговорих ти - не бързай да провъзгласяваш че си би. Недей да крещиш с пълно гърло, биейки се в гърдите коя си не защото трябва да се срамуваш, а защото може да ти изиграе много лоша шега. Плюс това, като ти гледам ника си мисля че си малка още, следователно неориентирана и объркана. Докато станеш на 30 може да се надсмиваш на сегашното си мислене, както и все още да имаш такива наклонности/мисли/чувства.

Трай си, недей да оповестяваш каквото и да е било на когото и да е било преди да бъдеш сигурна че човека отсреща няма да се изсмее в лицето, ще го приеме добре пък даже може и да се навие да се пробва с теб.