PDA

View Full Version : мисля,че съм бременна!



iocho
05-23-2012, 09:05
Миналата седмица правих секс за пръв път..без презерватив. Приятелят ми не се изпразни в мен ..и аз след това се изпишках ..на следващия ден ми се гадеше..и продължава ;/ стана по-зле..кръста ме боли ..гърдите ме болят и не мога да спя нормално .. Цикълът го няма..обикновено идва от 21 до 24 ..притеснавам се..на 15 съм,не ме съдете за възрастта..почувствах се готова и го направих ;) искам да попитам колко струва един тест за бременност? Очаквам компетентни и сериозни отговори,а не нападки и обиди! Благодаря предварително

DisappointedDreamer
05-23-2012, 09:08
Това че си се изпишкала не означава нищо. Не пикаеш с вагината си.

Тест струва около 3лв май беше. Кога го направихте? В овулация ли беше тогава? Не мисля че си бременна. Това което описваш са симптоми и на ПМС, а менструацията ти и без това трябва да дойде. Изчакай, сигурна съм че до ден два ще се появи.

пAteNцЕ
05-23-2012, 09:09
виж дали си била в овулация тогава се притеснявай

TheBeliever
05-23-2012, 09:20
След като е правила секс миналата седмица, а очакваната менструация е тази седмица, няма как да е била в овулация.

Авторке, не си бременна. Този път. С какъв акъл тръгваш да правиш секс без предпазни средства на 15 години?

DisappointedDreamer
05-23-2012, 09:21
Ако цикълът и не е редовен, въобще не трябва дори да смята овулация. И все пак овулацията, макар и в рядки случаи, може да се измести.

granger
05-23-2012, 09:22
След първия път е нормално да ти закъснее. Пак ще се повторим,потретим и не знам си още колко пъти ще кажем: правете секс с презерватив. Нямаш редовен цикъл ,малка си и не можеш да разчиташ на пресмятане на овулацията. Тогава с къв акъл му даваш без презерватив?! Забравих, ти си малка и не можеш на кажеш "НЕ" , защото после,ако не дай Боже е станал гаф, ти ще го носиш тва дете, а не той.
Ходи си купувай тест ,шанс има ,но все си мисля ,че ти закъснява щото ти е било за първи път.

iocho
05-23-2012, 09:41
Мерси за отговорите! Забравих да добавя,че имам бяло течение,и че ям,като прасе ...

kalpazanka
05-23-2012, 09:44
Кога ти дойде последната менструация, кога ТОЧНО беше рисковия акт и откога имаш течение? Сърбеж/подуване/зачервяване/парене при уриниране имаш ли? Какви ТОЧНО са цвета и консистенцията на това течение?

dream1707
05-23-2012, 10:02
Щом е било миналата седмица, едва ли си била в овулация..... Това, че си се изпишкала с нищо не ти помага ... Недей да се шашкаш.. Симптомите на бременност ако не се лъжа не идват чак толкова бързо, а и същите ги има и при ПМС-а ... така че вероятно просто предстои да ти дойде...

Течението може да се дължи от друга страна на много работи .. Настинала ли си ? ... може и заради това, че не сте ползвали презерватив и ти е било първи път, някакво замърсяване или нещо такова... Може и от инфекция да е.. Имаш ли някакви проблеми при уриниране, някакъв сърбеж или нещо такова ?

DragonLady
05-23-2012, 12:40
Не мисля, че си била в овулация, щом тея дни трябва да ти дойде, но повече недей без презерватив! А това което описваш са симптоми, че ще ти дойде скоро. И да знаеш, че пикаенето няма нищо общо със забременяването ;)
Цената на теста е около 3 лева, зависи от града от който го купуваш и марката. Във Варна например surechek е 3,50лв.

SmilezZz
05-23-2012, 12:50
Принципно симптомите на бременност са такива и като при ПМС, така че най - вероятно ще ти дойде и няма защо да се притесняваш.

Иначе редовен цикъл ли имаш или ?

Тестът за бременност варира от 4 - 6 лв. Прави се след 2 седмици от рисковия полов акт или след закъснението, тогава резултата е най - сигурен.

И следващия път с презерватив. Не можеш да разчиташ на това, че не е свършвал в теб - тъй като си има предеакулационна течност, от който също , макар и малка, има вероятност да се забременее.

draid
05-23-2012, 15:08
Кога по дяволите ще си набиете в глупавите глави, че ПИКАЕНЕТО НЯМА НИЩО ОБЩО СЪС ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО. Не мога да повярвам, че има толкова малоумни хора, които смятат, че след секс, щом са пикали са безсмъртни вече. Яйцеклетката не е в пикочният мехур, набийте си го в главите. Секс без презерватив щом правите , при положение, че нямате никакъв опит, ще си носите последствията, аман от прости хора.

In*The*Face
05-23-2012, 15:23
Психирала си се, мойто момиче. "Симптомите" които описваш са симптоми при бременност, но се появяват най-рано в първата половина на втория двуместър. Което значи, че сама си натрапваш такива мисли в главата, защото си наясно, че не е редно да правиш секс без презерватив. При някои момиченца описаните от теб неща се водят и като предменструален синдром, така че може и това да е. Не си бременна. Дишай спокойно. Ти още нямаш и закъснение. Ако цикъла ти е редовен, можеш да го смяташ за закъснял след 25.

JonkataK
05-23-2012, 19:42
Симптомите, които описваш, най-често възникват поне месец след забременяването, не на първата седмица. Едва ли си бременна. Все пак използвайте презерватив следващия път, за да няма фал :)

EffinSick
05-23-2012, 22:22
може би просто си въобразяваш..
а и... ти да не си полудяла? не стига че ти е за пръв път ами и без презерватив...
ВИНАГИ ползвай предпазни мерки..

mrankoniiii
06-05-2012, 10:50
Честито като се роди да почерпиш !

babati
06-05-2012, 12:12
На следващия ден ти се е гадело на психическа основа...


====
Интересно ще е ако знабременееш от плацебо. И следващия път си намери мъж на над 19, а не идиотче, което се празни в теб и те кара да пишкаш за да не забременееш. Между другото и на мен винаги ми е било зор да свърша в някоя, но не съм толкова тъп. Момиче си и можеш да прецениш кога едно момче е дебилно. С такива само с презерватив. Ако ти пречи презерватива си подбирай връзките. Надявам се да ти се е разминало. Не се забременява чак толкова лесно между другото (но това не е гаранция, че няма да стане)

Joc
06-05-2012, 12:14
как ше го кръстиш?

babati
06-05-2012, 12:16
как ше го кръстиш?


Стига брат. На 15 е. Не я тормози.

eminem213
06-05-2012, 12:28
1во - не е възможно да ти се гади от бременност толкова бързо.
2ро - принципно е малък процента да забременееш от 1я си път, но все пак има вероярност.
3то - какво като си се изпишкала!?

Следващия път с презерватив и повече акъл. =)

mani9512
06-05-2012, 13:38
Не се притеснявай нищо ти няма повечето ти е внушение всеки организъм си е различен това, че не ти идва е защото ти е сефте и не се НИЩО ТИ НЯМА!!!

Black.Cherry
06-05-2012, 20:02
Хорааа...презервативи не се ползват само, за да не забременееш.. те предпазват от всякакви венерически болести , които твоят приятел може да ти предаде....тъй че не му позволявай да праавите секс без такъв..

едва ли си бременна..симптомите не започват толкова бързо, според мен всичкото тва е заради менструацята ти... + това на 15 цикълът ти е нередовен .. тъй че ако ти закъснее не се шашакай :)

una_chica_de_bulgaria
06-06-2012, 10:02
Мило момиче, симптомите за бременност, като гадене, виене на свят и т.н се появяват в по-късен етап. Според мен няма поводи за притеснение. Още е много рано за тест за бременност, те отчитат най-точно 1 седмица след закъснението на цикъла, ако се интересуваш от цената - 3 - 4 лв. е.
Към всички многознайковци - няма как да определи, кога и е била овулацията, по простата причина, че тя се променя всеки месец, може да съвпадне дори и с цикъла.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ако имате фейсбук, харесайте ОБИЧАМ ВИЦОВЕ - http://www.facebook.com/obichamvicove?ref=tn_tnmn

dimitar_ak
06-06-2012, 10:28
1во - не е възможно да ти се гади от бременност толкова бързо.
2ро - принципно е малък процента да забременееш от 1я си път, но все пак има вероярност.
3то - какво като си се изпишкала!?

Следващия път с презерватив и повече акъл. =)

Нямаш си идея колко момичета забременяват при първия си път ако не са се пазили.

DisappointedDreamer
06-06-2012, 10:42
^ Точно. Това че е било първия и път, не означава че шанса да е бременна се смалява, ако примерно и беше 100-я и път.

rusito1717
06-06-2012, 10:49
Миналата седмица правих секс за пръв път..без презерватив. Приятелят ми не се изпразни в мен ..и аз след това се изпишках ..на следващия ден ми се гадеше..и продължава ;/ стана по-зле..кръста ме боли ..гърдите ме болят и не мога да спя нормално .. Цикълът го няма..обикновено идва от 21 до 24 ..притеснавам се..на 15 съм,не ме съдете за възрастта..почувствах се готова и го направих ;) искам да попитам колко струва един тест за бременност? Очаквам компетентни и сериозни отговори,а не нападки и обиди! Благодаря предварително

Така ти се пада,дано да забременееш като си безотговорна !!!

randi
06-06-2012, 10:57
да не правя друга тема... не сме го правили без, и видимо скъсани не са били. по принцип ми идва по рано около 26я ден. последната менструация ми дойде точно на 28я. днес ми е 28я ден , но нямам нито предменструални болки, нито менструация.... моля за мнение

In*The*Face
06-08-2012, 10:12
Не си бременна, нормално е да ти закъснява и има десетки фактори, които водят до това.

asfg11
01-18-2013, 10:48
znam che temata e starichka no se nadqwam nqkoi da mi otgowori , taka wchera prawix sex za pyrwi pyt i dneska mi e nqkak si losho smisyl nqkfo nikfo mi e, prosto mi se gadi , da se pritesnqwam li ?

marilyn
01-18-2013, 15:52
znam che temata e starichka no se nadqwam nqkoi da mi otgowori , taka wchera prawix sex za pyrwi pyt i dneska mi e nqkak si losho smisyl nqkfo nikfo mi e, prosto mi se gadi , da se pritesnqwam li ?

Кирилицата тук е задължителна, писането на латиница не се толерира!!!

Без презерватив ли беше, ти в овулация ли си, ако е било без, той в теб ли свърши???
И да си бременна няма как да ти е лошо все още, признаците на бременност се проявяват по-късно.
Аман от неграмотни и необразовани хора!!!

stefko1996
01-18-2013, 16:47
честитоо ! как ще го кръстиш ,може ли да съм кръстник ?

Amore-Mio*
01-20-2013, 12:12
Изхвърлянето на урината няма нищо общо с бременността и неговото създаване.

Иначе има вероятност да си бременна, макар и малък. Изчисли ли си овулацията?
И защо , за Бога, го направихте без?

Иначе е възможно всичкото това да е ПМС и да няма причини да се притесняваш.
Тестовете за бременност струват към 5 лева, но се правят 14 дена след рисковия полов акт.

SweetZombie
01-20-2013, 12:34
OMG!!! Къде ви е акъла бе хора без предпазни мерки.... шанса да си бременна е много малък но следващия път внимавай!!! Късмет

xXxPETYAxXx
01-20-2013, 12:48
Защо отговаряте на старите въпроси от темата?!

Има само един нов, на който marilyn е задала допълнителни въпроси, ама никой не е отговорил.
Не мога да разбера защо? Вероятно на въпросната потребителка й е дошло и се е успокоила или просто не знае какво да отговори...

И цената на тестовете, както и на всички други неща, продавани в аптеките зависи от това, в коя аптека ще ги напазаруваш. Например Ясмина в едната аптека ми е 14.89лв., а в друга 13.99лв. Има и тестове за 2-3лв, които в други аптеки са по 5-6.

chushkopek
01-20-2013, 14:42
Никой няма да те съди за това че си на 15 и правиш секс, а за това, че си глупава и правиш секс. :)
До 5лв е един тест. Друг въпрос е че симптомите, които описваш могат да са и ПМС.

Това.....


П.С За течението-гинеколог!

reperw
01-21-2013, 08:46
как ще се казва ?