PDA

View Full Version : The perfect summer



Ssimonka
05-23-2012, 08:42
Здравейте ,
Дели ни месец от началото на Лято 2012 а какво ще правим през него? Давайте идеи за различни , забавни , развлекателни неща с които ще можем да запомним Лято 2012 като перфектното лято :))
Ето и едно мнг добро клипче :)

http://vbox7.com/play:a051ab5dc7

NewYork_girl
05-23-2012, 21:26
Нямам търпениеее! :D Искам това лято да си намеря нормално момче, с което да прекараме целия сезон навън и постоянно заедно и с приятели.Искам да отида на най-якия купон... :D . най-яката почивка...., да си купя нов бански :D ^.^

brutaLxxbunny
05-24-2012, 14:41
Щеее се науча да правя палачинки, щее направя малка обиколка по разни места, където не съм била, щее купонясвам по морето.. ще си намеря пич, ама само за морето :D .. Такива неща. Ще имам време да си понауча испанския. Но съм отворена за още идеи ^.^

lowexd
05-24-2012, 15:10
плажчее :ДДД

zombolovesu
05-27-2012, 15:43
това лято за мен ще бъде най-тъпото... Ще бъдем на вилата, а там няма нищо интересно -,- само един плаж, но следвващата година.. ^^

Ягодка
06-08-2012, 10:39
Естествено, както всички други ще си хвана гадже :D с приятели ще играем плажен волейбол :) ще си направим купон на плажа :D ще се качим на водно колело и ще скачаме всички заедно и т.н. :D Малко банални работи, но все пак сме на 12-13 години :D Може да дадете и други интересни идеи за лятото!

Daydreamer3
06-09-2012, 14:32
Щеее се науча да правя палачинки, щее направя малка обиколка по разни места, където не съм била, щее купонясвам по морето.. ще си намеря пич, ама само за морето :D .. Такива неща. Ще имам време да си понауча испанския. Но съм отворена за още идеи ^.^

А после момчетата "използвали" момичетата в една връзка. :/

viktora
06-09-2012, 14:43
А после момчетата "използвали" момичетата в една връзка. :/

Но като забиеш нещо на морето ти е готини.


Аз под перфектното лято разбирам слънчев бряг и неговите екстри. За нищо друго не ми пука. Върховните моменти са влизането във водата, виждането на морето и голото хоро.

brutaLxxbunny
06-10-2012, 12:11
А после момчетата "използвали" момичетата в една връзка. :/

Нали знаеш кой седи зад всяка една "кучка" ? :) Освен това, аз изяснявам веднага на момчето намеренията си, за разлика от "другия отбор" т.е. мъжете.