PDA

View Full Version : Хораа,помагайте



miro98
05-22-2012, 18:54
Оффффффффф,от къде да започна............На 18 години съм много влюбен,и то в кои..........в третата ми братовчедка,с която се виждам 4,5 пъти в годината,но тази година я видях и роднинската ми обич към нея се превърна в друга,неправилна ........А още един не толко голям проблем тя е с 3 години по-голяма от мен.Хора кажете ми какво да правя да пренебрегна роднинската връзка и разликата в годините,или да се откажа?

xXxPETYAxXx
05-22-2012, 19:41
Това не е любов, а привличане. И лично аз НЕ толерирам подобни връзки и ги считам за меко казано "извратени" , но няма да те съдя. Ти я харесваш, но едва ли тя споделя твоите чувства и си пада по подобни връзки, така че не бихме могли да говорим за връзка между вас. (иии не си на 18 нали :D )

blaaablaaablaaa
05-22-2012, 20:50
И на мен ми се струва като привличане (не говоря за чисто физическото такова, а за краткотрайно привличане, продължаващо до 4-5-6 месеца, макс, ако не прерастне в нещо по-голямо, защото има и такива случай - но щом е за 4-5 пъти в годината, 95% е просто силно привличане). Вероятно тя не изпитва същите чувства - все пак се виждате няколко пъти в годината. При 3-ти братовчеди май може да има връзка, ако не бъркам, но не съм 100% сигурен (виж в Google). Сам си избери какво да правиш - можеш да започнеш по-често общуване с нея, или да избягваш мисли за нея, за да забравиш поне донякъде чувствата си. Може пък и да изчакаш известно време (поне месец), за да ти изтрезнее главата и да мислиш на чисто.

In*The*Face
05-23-2012, 07:35
А може би тя те приема просто като братовчед и я интересуват съвсем различни неща. Според мен също не си влюбен, а привлечен. Опитай се да насочиш енергията и чувствата си към друго момиче. Това, че сте 3-ти братовчеди по принцип не пречи, но има други фактори, като например това, че се виждате ужасно рядко. Ако мислиш, че тя те приема като момче, а не като роднина, пробвай, но аз лично мисля, че е по-добре да стопираш това.

SmilezZz
05-23-2012, 09:47
Силно привличане, нищо повече. След време ще преминеш през това ти състояние и ще си спомняш за това с усмивка. Според мен е най - добре да спреш да мислиш и гледаш на нея по тоя начин. Не, че е нямало случаи, в които братовчеди (трети + ) да са заедно , обаче това става с желанието на двамата и нещото, което при вас няма как да стане - да излизате по-често. Плюс това, като изключим факта, че си й братовчед - надали ще тръгне с момче, което е по - малко от нея с 3 години.