PDA

View Full Version : Скъсахме и се мразим



SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 19:15
Ами значи историята е, че си бях гадже с едно момче, чието име ще запазя в тайна , който ме харесваше от доста време и ми предложи и аз му приех , защото не знаех как да го отрежа и после исках да го скъсам и направих това след седмица и половина. Та той ми се сърди малко, но му мина, защото не искаше да ме изгуби и като приятел. Бяхме си приятели известно време, излизахме заедно и т.н., но той много се сближи с едно момиче , което ми беше много близка приятелка. И, когато бяхме навън много се натъжих и се отделих от тях и се разплаках и те, обаче ме намериха и аз отказах да има кажа защо плачех и това момиче ми се разсърди и се разрева. Той отиде при нея и оттогава ме мрази и се обиждаме и се държим като смъртни вргове. Моля ви, кажете какво да правя. Много ми е неприятно и тъжно.
П.С: знам, че беше глупаво първоначално да сме гаджета, но не обичам да режа.

DisappointedDreamer
05-22-2012, 19:16
Ти си идиотка.

valdesbg
05-22-2012, 19:19
Айде да ми пуснеш в такъв случай? И после аз да те зарежда?

П.П. Дриймърката ме изпревари.

SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 19:24
Вместо да хейтвате можете да ми помогнете малко

DisappointedDreamer
05-22-2012, 19:32
Бий си два шамара.

Сериозно? Какво очакваш да ти кажем?

1) когато някой те харесва и ти предложи, но ти не изпитваш същото към него, го ОТРЯЗВАШ. Сливи ли имаше в устата? Или просто искаше да си начешеш егото, а?

2) Момчето, след като е разбрало колко си зле, е решило да си пробва късмета другаде, с момиче което ще го оценява, и няма да го мотае около малкия си пръст.

3) Тъй като той е насочил вниманието си другаде, ти си се разсърдила, пуснала си сополи и лиги, защото видиш ли той вече не те харесва (а момчето е бил в пълното си право да не го прави. учудвам се че не е прекратил всички отношения с теб, след като така гадно и долно си го изиграла)

4) В заключение: сама си си виновна. Сега ще си сърбаш попарата.

П.П. Да не говорим колко детинско е да се обиждате и държите като цитирам, смъртни врагове. Трябва всички да пораснете, но най-вече ти, защото яко си осрала, без извинение, пейзажа!

Та, помогнах ти.

Hayashi
05-22-2012, 19:34
И ти си на 15, викаш? о.о

Заслужила си си го.

kolegata88
05-22-2012, 19:34
Не обичаш да казваше "НЕ" а ?

valdesbg
05-22-2012, 19:41
Вместо да хейтвате можете да ми помогнете малко

Ако искаш помощ - два шамара + никакви джобни + никакъв компютър + телефон отпреди 10 години с функция обаждане, смс и аларма. За неопределено време.

П.П. Никой не те хейтва. Все още сме учтиви и добронамерени.

granger
05-22-2012, 19:46
Оф,оф,оф...и тва проблем баце...
седи си на гъза и не се занимавай...вчерашни лапенца тръгнали да се разправят.

yordans
05-22-2012, 19:46
Ти какво точно искаш? Какво очакваш да правиш? Нали не си го харесвала, нямаш право да му се сърдиш като си намери друго момиче. Още повече, сега искаш пак да тича след теб ли? Остави момчето намира и аз не знам, както казаха по- нагоре, защо не е спрял да комуникира с теб веднага...

DisappointedDreamer
05-22-2012, 19:46
Бий си два шамара.




два шамара

Станаха общо четири шамара!

SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 19:50
Еее стига де ! Какви шамари да си бия бее ! + Това не разбирам защо сметнахте веднага, че съм ревала заради него ! Всеки си има проблеми и се изпуска ! Пък и какъв ви е проблема с мен?! Дори не знаете що за човек съм и като съм направила някоя грешка всички ми се нахвърляте! Ситуацията е доста по-заплетена, отколкото го казвам !

DisappointedDreamer
05-22-2012, 19:52
Оправдания, оправдания, шаляляля

shmatarok
05-22-2012, 19:54
Ами обясни по-добре тогава каква е. Оо

Според мен си макс на 12 и си много зле. 8-) Ако не си на 12, работата е отчайваща. Лиготии.

valdesbg
05-22-2012, 19:55
Що за човек си вече ни е ясно. Що си ревнала не ни грее, врътката в случая е че си се сопнала като първата носачка в кокошарника. Шамарите са от баща ти за теб.

Ситуацията е заплетена само в малкото ти мозъче.

Зайче..
05-22-2012, 19:57
Станаха общо четири шамара!

Малко са. :lol:

Ilikeliljon
05-22-2012, 20:05
Оффф, ама вие наистина сте доста лоши. Авторката не знам защо си се натъжила, но определено това е явно началото на проблема. Твоята приятелка е сметнала, че завиждаш и се опитваш по някакъв начин да и го отнемеш. Онзи пък се е изнервил, че ревеш, пък си го скъсала. Между другото, ако не за друго по-горе са прави за това че не е трябвало да се съгласяваш само, защото не знаеш как да го отрежеш. Нищо де, грешки стават, но просто трябва да си по-внимателна и друг път да се научиш да режеш, защото определено поведението ти не е приятно (не ти, само поведението). Успех за напред.

SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 20:11
Мерси. Май само llikeliljon разбира самата ситуация ; // В смсл на всеки се случва да е неопитен понякога и да направи грешки. Все пак не съм имала много гаджета.

DisappointedDreamer
05-22-2012, 20:22
Въобще не опира до неопитност и липсата на гаджета.

alexsdreamm
05-22-2012, 20:26
Женска злоба си е това.
или..
Женска лигня в случея
.....извинявай за тона,но си се държала като кифла :) какво очакваш да ти се случи. По-добре се откажи и от 2мата не ги заслужаваш :)

SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 20:29
Ъъъъ кои 2ма ?

alexsdreamm
05-22-2012, 20:32
и приятелката ти и момчето.

granger
05-22-2012, 20:32
Ъъъ...зле. Типично момичешка лигня. Някой си ти е ходил по гъза, зарязала си го , намерил си е по-яка пичка и ти си се сетила,че искаш внимание!? И не че го харесваш или нещо,просто те е яд ,че не си център на внимание. Преодолей го! Обясни му с думи прости ,че си била тъпа патка и че държиш на него като приятел,дори и да не е така... поне можеш да имаш нормални отношения с него.
Аман от хора дет не знаят кво искат.

SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 20:49
Нямам проблем с това , което мислите. В смсл всеки си има мнение.

djipsito
05-22-2012, 20:51
Как очакваш дрисня да знае кво иска бе грейндж ?

granger
05-22-2012, 20:53
И аз си го задавам тоз проС въпрос.

alexsdreamm
05-22-2012, 21:17
окей честно мислех че аз съм груба... няма смисъл от това. Тя си прави грешки...е не ги осъзнава но ще ги прави докато някоя от тях не и съсипе тотално живота. Ние и да я счупим от бои,подигравки и т н -все тая. Малка е-ще порастне(то не че аз съм кой знае колко голяма де)

IseeDEADbodies
05-22-2012, 22:03
Ебати обяснението, копеле. Трябва ли всяко изречение да започва с и !?

По темата - Ти си тъпа пикла.. drama queen !! Бий си два шамара, преди някой друг да ти ги забие. Нищо лично. Осъзнай се !

rusoto_baby_f
05-23-2012, 02:11
Някой май ми взе думите от устата.


Ъъъ...зле. Типично момичешка лигня. Някой си ти е ходил по гъза, зарязала си го , намерил си е по-яка пичка и ти си се сетила,че искаш внимание!? И не че го харесваш или нещо,просто те е яд ,че не си център на внимание. Преодолей го! Обясни му с думи прости ,че си била тъпа патка и че държиш на него като приятел,дори и да не е така... поне можеш да имаш нормални отношения с него.
Аман от хора дет не знаят кво искат.

DisappointedDreamer
05-23-2012, 05:01
Бий си два шамара!

Станаха 6 шамара!

someonerandom
05-23-2012, 05:33
Не ни обяснявай как всеки си имал проблеми.Ти ако имаше някакви сериозни проблеми,нито щеше да правиш подобни простотии,нито да ти пука достатъчно за тях,че да пускаш тема във форум и да си я следиш.
И няма нищо общо с неопитност.И кьораво гадже да си нямала през живота си не е трудно да се сетиш,че е малоумно да тръгнеш с някого с идеята след седмица да му биеш шута,и че това май че е реален човек с чувства и може да му стане кофти.После пък като продължи напред,дай да се направим на много наранени и да поплачем.Нищо че не го харесваме и ако ни обърне малко внимание,пак красиво ще го отрежем.Той няма право да се вижда с други!Трябва да стои вечер сам в стаята си и да съзерцава твоя снимка пред изключения компютър.Точка.
Не знам какво можеш да направиш.Ако момчето е готино,може и да ти прости единичното изпълнение.Въпреки че за него е по-добре да не го прави.И при всички случаи трябва да решиш какво искаш,защото ако още не ти се е ядосал достатъчно,че да прекрати всички отношения с теб,ако продължиш така още малко и това ще стане.

In*The*Face
05-23-2012, 07:21
Единственото, което разбрах е, че май нямаш абсолютна представа какво искаш. Хем не си имала чувства и си искала да се разделите, хем после той като хареса друга, започваш да плачеш. Ако смяташ, че си направила грешка и искаш тези хора като приятели им се извини. покани и двамата на кафе, кажи им, че са ти ценни като приятели и че съжаляваш, че си се държала толкова идиотски. Не виждам как по друг начин би могла да оправиш нещата.

SmilezZz
05-23-2012, 10:03
Ти не знаеш какво искаш - ето това е проблема. Не можела да казва не, и не знам си какво. Когато един човек не ти харесва , го отрязваш, а не да го пазиш като резерва - видиш ли, ако не излезе друг, да се занимавам с него. Това са ти били намеренията на тебе. И точно , поради тая причина, си се разревала, когато си видяла, че той вече не те харесва. Аз отдавна, ако бях на негово място, бих прекратила ВСЯКАКВИ отношения с теб.

Colouring
05-23-2012, 10:07
Нещо не ти разбрах историйцата,ама нищо.. Какво искаш от нас? Да го накараме пак да те харесва? Еми,не става така,мойто момиче. Тренирай пред огледалото да казваш "не" и вече другия път да знаеш как да постъпиш.

YoUcANNOtiMaGiNe
05-23-2012, 10:19
Not sure if troll or very stupid :D

heartshapedbox
05-23-2012, 10:56
Ти не знаеш какво искаш...

ПС: Пишете 2 шамара и от мен :Д

DisappointedDreamer
05-23-2012, 11:01
ПС: Пишете 2 шамара и от мен :Д

8 шамара!
//////

SisiStrange
05-23-2012, 11:47
Знае какво иска. Да и тичат по гъза. И да си дига егото как някой я харесва пък тя е недостъпа. Не дай си боже вниманието да се обърне към друго момиче. Пф.

Bloody-girl
05-23-2012, 17:48
Слез на земята.

П.С - 2 шамара...

DisappointedDreamer
05-23-2012, 18:05
10 шамара!

Някой друг да иска да раздава? 8-)

bijou
05-23-2012, 19:01
И още 2 шамара от мене !

djipsito
05-23-2012, 19:10
Тва като наддаване стана.. ;д

SweetPassionF
05-23-2012, 19:18
На къде отива този свят .... Това да не можеш да отказваш.... "ъъъъ?" хахаха...
Присъединявам се към шамарите :D

Зайче..
05-23-2012, 19:31
И от мен два шамара. ^^ :lol:

SiyanaSaysRawr
05-23-2012, 20:06
Търпях ви, тръпях ви и нали съм мила н6 не казвам даже се съгласявам с вас, ама вие простоо.. зле сте бе ! Какво киснете във форумите по цял ден? Може би щото половината от вас си нямат животи ! Само няколко човека си изразиха мнението без да хейтват и ми дадоха съвет! Даже ми броите и шамарите ! Никакви шамари няма да си бия нито пък вие на мен ! Тая тема дори не е по истински случай, тоест е фейк щото зн какво правите ! Е така някой си поства тема с очакването някой да им даде добър съвет, а получават влушаване на ситуацията !

granger
05-23-2012, 20:10
Не,нямаме си животи, за тва тъпи патки като теб ,идват тук да ни искат "съвети" аре бегай си гледай големи социален живот, в който за съжаление твое не си център на внимание!
Бегай на училище ,че на всичкото отгоре и неграмотно пишеш.Къв съвет искаш за "фейк" малоумния си проблем. Да ,2 шамара ще са ти най-добре...да се осъзнаеш,нищо никога не се върти около един човек,най-малко около пикла,която не знае кво иска.
ЧЕЗНИ!

Зайче..
05-23-2012, 20:11
Тая тема дори не е по истински случай, тоест е фейк

После ние сме си нямали "животи", което пък звучи като в някоя игра, където се дават животи. 8-)
И извинявай, ама темата ти, реална или не, е страшно тъпа.
Предлагам да спреш да се дърпаш постоянно и да разбереш, че пишеш глупости.
Лека вечер. :)

raror
05-23-2012, 20:11
Ти си идиотка.

++++++++++

valdesbg
05-23-2012, 20:18
Ахахха обиденото камилче си фръцна опашката :)

DisappointedDreamer
05-23-2012, 20:19
. Да ,2 шамара


И от мен два шамара. ^^ :lol:



Присъединявам се към шамарите :D


И още 2 шамара от мене !

18 шамара!


Тва като наддаване стана.. ;д

Нали 8-) още желаещи да има?

BreakingDawn
05-23-2012, 21:51
20 шамара :))
Много ясно ,че когато всички ти казаха колко си зле ще кажеш,че темата е фейк,ама ти наистина какъв съвет искаш?!?
Да дойдем да ти оправим живота ли?...повечето постове бяха груби,но са истина!
Извод:Ще изядеш мнооого шамари :)

alexsdreamm
05-24-2012, 19:14
бебче...пак се лигавиш :) Тва че не сме ти приятелчета и не ти лижем дупенцето не ни прави "зле". Не си съгласна с мнението ни-е случва се. Не е лошо да помислиш защо 232489374983 човека ти казват че си МЕГА ЗЛЕ.
сладки сънища :*

IseeDEADbodies
05-24-2012, 19:34
20 шамара :))
Много ясно ,че когато всички ти казаха колко си зле ще кажеш,че темата е фейк,ама ти наистина какъв съвет искаш?!?
Да дойдем да ти оправим живота ли?...повечето постове бяха груби,но са истина!
Извод:Ще изядеш мнооого шамари :)

По първия ред съм ужасно съгласен, даже щях да го пиша ;д
Ама виж за втория не съм съгласен. Той живота й не е зле. Просто е малко тъпо лапе, за което това се вижда като "КРАЯ НА СВЕТА". О Ожас !!!! Истината е, че ако продължава да е толко' тъпо парче наистина ще й се наложи някой да й оправя живота, но нека не бъда толко' краен.
А т'ва с шамарите вече става банално :lol:

bijou
05-25-2012, 00:19
Търпях ви, тръпях ви и нали съм мила н6 не казвам даже се съгласявам с вас, ама вие простоо.. зле сте бе ! Какво киснете във форумите по цял ден? Може би щото половината от вас си нямат животи ! Само няколко човека си изразиха мнението без да хейтват и ми дадоха съвет! Даже ми броите и шамарите ! Никакви шамари няма да си бия нито пък вие на мен ! Тая тема дори не е по истински случай, тоест е фейк щото зн какво правите ! Е така някой си поства тема с очакването някой да им даде добър съвет, а получават влушаване на ситуацията !

Taка, искам да прочетеш внимателно каква ГЛУПОСТ си написала.
Първо, шамарите, да, заслужаваш ги ! Минимум 2 !
Второ, обясняваш ни как си 'нямаме животи' и 'киснем във форумите по цял ден' и в същото време ни казваш как темата била 'фейк'. Миличка, колко отегчена и сад-нала трябва да си за да пишеш 'фейк' тема ?
Така, след това, въпреки че ни казваш, че темата и 'фейк' продължаваш да ни се обясняваш как си писала с очакване за добър съвет, а ние сме били влОшили ситуацията. Напротив, ние я ти я подобрихме.
Темата ти, 'фейк' или не в страшно малоумна, а ти самата си АДСКИ ТЪПА.

anonymous708973
05-25-2012, 08:18
Еее стига де ! Какви шамари да си бия бее ! + Това не разбирам защо сметнахте веднага, че съм ревала заради него ! Всеки си има проблеми и се изпуска ! Пък и какъв ви е проблема с мен?! Дори не знаете що за човек съм и като съм направила някоя грешка всички ми се нахвърляте! Ситуацията е доста по-заплетена, отколкото го казвам !

Заплетена ситуация, дръжки. История стара като света.
Не знам колко зле трябва да си, че да се разревеш пред хората, после въпросната приятелка да реве и накрая да се обиждате като в детската градина. Ти смъртен враг знаеш ли какво е?
Сама си си виновна, че си се подиграла с момчето и то сега предпочита друга. Не можеш да го съдиш. Това, което можеш да направиш, е да говориш с въпросната приятелка, да й кажеш, че съжаляваш за реакцията си и да продължите да сте приятелки. И стой възможно най-далеч от момчето.

Furious?
05-25-2012, 12:42
просто парче си

amaz1nG
05-25-2012, 13:13
Да не ти пука как те обиждат всички тук.
Постъпила си глупаво и не си права .
Т'ва стига ?

thea
05-25-2012, 17:48
хората трябва да се научат да поемат отговорност за действията и постъпките си .. ТИ си виновна, за ВСИЧКО, което се е случило между вас и за това, че нещата са се развили по този начин .. като пораснеш някой ден, тия детски истории, заради, които ревеш сега, ще ти се струват смешни ;)

aLeksandrinka
05-30-2012, 17:19
Ти си си виновна.Само не разбрах сега харесваш ли го или ? Не може да тръгваш с някого,просто защото не си успяла да го отрежеш! Вземи си поука и не прави повече такива тъпи грешки!

mrazqkindergarten
05-30-2012, 21:29
Оххх... смешка. :D

uncontrollable14
06-02-2012, 19:55
Ако беше на мястото на момчето дали нямаше да се мразиш ,А?