PDA

View Full Version : Има едно момиче и ме е срам/страх как да го кажа...



cheapshit
05-22-2012, 20:43
Значи 96 съм, 2 години вече сме в 1 клас.. От няколко месеца нещо съм хлътнал много здраво по едно момиче - Моника .. Не спирам да си мисля за нея.. това ми се случва за втори път, но първият път ме разочароваха(Да уточна тук не става въпрос за същото момиче, а за друго преди време), защото го разкрих на момичето и го понесох много тежко, може би сега затова ме е страх да не се случи същото нещо... Обикновено усещам когато има нещо между мен и момиче, когато взаимно се харесваме, но този път съм раздвоен.. хем усещам, че ме харесва, хем че не се интересува от мен.. Като цяло тя е много мила, красива и въобще с една дума е перфектна.. Не разговаряме много, нямаме и повод да излизаме заедно, но аз имам усещане, че може и да станат нещата между нас... Пиша тук за да видя вие какво мислите, че трябва да направя и дали не се заблуждавам ?? Благодаря за вниманието..

alexsdreamm
05-22-2012, 20:49
Човече внимавай!
Тя е от класа ти..това си е гадно,ако се прецакат нещата ще се гледате гадно до 12ти клас...това си е наказание.

cheapshit
05-22-2012, 20:54
Не мисля, че ще стане нещо че чак да не се погледнем, аз съм склонен да простя всичко, пък и тя не ми изглежда такъв тип човек.

alexsdreamm
05-22-2012, 20:58
Колкото и либерални да сте си примерно след година и половина ще ти е тъпо че страшната мацка която си чукал до вчера днес я зарибява друг пред очите ти,после някой друг и т н.

JonkataK
05-22-2012, 21:08
Колкото и либерални да сте си примерно след година и половина ще ти е тъпо че страшната мацка която си чукал до вчера днес я зарибява друг пред очите ти,после някой друг и т н.

Eдва ли ще е така. Те са си писнали, пуснали са се. На мен лично не би ми било гадно.

cheapshit
05-23-2012, 07:27
Едно малко уточнение - първия път когато съм хлътвал така беше по друго момиче не същото :D
Мисля че не бях го уточнил и се получи объркване.

SmilezZz
05-23-2012, 09:57
Пробвай, нищо не губиш.

Имам предвид да си говориш по - често с нея. Все пак сте от един клас, така че няма нищо страшно и ненормално в това. Ако е добра по някакъв предмет, а ти не - можеш да я помолиш да излизате някъде , за да ти ги обясни - тъкмо хем ще се опознаете, хем ще запомниш нещо от това, което ти е обяснила.

Само за това се сещам в момента.

Просто трябва да се сближиш с нея и тогава да мислиш , и решиш дали има смисъл да й признаеш за чувствата си или не.

In*The*Face
05-23-2012, 15:15
Първото, което смятам, че трябва да направиш, е да промениш това


Не разговаряме много, нямаме и повод да излизаме заедно

Разговаряйте повече и не търси повод да излезете, а просто я покани.

SweetPassionF
05-23-2012, 19:10
Лично аз съм малко против такъв вид връзка, все пък в един клас .... Но пък нищо не се знае - опитай, може пък да се получи ;)

cheapshit
05-23-2012, 19:43
Мерси за съветите ! Ще пробвам да я заговарям по - често и ще събера кураж да я поканя да излезем..

megiasas
05-24-2012, 09:09
Говори си често с нея ! След това говори с нейна приятелка разпитай за живота й и дали те харесва или помоли твой приятел да говори с нея без тя да се усети !