PDA

View Full Version : защо е така?



missmee
05-21-2012, 20:22
От скоро правя секс или по точно съм го правила към 6-7 пъти и не изпитвам особено удоволствие...Всъщност не изпитвам нищо - нито болка, нито удоволствие. Има моменти, в които ми става сякаш хубаво, но е супер за кратко и даже не съм сигурна дали и за тях не си въобразявамм.. Иначе си свършвам нормално клиторно и т.н, но така не мога нито да свърша, нито да изпитам удоволствие. Има ли някой, който е със същия проблем и дали ми има нещо?

DragonLady
05-21-2012, 20:27
Удоволствието се появява с практиката, но в голяма степен зависи и от партньора. Някой жени изпитват удоволствие още на 2-3ти път, други доста по късно. При мен лично с първият с който го правих, грам удоволствие не изпитах, но някъде на 6тият път, когато смених партньора изпитах удоволствие. А колкото до свършването и то зависи най-вече от тея 2 фактора - партньор и практика ( по скоро 1вото поне по мой лични наблюдения ).

missmee
05-21-2012, 20:52
Може би фактът, че и двамата бяхме девствени като го направихме също оказва влияние, но мисля, че започваме да свикваме и дано нещата да се подобрят..

barbiee96
05-21-2012, 21:00
Нормално е да не изпитваш удоволствие все още. Наистина с повече практика се усеща хубавото.

awesomeblah
06-16-2012, 16:06
ще се подобрят ,аз не изпитва нищо първите 6-7 пъти ;д

Sh@d0w
06-16-2012, 16:32
От началото като сте били и двамат девствени е напълно нормално. Все още ви е някакво странно, но с времето и опита ще започнете да се напасвате, да виждате какво точно ви харесва и доставя удоволствие и нещата ще се променят.

Секса е много повчече, от това което сте видяли до сега, а ако го правите със страст е просто невероятно ;)