PDA

View Full Version : Какво да правя ? Любов или нещо друго ?



anichka12345678
05-22-2012, 21:09
Здравейте казвам се Ани и ви пиша по повод на сегашната ми връзка.Всичко започна преди година и половина ... всичко беше идеално в началото като всяка нова връзка.В момента се указва ,че не му вярвам дали наистина ме обича или е просто секса или нещо друго.Първите 2 месеца бяха не сериозни ,излизахме си говорихме си (и други отношения) всичко беше много хубаво.До момента когато разбрах ,че за него съм била нищо.Беше казал на друго момиче,че не съм му приятелка и че не сме имали връзка и разбрах ,че е искал да прави секс с нея.Тогава разбрах ,че наистина ми пука за него .От тогава разбрах ,че и на него не му е безразлично.както и да е тогава реших да забравя за това и връзката ни отиди на друго ниво. Но тук идва и другия момент ,че аз не му вярвам обича ли ме наистина. От тогава и като всяка връзка сме се скарва ли за някои неща.Всичко беше наред до преди няколко дена.Работих 9 месеца в една фирма от там напусках поради много причини.след това започнах в шивашка фирма и изкарах 1 месец и ме освободиха поради някаква причина макар ,че много се стараех ,за да се задържа на работа явно не се получи .И от там идва и проблема ,много трудно ми беше да му кажа,защото както и очаквах ,че ще ми каже ,че е в мен причината ,че не съм можела да работя бързо и ,че трябвало да ходя по-рано и да оставам до по- късно за да мога да свършвам повече работа,за да се задържа там.Аз бях много разстроена ,че не се получи,а той изобщо не ме подкрепи ,когато имах толкова много нужда.А друг е въпроса,че трудно се намира работа тук.както и да е в момента се опитвам да си намеря постоянна работа.В началото на връзката ни той беше този които искаше и да уча ,успя да ме обеди и записах задочно .Помагаше ми ,интересуваше се от това какво уча (1 семестър),а сега изобщо не ме пита какво става с ученето .Правил е много романтични неща за мен ,след известно време и това пристана.В момента на връзка ни той или е уморен или правим секс( дори се опитва да го постигне ,когато не ми е изобщо в настроение за това) или излизаме от време на време.Почти не си говорим за по сериозни неща .Толкова съм объркана дали наистина ме обича или просто е свикнал с мен.Толкова рядко казва нещо хубаво за мен ,от колкото изтъква все някакви по-гадни неща за мен.като това ,че не съм готвила много и че все се сърдя ,някакви такива неща. Какво да правя ,иска ми се да му вярвам ,че ме обича ,а ми е адски трудно .Напоследък не е показвал по някакъв начин ,че наистина ме обича. И той го знае ,че не му вярвам ,а той не прави нещо по въпроса .защо ?

аз съм на 20 ,а той на 24 ако има значение.

In*The*Face
05-23-2012, 07:33
Ако не беше написала на колко години си, никога нямаше да предположа, защото според мен, без да искам да те обидя, разсъждаваш като малко дете. Тук никой не може да каже със сигурност дали приятелят ти те обича или не. На твое място аз бих говорила директно и без заобикалки. Бих му казала, че съм отдала година и половина от живота си в тази връзка и смятам, че заслужавам истината. Бих го попитала защо всъщност е с мен. Бих му казала, че понякога се нуждая от подкрепа и разбиране, защото в една връзка трябва да има и приятелство и комуникация, а не само секс. Бъди честна. Кажи му какво мислиш, какво те тревожи и го попитай дали има смисъл да продължаваш да опитваш да запазиш това между вас или за него то е без значение. Просто говори.

SmilezZz
05-23-2012, 09:54
Струва ми се , че той не знае какво иска. Още в началото, когато е казал на някое момиче, че не си му приятелка и нищо - спрях да се занимавам с него, защото това е от долно по-долно. И на всичкото отгоре го казва, за да прави секс с друго момиче. Не знам дали го е правил, но това си е опит за изневяра - явно в тая връзка нещо е липсвало още тогава.

Не знам. Може би най - добре е да говориш сериозно с него - директно и без заобиколки. Все пак сте големи и се смята, че сте и достатъчно зрели, за да се грижите сами за себе си. И точно затова, вместо да разсъждаваш и се вкарваш във филми - поговори с него. Няма как да отделяш време за абсолютно всичко - работа , учене, домашни задължения. Той също трябва да те подкрепя.

В случая само и единствено ти можеш да си помогнеш. Ние няма какво да направим.