PDA

View Full Version : Какво правите когато гаджето не е до вас?



BeLoved
05-22-2012, 13:02
Здравейте, като цяло искам да Ви попитам какво правите когато любимия човек не е до вас за малко по-дълго време?
Моята ситуация - Ами нещата седят така , че с гаджето обикновено всеки ден сме заедно , от две години и половина близо сме заедно и не сме се разделени за повече от два три дни..
Тя обаче замина за Полша в Неделя, ще я няма около две седмици близо.
Нещата стоят така , че ми липсва и се чудя по цял ден какво да правя , излизам навън , опитвам се да се занимавам с нещо , но като цяло не ми излиза от ума. Вие как се справяте когато любимия за вас човек , не е близо до вас?

TheBeliever
05-22-2012, 13:28
Случвало ми се е моя да замине за около месец на другия край на страната. Не беше голяма трагедия. Просто имах повече свободно време, което запълвах с излизания с приятели, хобита, добро четиво и т.н (нещата, които правя и през останалото време, но по-голямо количество). Общо взето липсата му се усещаше главно като остана сама вечер, но дългите разговори по телефона помагаха в тези моменти.

Не е толкова трудно да се преживее едно временно отсъствие на половинката. Стига личният ти живот да не върти само и единствено около него/нея. Това вече би била жалка картинка.

onestar
05-22-2012, 13:28
Отделям време за себе си. :)
Разхождам се, чета книги, гледам филми, спя, уча дори... въобще правя всичко, което ми се прави, запълвам си времето максимално... Не е толкова зле, не брой дните.

Enchanting
05-22-2012, 14:22
^ останалите отговориха на въпроса ти.
колкото повече мислиш за нея, толкова по- бавно ще минават дните ти.

fenkaaa
05-22-2012, 14:35
Не ми се е налагало да сме разделени за повече от 4-5 дни.Тези дни също така бяха най-дългият период,в който бяхме "разделени" и в единия и в другия смисъл.Иначе и двамата сме свикнали да сме нон-стоп заедно и се чудим какво да правим,когато сме един без друг,което е гадно,да.. от една страна.

Тарикатче
05-22-2012, 14:52
търсим си ново гадже докато се върне старото.. Че скука иначе

Joc
05-22-2012, 14:54
изневерявам :)

kolegata88
05-22-2012, 15:51
По хубаво нещо от свободата няма.Сега е идеалния момент да боднеш нещо чуждо.

BeLoved
05-22-2012, 15:59
По хубаво нещо от свободата няма.Сега е идеалния момент да боднеш нещо чуждо.

Колега, когато ми е хубаво с някого не търся да боцкам чуждо :) П.с благодаря за отговорите , аз така или иначе излизам навън, особено сега когато са баловете , работата беше , че е гадно когато го няма любимия човек :)

fenkaaa
05-22-2012, 16:28
Колега,ако си от обвързаните,щом ти е по-хубаво да си свободен,защо въобще си с човека до себе си,когато при удобна възможност търсиш да "боцнеш" нещо чуждо? А и дори да не си обвързан,примерно си в тази ситуация ? :)

kolegata88
05-22-2012, 16:41
Колега,ако си от обвързаните,щом ти е по-хубаво да си свободен,защо въобще си с човека до себе си,когато при удобна възможност търсиш да "боцнеш" нещо чуждо? А и дори да не си обвързан,примерно си в тази ситуация ? :)
С любимия човек съм за да го боцкам по всяко време когато пожелая а през останалото време си правя мойте си работи.Знам че звучи грубо но всеки мисли по различен начин.Един казва така,друг така,аз съм преценил че ще бъде така...

alchy
05-22-2012, 16:49
С любимия човек съм за да го боцкам по всяко време когато пожелая а през останалото време си правя мойте си работи.Знам че звучи грубо но всеки мисли по различен начин.Един казва така,друг така,аз съм преценил че ще бъде така...

Значи не си никакъв мъж, че да ходиш налево-надесно и да боцкаш каквото ти падне. Това си е пълна глупост, и огромна изневяра.

SuNsEt
05-22-2012, 16:53
Две седмици въобще не са много време.Аз съм била далеч от бившия ми (вече) около 2 месеца...

Спортувай,УЧИ,излизай с приятели,наблегни на някое свое хоби...ИЛИ ПЪК:
направи някакъв handmade подарък,който всеки ден да му добавяш нещо хем,за да не ти е скучно и да не го направиш за един ден ,хем да стане нещо хубаво и голямо. Накрая като тя се върне и го подари и вярвам,че момичето много ще се зарадва. Особено ,когато и кажеш,че ръчно си го направил в продължение на еди си колко време ,защото ...ти си измисли защо.

BeLoved
05-22-2012, 16:57
Две седмици въобще не са много време.Аз съм била далеч от бившия ми (вече) около 2 месеца...

Спортувай,УЧИ,излизай с приятели,наблегни на някое свое хоби...ИЛИ ПЪК:
направи някакъв handmade подарък,който всеки ден да му добавяш нещо хем,за да не ти е скучно и да го направиш за един ден ,хем да стане нещо хубаво и голямо. Накрая като тя се върне и го подари и вярвам,че момичето много ще се зарадва. Особено ,когато и кажеш,че ръчно си го направил в продължение на еди си колко време ,защото ...ти си измисли защо.

Това е страхотно :) Благодаря ти много

xoxi
05-22-2012, 16:57
Ние в месеца се виждаме средно 8-10 пъти. Имало е месеци, в които сме се виждали само 4-5 пъти, имало е и месеци, в които си е оставал тук за седмица-две (като сега например).
Първата една година бяхме заедно почти всеки ден, по цял ден.
След това той замина да учи в друг град и започнахме да се виждаме само събота, неделя и по празниците.
В началото беше отвратително чувството да не мога да го видя когато си пожелая, но с времето свикнах. Отделям повече време за себе си, за семейството, приятелите, хобитата.
Добре ни е така, не се оплакваме. Оценяваме времето си заедно, не го пилеем за глупости.

kolegata88
05-22-2012, 18:33
Значи не си никакъв мъж, че да ходиш налево-надесно и да боцкаш каквото ти падне. Това си е пълна глупост, и огромна изневяра.
Нека не съм мъж.Всеки си гледа интереса.

valdesbg
05-22-2012, 18:36
Уплътняваме си времето с хобита/работа/глупости. Каквото щяхме да правим ако нямаме любим човек до себе си :)

loveca777
05-22-2012, 18:38
бори се с мечки стръвници

jghgh
05-22-2012, 18:51
Нека не съм мъж.Всеки си гледа интереса.
Като гледам къв си красавец, мн. се съмнявам, че някой друг, освен гаджето ти, ти пуска.
А гаджето, бтв, да не е случайно ръката ти, хахахахаха : D

kolegata88
05-22-2012, 19:04
Като гледам къв си красавец, мн. се съмнявам, че някой друг, освен гаджето ти, ти пуска.
А гаджето, бтв, да не е случайно ръката ти, хахахахаха : D
Сложи една снимка да те видим тебе колко си красива :).Такива тролчета като теб дето влизат само да хейтват отдавна не им обръщам внимаие.По цяла ден и цяла вечер седите и хеитвате :)

loveca777
05-22-2012, 19:08
Сложи една снимка да те видим тебе колко си красива :).Такива тролчета като теб дето влизат само да хейтват отдавна не им обръщам внимаие.По цяла ден и цяла вечер седите и хеитвате :)

само че тя не е тролче и постоянно дава и помага с много полезни съвети и знания потребителите ;)

alexsdreamm
05-22-2012, 19:10
Като гледам къв си красавец, мн. се съмнявам, че някой друг, освен гаджето ти, ти пуска.
А гаджето, бтв, да не е случайно ръката ти, хахахахаха : D

Грубо.
а и разбрах че е висок. Това си е изключителен бонус. Повярвай ВИНАГИ ще има коя да му пусне. :)

kolegata88
05-22-2012, 19:18
само че тя не е тролче и постоянно дава и помага с много полезни съвети и знания
потребителите ;)
Много ми помогна благодаря и от все сърце.Сега отварям една бира за нейно здраве

jghgh
05-22-2012, 19:18
Честно, въобще не ме вълнува.
Издразниха ме постовете му, заядох се. Перват ме и мен такива настроения, в които съм пълна драка.
Пък и на мен не ми се е сторил красив въобще, честно казано. Въпрос на вкус.

kolegata88
05-22-2012, 19:21
Ти го каза.Въпрос на вкус.Един харесва да си боцка друг харесва да бъде със любимия човек.Край!

bloodyF
05-22-2012, 21:47
и аз съм по-далеч от обикновено в момента за 2 седмици, но скоро отново ще сме си близо и ще е по-добре
кофти е междувременно, опитвам се да поддържаме връзка, но часовата разлика е проблем ии е кофти като цяло..

alchy
05-23-2012, 06:26
Ти го каза.Въпрос на вкус.Един харесва да си боцка друг харесва да бъде със любимия човек.Край!

Такъв е животът, със сълзи на очи казал клоунът и си нарисувал усмивка! По твоите мнения, ти гледаш само да удариш нещо/ по твоему - да боцнеш, пък колко ти е любим човека до тебе, грам представа си нямаш. Земи се хвани да работиш жиголо, ще боцкаш на воля :)

SmilezZz
05-23-2012, 10:10
Отделям време за себе си и в мисли за него.
Излизам с приятели, занимавам се с любими хобита и интереси, чета книги. Отивам на шопинг и подобни. От време на време си говорим, до вечерта, когато разговорите вече стават много по - дълги и ... Въпреки това, всеки ден от сутрин до вечер сме заедно, и не сме се разделяли за супер дълго време - около 3 - 4 дена, в които си липсваме ужасно много.

TheDevilInMe
05-23-2012, 10:11
С моя приятел попринцип не се разделяме за дълго време, максимум 4-5 дена, най-дългата ни раздяла е била като в твоя случай две седмици. Когато го няма гледам да си оползотворявам времето максимално, така че да не съсредоточавам върху липсата му толкова много, в момента го няма и през това време уча за изпити, гледам филми, музика слушам и излизам с приятели, пък и се чуваме по телефона и това пооправя положението, вечер обаче много ми липсва, защото съм свикнала всяка вечер да си заспивам в прегръдките му...

SisiStrange
05-23-2012, 11:35
Ние не сме се разделяли за много време - за 4-5 дена максимум. Най-дългото ни време по отделно предстои след 20тина дена - отивам на практика с биологическия за почти 2 седмици. Ще гледаме да си говорим често по телефона и това е. Не обичам да сме разделени за повече от ден, честно казано. Ужасно съм привързана към него. Когато го няма си запълвам времето с учене, четене, правене на упражнения (действа доста успокояващо), гледам си растенията и така. Понякога, когато имам пари, излизам на шопинг за нещо мръснишко, за да му направя после някаква изненада. :) Направи и ти така, измисли нещо за нея през това време, за да я зарадваш като се върне.

БожиятАгнец
05-23-2012, 12:23
Много се дразня как се реализирате чрез връзките си и когато партньорът ви го няма за ден-два-десет светът свършва и се чудите какво да правите. Трябва да си имате живот, който да съчетавате с връзката си, а не връзката ви да е животът ви. И тогава няма да става така.

horacio
05-23-2012, 17:41
Много се дразня как се реализирате чрез връзките си и когато партньорът ви го няма за ден-два-десет светът свършва и се чудите какво да правите. Трябва да си имате живот, който да съчетавате с връзката си, а не връзката ви да е животът ви. И тогава няма да става така. тъй е :3

10 букви

SisiStrange
05-23-2012, 18:07
Много се дразня как се реализирате чрез връзките си и когато партньорът ви го няма за ден-два-десет светът свършва и се чудите какво да правите. Трябва да си имате живот, който да съчетавате с връзката си, а не връзката ви да е животът ви. И тогава няма да става така.
Имам. Имам работа, студентка съм, много чета и имам практически хобита. Това не пречи да ми липсва, когато го няма за по-дълго. Обичам го и той е част от личния ми живот, което включва И тези хобита. Преди мислех по абсолютно същия начин, по който и ти. Положението се променя, когато срещнеш човек, когото наистина обичаш.

ledenakrasota
05-23-2012, 18:21
Пощим сЪ сАс сАседЪъ.

justasmile
05-23-2012, 19:32
ooo... Много ме радват момчета, на които гаджетата им лиспсват. Не ме разбирайте погрешно, просто този, с който излизам отрича, че всъщност някой може да му липсва ("Не ми липсва, но бих предпочел да се върне"). Иначе.. по темата: излизай с приятели, спортувай.. и пиши и чат-пат смс-и (ако има роуминг).. ако не фб, скайп и така ;)

KatetoOOO
06-05-2012, 19:02
Имам сащтия проблем,самоче при мен е ощте по- неприятно.Моят приятел замина за 5 месеца да работи на морето,и през това време изобщто няма да се прибира.Чакам само да ми сваршат изпитите и да отида при него.Разбирам те напално адски ми е гадно няма го от седмица и половина и не издаржам вече,излизам с приятели по кафета и дискутеки,но не е същтото без него.Опитвам се да се даржа.Извинявам се ако е прозвучало малко сарцераздирателно,но когато обичаш един човек и знаеш че няма да му виждаш усмивката и е гадно.Ако някои е в моето положение знае за какво става на вапрос,но аз се успокоявам с мисалта че това е вид изпитание,което щте ни покаже дали наистина сме един за друг.Еми това е което исках да ви споделя.

anonymous708973
06-05-2012, 19:14
Ние сме разделени за по 4-5 дни всяка седмица. Не ни се отразява негативно на връзката, но не в това е въпросът.
През седмицата успявам да си науча, да отделя време за нашите (нищо, че те твърдят, че вечно нямам време за тях), да си направя някакви женски процедури, да отида на фитнес, да изляза с този-онзи, да гледам филми и т.н. Дойде ли уикендът обаче - не ме търси.

tuzaro
06-05-2012, 19:26
Аз едно време се напивах мошно, щото като бях с нея не ми даваше много много да се напивам както трябва

Violenza
06-06-2012, 11:51
Нищо не се променя, пак си правя същите неща, просто той не ми влиза в графика. Само се чуваме малко по-често по телефона.