PDA

View Full Version : Помощ! Оплесках нещата...



mish0ka
05-22-2012, 18:55
Ето че дългоочакваният момент настъпи днес - преживях първата целувка. имах шанса да бъда с момичето, което харесвам адски много, но се изложих с целувката и от там провал... тя ме награби с език направо, паникьосах се, изложих се тотално, с момичето си останахме приятели, но може би само до следващата среща, когато ще се опитам да поправя случилото се :) Та молбата ми е да ме посъветвате как да запазя самообладание, да не се паникьосвам и да се получи добре, няма да са излишни и съвети как да си подобря уменията по целуване в домашни условия сам :D
Благодаря на всички предварително!

alexsdreamm
05-22-2012, 18:59
ах ти пък. Не го мисли,колкото повече го мислиш толкова по-зле. Или ако нещо съвсем не можеш без да мислиш за това поне гледай да е САМО положително!
Иначе сега има супермного череши. Взимаш дръжките и...знаеш какво да правиш. Така май най-сигурно се учиш иии с опит и спокойствие :)

IseeDEADbodies
05-22-2012, 19:09
Пий един валериан преди да излезете. Ще си МНООООООООГО спокоен !

In*The*Face
05-23-2012, 07:42
Не би трябвало една несполучлива целувка да прецака всичко. Това, което мога да те посъветвам е да не го мислиш, защото това пречи много. Дръж се естествено, а когато прецениш, че е дошъл подходящият момент - просто затвори очи и се отдай на момента.

SmilezZz
05-23-2012, 09:44
Не му мисли много. Всичко или почти всички сме минавали по тоя път и няма нищо страшно. Просто се отпусни, бъди себе си и се отдай на момента.

Няма упражнения по целувки в домашни условия. Просто в подходящия и правилния момент , се получава повече от страхотно. И не забравяй да бъдеш себе си, колкото и банално да звучи това.

notlike
05-23-2012, 11:59
Можеш да пробваш с бравата на вратата - или ще се научиш да се целуваш добре, или по-вероятно ще я изкъртиш. Шегата настрана. Това, че мацката те е награбила и не ти се е получило, далеч не значи, че тя те е взела за идиот. По-скоро си мисля, че ще изпитва желание да те научи. Стигнал си дотук, постигна много, оттук нататък всичко ти е в кърпа вързано, просто се "отдай на момента" (мно'o го мразя това клише) :)

БожиятАгнец
05-23-2012, 12:14
Пий един валериан преди да излезете. Ще си МНООООООООГО спокоен !

Той да не е котка? :lol:

npp
05-23-2012, 12:23
несъвършенството е и от нейна страна, защо трябва първата целувка да е с език, и то така офанзивно?!, първо е редно да бъде само с устни, а с език чак когато и двамата партньори са съгласни помежду си да опитат, но не офанзивно, а кротко, не и пускай да те целува с език, но ако трябва и кажи да не бърза с езика, примерно: "харесва ми да се прегръщаме и целуваме нежно, но ако може да не бързаме с езиците"

error92
05-23-2012, 16:07
несъвършенството е и от нейна страна, защо трябва първата целувка да е с език, и то така офанзивно?!, първо е редно да бъде само с устни, а с език чак когато и двамата партньори са съгласни помежду си да опитат, но не офанзивно, а кротко, не и пускай да те целува с език, но ако трябва и кажи да не бърза с езика, примерно: "харесва ми да се прегръщаме и целуваме нежно, но ако може да не бързаме с езиците"

Ко речи ? О.о

amaz1nG
05-23-2012, 16:11
http://store.picbg.net/pubpic/93/14/0f9d5a813e0a9314.jpg

justasmile
05-23-2012, 19:59
Ако момичето така те напада .. кажи й малко по-леко да го дава.. аз съм го казвала на едно момче... ама естествено тактично да не се обиди и тя! ;)

valdesbg
05-23-2012, 20:15
Ъм... другия път и кажи - не съм се целувал, научи ме :)

Забавно ще е за нея, и поучително за теб.

mish0ka
05-27-2012, 21:51
Благодаря на всички! Ако иска още някой да сподели какво мисли, ще е от полза все още :)))