PDA

View Full Version : "Страх"



Anonys
05-23-2012, 06:54
От седмица се познаваме с едно момиче. Отначало като я видях, като й видях снимките в фейсбук и като дочух нещо от приятели си мислех доста неща за нея. Но не излезе такава. По-точно характера й много ми харесва. Та вчера я изпращах и я целунах, а преди това тя ми каза, че е била само 2 седмици с момче, а го е познавала само от 1 седмица. Аз й отвърнах да не мисли предните си връзки, когато ще е с мен. Това ме гризе отвътре.. На вас случвало ли ви се е ? Искам да премахна този "страх" от себе си, защото като съм вкъщи (без нея) направо ме гризе отвсякъде колко ще се задържим, а аз я харесвам ужасно много ! Не искам тези мисли да съсипят всичко, защото досега вървеше по мед и масло, днес отивам на фитнес и ще се видя с нея. Сигурно на кафе ще отидем, но моля ви дайте ми съвет как да го превъзмогна това ?

In*The*Face
05-23-2012, 07:06
Виж щом се връща към миналото, значи може би още не е превъзмогнала напълно предишна връзка. Ако и тя е била наранена, може би се страхува да не се получи същото с теб. Поговорете сериозно. Опитай се да й кажеш, че истински държиш на нея, че не си като останалите и че, за да се отдадете на връзката си и да имате някакви хубави взаимоотношения трябва да оставите миналото с всичките му страхове зад себе си. Кажи й, че ще си до нея и че няма от какво да се притеснява, защото нямаш намерение да я разочароваш и нараняваш. Но хубаво си помисли дали вярваш във всичко, което изричаш. Ако й го кажеш, трябва да го мислиш наистина.

Anonys
05-23-2012, 07:12
Мисля го, и още как. Бих направил всичко за нея..

In*The*Face
05-23-2012, 07:27
Тогава й го кажи и се опитвай да й го доказваш.

SmilezZz
05-23-2012, 10:00
Щом още говори за предишните си връзки - явно е наранена , не е успяла да превъзмогне това и изпитва този страх, да не би случайно това да се получи и с теб. О'кей, поговори с нея, но няма да има кой знае какъв ефект, ако не й го докажеш. На думи всеки може всичко, въпроса е да успееш да й го ПОКАЖЕШ, че наистина държиш на нея, че наистина искаш да имате страхотни преживявания с нея и една наистина сериозна връзка - пълна с щастие и любов, разбирателство и доверие.

Anonys
05-23-2012, 10:02
Благодаря много.. Ще се постарая, наистина.. Тя го заслужава :)