PDA

View Full Version : Харесвам момче от фейсбук



SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 20:02
Значи преди около месец се запознах с едно много хубаво и сладко момче с уникален характер. Направо момчето от мечтите ми... но от фейсбук. Веднъж се видяхме край мола и си се усмихнахме, но нали сме и двамата притеснителни не си казахме нищо друго. Той е момчето, което ти прави комплименти и те кара да се усмихваш просто, когато ти казва здрасти. Веднъж излязохме и си прекарах много приятно и хубаво и въобще не бях сдухана , както попринцип, а бях себе си. Давайте мнения и моля ви само не обиждайте, хейтвайте и подобни работи. : ) Какво да правя ? Да му призная ли... просто с такава връзка незнам какво трябва да правя...

valdesbg
05-22-2012, 20:05
Ъм.... мнения за.. какво? Къде е въпроса/проблема/чуденката?

SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 20:06
Еми за ситуацията. Според вас какво трябва да правя ? Да му призная ли и така нататък : )

JonkataK
05-22-2012, 20:17
Излизайте известно време, не само във фейса... Тогава ще видиш какво ще правиш.

Зайче..
05-22-2012, 20:30
е.. това "да му призная ли" стана банално вече. Не бъркайте турските сериали с живота.
Откъде да знаем ние дали да му признаеш, или не. В подтекст въпроса ти означава /или поне аз така си го тълкувам/ "дали и той ме харесва".
Съжалявам, но ние няма как да ти кажем.
Като те кефи излизай с него. Що да не излизате?
И не разбирам къде по-точно е проблема. 8-)

alexsdreamm
05-22-2012, 20:42
забрави фб!
Ако можеш да го виждаш и да говориш с него на живо действай.Ся той е момчето от фб за теб,гледай ти да не станеш оная от фб за него :)

SiyanaSaysRawr
05-22-2012, 20:50
Ами аз съм говорила с него и сме се виждали : ) приятно беше, както казах : )

alexsdreamm
05-22-2012, 21:24
разбрах го.
от тук нататъка забрави за фб, ако искаш да говориш с него му се обади излизайте и т н. Фб е за общи неща и ако просто няма как да се видите. Не е за връзка :)

alchy
05-23-2012, 06:27
Излез, поговори и му кажи че го харесваш или просто се усамотете и го целуни :)

Nakadah
05-23-2012, 07:02
Не разбирам майна..

In*The*Face
05-23-2012, 07:14
Липсва вербална комуникация. или иначе казано, не може понеже си пишете в социалните мрежи изведнъж да му изтърсиш и то във фейсбук, че го харесваш. Трябва малко повече от това. Излизайте, покани го на кафе/разходка, говорете. Вижте се поне няколко пъти, прекарайте малко реално, а не виртуално време заедно и тогава развитието на нещата само ще ти покаже какво да правиш.

Hilary_
05-23-2012, 08:57
Излезте пак .. и пак .. установете контакт на живо, а не във фейсбук.

SmilezZz
05-23-2012, 09:42
Излизайте известно време и сама ще разбереш - кога и как трябва да действаш. Опознайте се известно време. Чрез фейсбук не става това както трябва. (:

SiyanaSaysRawr
05-24-2012, 08:45
Мерси : D Прави сте :)

megiasas
05-24-2012, 09:04
Излизайте така повече време попитай го за живота му дали има приятелка и т.н ще решиш какво да правиш ! :)

the_world_around_me
05-25-2012, 10:43
По фейсбука нищо няма да стане :) По добре всичко да стане очи в очи ,а ако той те харесва , ще ти признае ;d Все пак не бързай много

zombolovesu
06-03-2012, 20:15
сега..
1вво: поискай му номера и си говорете няколко пъти в седмицата ( да не натрупаш голяма сметка и да ти се карат после хих)
2ро: след като вече си говорите прекалено често му кажи, че някой ти е казал, че имало нещо много интересно някъде ( ако имаш проблеми с това ми пиши нещо на лс и ще ти помогна)
3то: ако номерът от 2ра стъпка стане, като го видиш да не му се нахвърлиш на врата ( казах го, защото повечето момичета биха се нахвърлели върху него)
4то: като го видиш да не се стъписаш и да млъкнеш. Започни да му разказваш ттакива неща каквито и по те;ефона сте си говорили. Кажи му някоя шега

Ъъъъ... не звучи много добре, но ме питай на лс,а ко има нещо ^.^
ааааа...
П.С. Никога, ама никога като излизаш с него не взимай приятелка!!

xoxi
06-03-2012, 20:27
Винаги ми е било чудно това "да му призная ли", "признай му, не му признавай".
На мен ако някой ми ''признае'' чувствата си към мен ще ме изплаши най-малкото и въобще няма да го взема на сериозно.
Много по-хубаво ще е човек да усети или да види какво изпитва този срещу него, а не да му се говорят празни приказки.
Покани го да излезете отново, разменете си номерата, говорете си, разберете се да отидете на някое събитие заедно и така малко по малко ще стане нещо ако си паснете.

SiyanaSaysRawr
06-23-2012, 20:11
Може ли да ми дадеш фейсбука си? : )

Ilikeliljon
06-23-2012, 21:59
Хаха, това вече разбива

Sh@d0w
06-24-2012, 06:36
Първо пренеси цялото това заиграване в реалния живот, за да го опознаеш, пък после вече ще си решиш какво да правиш. Не можеш да добиеш представа за човек само от някакъв чат или една две думи които той е написал. И като цяло от интернет. Колкото е време да сте си писали, колкото и добре да си мислиш че го познаваш - повярвай ми не е така, докато не започнете някакъв контакт на живо.