PDA

View Full Version : ВЪПРОС



Eclipse21
05-21-2012, 21:57
Здравейте . искам да ви попитам (към момичетата, пък и момчетата могат да си изкажат мнението ;д) какво да направя. Харесвам едно момиче сигурно вече от 2 години , но МНОГО ме е срам да и кажа, имахме някакви отношения , но като свърши лятото и до там . тя е адски хубава , и аз съм хубав (не че се хваля ,но така предполагам защото доста момичета са ми казвали и са проявявали чувства към мен , пък и най-важното мама и баба много ме хвалят (rofl) . и 2ри въпрос към момичетата , ако момче "познат" така да се каже дойде до вас и ви каже че има чувства към вас как бихте реагирали ? на 14 сме и двамата..

да още един въпрос ;д как да завържа разговор с нея нямаме почти нищо общо .. Мерси за вниманието , и на хората които че ми отговорят сериозно ._. :)

alexsdreamm
05-21-2012, 22:15
"познат" е няма да те вземе на сериозно. А и ти какви чувства имаш към нея като не общуваш толкова с нея (хммммм)
Почни да си говориш с нея, все ще има за какво. Но ваканцията и планове,или някой интересен филм,книга ще свършат работа.

mimettoo
05-21-2012, 22:59
1. ами казваш и го направо! ...колкото и да те е срам това е положението човече ;) xD предложи и да излезете или нещо такова и като сте се осамотили и кажи "искам да ти кажа нещо...... и ала бала" xD
2. ами ако "познат" дойде и ми го каже ...както каза.. alexsdreamm .. - няма да те вземе на сериозно!! ;) ... ще си помисля че е някъв бъзик там... за няколко дена... или просто са решили да ме избъзикат с приятелите му! ;) xDD ... а ако го направиш като в "1." ... може и да го приеме по друг начин :) Успех!!!
п.с. ако имаш още въпросчета пиши на ЛС! :)

valdesbg
05-22-2012, 07:41
Срам путка не ебе, срам даже момиче не целува. За мама и баба ще най-хубавия дори да нямаш половин лице. Тва да не ти е критерий.

За да ти отговорим сериозно трябва да имаш сериозен проблем.

LadyDi
05-22-2012, 07:53
пък и най-важното мама и баба много ме хвалят
:D
Така, така, щом мама и баба те хвалят, всичко е шест :)

А по проблема, докато не се престрашиш, няма как да знаеш какво ще стане.
Както каза Валдес по-горе... не, не мога да го повторя :)

kalpazanka
05-22-2012, 07:57
^На такива изразни средства и Вазов би завидял...

Eclipse21, за мама и баба ти винаги си най-хубавата гарга. ;)

Eclipse21
05-22-2012, 12:42
най-важното мама и баба много ме хвалят (rofl)

С това просто се пошегувах вие само него коментирате ;д

valdesbg
05-22-2012, 12:51
Еми.. то е най-смисленото от цялата ти тема.

mimettoo
05-22-2012, 14:23
пък и най-важното мама и баба много ме хвалят (rofl) )

хора... тва е само бъзик! xD така е "лафа" .. като нямате чувство за хумор и смятате че смешно е постоянно да се подигравате на хората.. - ваш си е проблема ;)

DisappointedDreamer
05-22-2012, 14:33
Кой се подиграва на хората? И ние се побъзикахме. Това че нямаш чувство за хумор, си е твой проблем. :)

Иначе, авторе, как може да я харесваш, като нямате нищо общо ----> не сте си говорили много, много. На външен вид разбирам да я харесваш, казваш че е адски хубава, но нали знаеш поговорката: Вънка лице, вътре трици. Преди въобще да и казваш или намекваш нещо, поне се увери че тя те е забелязала, и че действително я харесваш. В по-сериозните отношенията на двама човека се изисква много повече от едно хубаво личице.

Колкото до въпроса как бих реагирала, ако мой "познат" дойде и ми каже, че ме харесва и алабала, бих го погледнала учудено и помислила че се шегува. Особено човек, с когото не съм общувала (както ти не си общувал с въпросното момиче). Заключение: говори с нея, увери се че я харесваш и по характер и на външен вид, излизайте, сближете се и ЧАК тогава и намеквай каквото и да е било.

Eclipse21
05-22-2012, 19:52
Кой се подиграва на хората? И ние се побъзикахме. Това че нямаш чувство за хумор, си е твой проблем. :)

Иначе, авторе, как може да я харесваш, като нямате нищо общо ----> не сте си говорили много, много. На външен вид разбирам да я харесваш, казваш че е адски хубава, но нали знаеш поговорката: Вънка лице, вътре трици. Преди въобще да и казваш или намекваш нещо, поне се увери че тя те е забелязала, и че действително я харесваш. В по-сериозните отношенията на двама човека се изисква много повече от едно хубаво личице.

Колкото до въпроса как бих реагирала, ако мой "познат" дойде и ми каже, че ме харесва и алабала, бих го погледнала учудено и помислила че се шегува. Особено човек, с когото не съм общувала (както ти не си общувал с въпросното момиче). Заключение: говори с нея, увери се че я харесваш и по характер и на външен вид, излизайте, сближете се и ЧАК тогава и намеквай каквото и да е било.

общували сме цяло лято но от тогава сме спрели , не съм се доуточнил правилно

valdesbg
05-22-2012, 19:56
Убу. И трябваше да цитираш чаршафа за да отговориш с 5 думи?

Какво очакваш от нас?

DisappointedDreamer
05-22-2012, 19:57
Съжалявам за чаршафчето :(

Авторе, тя може да се е променила. Лятото беше преди година, ъх.

shmatarok
05-22-2012, 20:01
авторе, започнете да общувате пак. ;д ако все още имаш интерес към нея, покани я да излезете.

Eclipse21
05-28-2012, 22:00
Имам ГОЛЯМ интерес , не мисля ,че е просто привличане , та аз я сънувам ;д а пък за поканата да излезем , ме е страх как ще реагира , примерно ако се изсмее ще ми стане много неудобно ;д

Elizabettt
05-28-2012, 22:14
хич да не ти пука от реакцията, по-добре опитай аз също бях в подобна ситуация и не направих нищо, а трябваше, защото сега ме е яд, така че пробвай нищо няма да загубиш, по-скоро може да спечелиш

ShtrudeL
05-28-2012, 22:16
Ми много си зле, ама си на 14, това те оправдава.
Чакай си, изпускай това, което можеш да имаш, чуди се как ще реагира, да...