PDA

View Full Version : Толкова е красива, че като я гледам се депресирам и комплексирам.... НиЛо'



anonimnaags
05-23-2012, 10:50
Николета Лозанова, не ми пука, че има силикон, стои и яко! Страхотен тен, страхотна фигура перфектен пясъчен часовник, страхотно лице, гърди...
постоянно се комплексирам като я гледам :( На вас как ви действа?

TheBeliever
05-23-2012, 10:57
Никак не ми действа. Като се комплексираш защо я гледаш?

granger
05-23-2012, 11:04
Намерила от коя да се комплексира... но всеки си има идоли ...дох.
Къв е смисъл да се комплексираш?! гНило не е образец за това как трябва да изглежда една млада жена,но тва си е мое мнение. Стани такава каквато ти искаш да си,както ти искаш да изглеждаш,не по чужд модел.

bloodymirror
05-23-2012, 12:01
Е,много е тъпо как ей такива фалшификати като Николета Лозанова съзнателно и несъзнателно карат момичетата и жените да се комплексират,като се сравняват с нея. ХОРА,разберете,че тя половината(да не кажа цялата) е изкуствена,не преувеличавам-носът,скулите,тенът,силико ът,косата,снимките,дори лъже,че е без грим,когато не си е слагала сенки или спирала,ама иначе цялото лице и е варосано с фон дьо тен и пудра и хората наистина мислят,че е без грим.. Не казвам,че е грозна,има красиво лице,но за съжаление,не е нейното,а не доктор Енчев. Такива като нея въобще да не са ти пример за красота,че дори и подов за комплексиране!

FuckingFreak
05-23-2012, 12:38
Айде, айде. Понеже половината филмови звезди не са с по 10 пластични операции.

BlackMeow
05-23-2012, 13:39
Човек, ще бъда честна - на мен ми е грозна. Съвсем сериозно.

http://media.snimka.bg/3803/013861118.jpg?r=0

Освен че е кафява, просто не виждам нищо красиво или дори симпатично в нея, като изляза на улицата виждам доста по-приятни на вид хора.

Тук изглежда добре в лице, макар и леко вулгарно:

http://media.realitatea.net/multimedia/image/201003/oar_w460/lozanova7_76109100.jpg


Та на двете снимки няма нищо общо. :) На втората яко е играла някоя дигитална програма.

kotenciiity
05-23-2012, 14:39
На мен не ми харесва само заради силикона и за дето открадна Валери Божинов от Алисия :D но иначе е готина мацка :)

scrooper
05-23-2012, 14:48
Хубава е, ама чак пък толкова...
Авторке, ти вместо да се комплексираш, вземи да се амбицираш. Стягай се, с комплекси и гледане в чуждата паница нищо не се постига, освен ако целта в живота ти не е да се самосъжаляваш ;)

Elinaaa
05-23-2012, 14:52
Не трябва да имаш комплекси
Това мислене ще ти навреди

ALetterFromTheSky
05-23-2012, 16:43
Мхм, комплексирам се, че нямам толкова мааалко мозък, колкото тя има :( :( :(

lubovvv
05-23-2012, 16:47
Не е зле на вид, ама е като пластмасова куха кукла

SWT
05-23-2012, 16:59
Хубава е да,но е мнооого изкуствена,не трябва да се комплексираш всеки е красив по негов си начин :))

Lunin
05-23-2012, 17:02
пфф тази само за е*ане става... взими си харесай някоя дето чисти и готви и най-важното - не ти пречи да си гледаш мача с приятелите на по биричка :D

Annabeth
05-23-2012, 17:11
Тц тц тц, направо се чудя как не съм взела да се комплексирам и аз от тая изкуствена и силиконова "хубавица", шпаклована обилно с фон дю тен и разни други помади. Супер изкуствена ми е, да не кажа, че и ми е леко грозна според представите ми за красиво.

bebzgirl
05-24-2012, 08:11
http://blife.bg/article-14388 - да,хубава е,но не го е постигнала по естествен път.Затова не се комплексирай.Преди е била просто едно средностатистическо момиче,дори и чар е нямала.Операциите са я направили красива.

kalpazanka
05-24-2012, 08:14
Ама и ти си намерила от кого да се комплексираш :D

babity
05-24-2012, 09:14
Не бива да се комплексираш от такива създания. Ако някое обикновено момиче разполага с нейните средства и се е подложило на всички процедури, на които Лай Но се е подлагала, най - вероятно ще изглежда милиарди пъти по - добре. Просто тази е прекалено изкуствена. И като визия, и като поведение. А самият факт колко н-та употреба е, е още по - отблъскващ.

А ако т'ва харесване и идеализиране на въпросната идва от мъжка страна, мога да те уверя, че тези, които най - много точат лиги по такива изкуственячки, в реалния живот те обикновено се хващат с много посредствени и невзрачни момиченца. Много е хубаво да се стремиш да осъвършенстваш външния си вид, да искаш повече и повече, но трябва да си наясно, че перфектни хора няма и това е едно от най - хубавите неща на света.

sladk0t0odidi
05-24-2012, 09:32
Сложи си и ти силикон и няма да се комплексираш..!!

Hayashi
05-24-2012, 17:12
И от кога този типът тен "препечена филийка" стана перфектен и невероятен? о.о
Тоя тип мадами са ми толкова противни, че не е истина....
А по принцип и аз се радвам на изкуствената красота, но в България имам чувството, че усилията ни са насочени в грешната посока.

anonymous708973
05-24-2012, 17:32
А самият факт колко н-та употреба е, е още по - отблъскващ.

Точно. Дори да беше адска красавица по природа и да нямаше грам намеса по нея, пак щеше да е противен фактът, че ... (да се изразим културно) е спала с половин България. А в очите на един мъж това далеч не е предимство.

Виж снимките тук (http://klukarkata.net/2012/05/24/%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5/)

Дай ми 1/3 от средствата, с които разполага тая на месец и ще съм доста по-красива (и истинска) от нея. И нормалните мъже няма да гледат на мен като на долен курволяк.

Hayashi
05-24-2012, 17:34
Че то тя била по-хубава преди да се "разкраси"....

MissShine
05-24-2012, 17:43
Сигурно сега ще се повторя с горните мнения, но наистина няма причина да се комплексираш и то точно от тази "красота неземна". Да, красива е, но всичко е изкуствено. Просто прекалено много шум се вдигна около нея.
Може и със злато да се облече цялата, но нали знаеш, че миналото няма как да се забрави или изтрие... Сещаш се за какво говоря.

anonimnaags
05-25-2012, 09:12
Благодаря ви за насърчаването и подкрепата! ПРАВИ сте, всички до един!
Тя е изкуствена, направило ми е впечатление, че много пъти съм я бъркала с други момичета, припознавала съм се и като се загледам - ами да, те имат силикон, същият грим като нея и дрехи и стават еднакви. Сигурна съм, че която и от вас да набарам и да я сложа под ножа и помадите ще стане Николета Лозанова 2. Но това не е красотата, тя е изкуствена, всичко й е пипнато, няма нищо естествено. Глупачката открадна чуждия мъж, този пък заряза жена си с детето, сега му роди и нея сигурно ще зареже и тя ще си ближе раните.... да я питаш за какво и беше това дете - да го направи като нея....

MaLkaTa_LaDy
05-25-2012, 09:25
А ако т'ва харесване и идеализиране на въпросната идва от мъжка страна, мога да те уверя, че тези, които най - много точат лиги по такива изкуственячки, в реалния живот те обикновено се хващат с много посредствени и невзрачни момиченца. Много е хубаво да се стремиш да осъвършенстваш външния си вид, да искаш повече и повече, но трябва да си наясно, че перфектни хора няма и това е едно от най - хубавите неща на света.
Тук съм адски съгласна.
Но е факт, че Николета Лозанова е много красива [по някакъв изкуствен начин]. Това обаче не значи, че аз искам също са съм красива по този начин. На мен не ми допада тази красота.

ScarlettS
05-25-2012, 09:46
За мен пък дори не е красива/привлекателна. Все пак всеки си има вкус. Аз например се възхищавам на моделите от Victoria's Secret. За мен те са по-близо до идеала за красота, но дори когато гледам тях по никакъв начин не се комплексирам, даже напротив. А Николета ми действа отблъскващо просто. :D

Goddess
05-25-2012, 10:07
Красива е, ама чак пък да се комплексираш...
И мисля, че с операциите малко (да не кажа много) се изхвърляте всички. Освен цици не виждам да има друго. И носът, и скулите, и устните са й такива...просто тези снимки са отпреди 6-7 години, достатъчно време, за да се оформят по-добре чертите на лицето...отделно сега се поддържа с доста по-скъпи козметики. Смешно е отстрани, всичко да отдавате на операции и да се говори наизуст. Може да е всякаква, ама си й е дадено къде природно, къде благодарение на мазила...но не и на операции.

pitfall
05-25-2012, 10:41
преди няколко дни имах "честта" да видя въпросната на живо ... ами ... като я погледнах в лицето (в началото не знаех, че това е тя) и си казах "ОМГ, как може да си причини това?!", още тогава ми остави лощо впечатление, да ти кажа, изобщо не трябва да се комплексираш, защото е толкова изкуствена, че не е останало нищо от нея самата ...

Glam0rous
05-25-2012, 17:09
Ами харесва ми много, определено мисля, че е готина. Хубави черти, напраавена мадама, може да си позволи да се облича супер яко. И така. Чак да се комплексирам - не. Въпрос на пари е да положиш грижи да си правиш косата, ноктите, да си купуваш гримове и модерни дрехи, за да изглеждаш и ти по подобен начин. Другото е желание - не всички обичат прекалено наконтени мацки, има и такива с по-хипарски възгледи. По-важното е това как и се е подредил живота - занимава се с това, което иска, има възможноти, готин мъж, който да я обича. Това са по-важни неща.

brokeback
05-25-2012, 18:49
Ахахахаххахахах не, че нещо, но тази Николета е просто една известна, изкуствена к***а (извинявам се за израза). Жалко е само колко момичета идолизират това.

rusoto_baby_f
05-26-2012, 04:03
В днешно време така или иначе все повече хора прибягват до пластични операции.
На мен лично, тя ми харесва като визия.
Но това, не значи, че се комплексирам или искам да заприличам на нея.
Много повече се кефя на Меган Фокс..

divacheee
05-26-2012, 04:59
Толкова е тъпа, че като я гледам се възхищавам на себе си :D ... Авторке, намерила си и ти от кой да се комплексираш :д

granger
05-26-2012, 05:57
Другото е желание - не всички обичат прекалено наконтени мацки, има и такива с по-хипарски възгледи
По-хипарски възгледи?! По-скоро хора с нормално мислене,които не се кефят на восъчни кукли.

ALetterFromTheSky
05-26-2012, 06:24
- занимава се с това, което иска, има възможноти, готин мъж, който да я обича. Това са по-важни неща.

Aз не виждам да се занимава с нещо-ааа да беше доста дървена в един клип на някаква чалгарийница лиляна или квато е, и изкара една песен, която кара ушите ми да кървят. Друго май не прави, а !? Дори Парис Хилтън, къде толкова я съдят , че е известна на нечий гръб прави доста повече от тази.

anonymous708973
05-26-2012, 07:16
Каква е тайната за нейното разкрасяване? Цялата козметика за лице и тяло, която тя ползва, е на Chanel. Красавицата признава, че има много чувствителна кожа и затова използва силно хидратиращ лосион за тяло и дневен крем. Пробвала е различни марки, но установила, че продуктите на „Chanel“ пасват най-добре на нейния тип кожа, правейки я мека и влажна. А и предвид чувствителността й, я успокояват.
Разбира се, сигурна съм, че само Шанел имат силно овлажняващ крем.


Тя смята обаче, че в последно време много се прекалява със силикона в устните. „Не харесвам тази абсурдна мода с подути устни. Особено когато става дума за млади момичета. При мен все пак професията го наложи“, уточнява пловдивчанката.
Извинете, напомнете ми каква професия има тази?

И да, явно има и силикон в устните. Носът й също е опериран. :)

Може и да е красива. Даже една съученичка я е видяла в Орифлейм... там, като те гримират безплатно и тя дошла без молив, спирала, фон-дьо-тен, абе... нищо и изглеждала страхотно. Може, но 50% от тази красота се дължи на операциите, а останалите 50% - на козметиката. Извинявай, ама съвсем спокойно мога да заявя, че аз имам запомнящо се излъчване в сравнение с нея, която преди да стане известна, е била супер обикновена пловдивска чалга пръчка, вихреща се в тоалетните на "Чака Рака".

ALetterFromTheSky
05-26-2012, 09:35
Хах и аз това питам каква й е"професията" . Някак си прави думата да звучи толкова низко .

ledenakrasota
05-26-2012, 09:44
Е,много е тъпо как ей такива фалшификати като Николета Лозанова съзнателно и несъзнателно карат момичетата и жените да се комплексират,като се сравняват с нея. ХОРА,разберете,че тя половината(да не кажа цялата) е изкуствена,не преувеличавам-носът,скулите,тенът,силико ът,косата,снимките,дори лъже,че е без грим,когато не си е слагала сенки или спирала,ама иначе цялото лице и е варосано с фон дьо тен и пудра и хората наистина мислят,че е без грим.. Не казвам,че е грозна,има красиво лице,но за съжаление,не е нейното,а не доктор Енчев. Такива като нея въобще да не са ти пример за красота,че дори и подов за комплексиране!

Ама знаеш ли какъв ти е тъп коментара?! Човекът няма как да е фалшификат, не е неодушевен предмет. Куклата Барби е по модел на една актриса, но това не прави жената изкуствена само, защото копието й се е превърнало в легенда.
Николета не кара никого съзнателно или не да се комплексират от нея, а ние самите с го позволяваме. Вместо да я обвиняваш, просто спри да си го позволяваш.
Ако видиш сестрата, лелята или майката на Николета, няма да дърдориш глупости за лицето й. То излезе, че само очите й не са операция. :lol: И да, не носи тежък грим. Това се вижда в ежедневието й. :)

Но нали сме злобни и отказваме на разсъждаваме. Понеже е по-лесно да плюем някого какъв е и какъв не е без да се замислим за причините. :?

bloodymirror
05-26-2012, 11:22
Този Доктор Енчев някъде беше споменал,че скулите са й правени,то си и личи...

dreamwalker
05-26-2012, 16:41
По-скоро се комплексирай от това момиче. :D
http://i2.listal.com/image/1892007/936full-sophie-turner.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4ce70wxyw1qz9qooo1_1280.jpg

SisiStrange
05-26-2012, 16:49
Никога не съм я харесвала. За мен седи изкуствена и някак няма нежно излъчване. Една ИСТИНСКА жена трябва да може да бъде едновременно агресивно сексуална и много нежна. При нея има хубаво телце, което имат и много обикновени момичета БЕЗ пластични операции, и твърде малко излъчване. Ако някога седна да се комплексирам по известни личности, бих си избрала Адриана Лима, Меган Фокс, Никол Кидман и прочие красавици. Не им знам на тях колко са операциите и номерата за хубав външен вид, но поне го постигат по начин, който те кара да им помниш И лицето, не само циците.

Rebirthing
05-26-2012, 16:56
На мен ми е отблъскваща. Прилича ми на препечена филия намазана с маргарин (да се чете черна и мазна ;д) !
Има жени на които наистина се възхищавам, но тя определено не е от тях. Харесвам единствено косата й, лъскава е и винаги изглежда добре. Но като цяло я намирам за ниска, трътлеста и не особено привлекателна. По улиците и в темата за красивите български момичета има къде, къде по-готини дами ;) !

ledenakrasota
05-26-2012, 17:01
Аз съм маниачка на Джоли, Джесика Алба, Кейт Бекинсейл и още няколко. Харесвам и Николета като лице, но не трябва да се обижда! Не трябва да се завижда и комплексира. Това пречи на самите нас. Вземете идеи и се поучете от тях, от всеки.
И да има операции, какво от това? Кажете какво? От посочените имена от мен на световните звезди също имат операции, но не ги плюем така. Нали не са наши... Особено американците. Но след като не са ни под носа в България, не се заглеждаме къде са се рязали. пф...

cheburashka
05-26-2012, 17:35
блякс, не е грозна, да, но не ми е идеала за красота......................

summerxtime
05-26-2012, 18:31
По лицето няма кой знае колко операции,има 3 тона грим,ще се yчудите какво прави грима каот го направиш както трябва. :D

wiiwa
05-27-2012, 13:49
Може да ни кажеш какво не харесваш в себе си и да ти помогнем по някакъв начин, но не се комплексирай от нея .. някога е била УЖАСНА.Всяко момиче би било красиво, но красотата се губи когато се старае да подражава на някого. Бих ти дава пример - Адриана Лима и Миранда Кер - не си приличат но и двете са красиви. Ключът е там, да изгладиш несъвършенствата в себе си, които ти сама не си харесваш.

wiiwa
05-27-2012, 13:56
Може да ни кажеш какво не харесваш в себе си и да ти помогнем по някакъв начин, но не се комплексирай от нея .. някога е била УЖАСНА.Всяко момиче би било красиво, но красотата се губи когато се старае да подражава на някого. Бих ти дава пример - Адриана Лима и Миранда Кер - не си приличат но и двете са красиви. Ключът е там, да изгладиш несъвършенствата в себе си, които ти сама не си харесваш.

Joc
05-27-2012, 14:01
ако имах пари бих я ебал :)

ledenakrasota
05-27-2012, 17:54
ако имах пари бих я ебал :)

Дупка в стената би ли оправил? :D

anonymous708973
05-27-2012, 18:25
Аз съм маниачка на Джоли, Джесика Алба, Кейт Бекинсейл и още няколко. Харесвам и Николета като лице, но не трябва да се обижда! Не трябва да се завижда и комплексира. Това пречи на самите нас. Вземете идеи и се поучете от тях, от всеки.
И да има операции, какво от това? Кажете какво? От посочените имена от мен на световните звезди също имат операции, но не ги плюем така. Нали не са наши... Особено американците. Но след като не са ни под носа в България, не се заглеждаме къде са се рязали. пф...

Я, моля ти се. Тия момичета си имат професия и си изкарват паричките сами, а не позирайки голи по списания и женейки се за футболисти + превръщайки личния си живот (включително и детето си) в средство за печелене на пари.
Джоли може до голяма степен да е дело на ПиАр, но е факт, че се спука да помага на бедстващите страни.
Джесика Алба е страхотна майка. За Кейт Бекинсейл не съм информирана, но съм убедена, че е доста над Николетка.

ledenakrasota
05-27-2012, 18:29
Я, моля ти се. Тия момичета си имат професия и си изкарват паричките сами, а не позирайки голи по списания и женейки се за футболисти + превръщайки личния си живот (включително и детето си) в средство за печелене на пари.
Джоли може до голяма степен да е дело на ПиАр, но е факт, че се спука да помага на бедстващите страни.
Джесика Алба е страхотна майка. За Кейт Бекинсейл не съм информирана, но съм убедена, че е доста над Николетка.

Всичките са, защото все пак са световни знаменитости. :) Но ако проследим пътя на Джоли от наркотиците и бля бля до съзряването й днес, може да правим открити сравнения с Николета по отношение на улягането. Въпреки, че при всеки влязъл в "правия път" е идентично :D Няма да ги сравнявам! Джоли ми е идол! :h:

xveniit0x
05-30-2012, 16:03
Николета Лозанова, не ми пука, че има силикон, стои и яко! Страхотен тен, страхотна фигура перфектен пясъчен часовник, страхотно лице, гърди...
постоянно се комплексирам като я гледам :( На вас как ви действа?

0хх... Едно момиче, което да споделя мнението ми. Просто е невероятна. Но не мисля че има защо да се комплексираш. Всяко момиче е красиво по свой си начин. Всеки има своя чар и хората просто са различни. Няма начин да си като нея колкото и да искаш. Ако имаш воля можеш да постигнеш тялото и с фитнес и диети. Можеш да се доближиш повече до стила и на обличане и гримиране (типично нейният черен грим не е за всеки ден, но въпреки всичко и той като нея е уникален). Колкото и да се стремиш няма начин да си Николета. Бъди себе си, имай я за свой идол и просто уважавай красотата си.

Mirelaa
05-31-2012, 11:10
На мен лично много ми харесва-КРАСИВА Е ! :)

black_shinedown
05-31-2012, 14:48
лелее.. не знаех коя е, докато не я погледнах в google .. ами кво да кажа.. мнооого е грозна.. а и като се комплексираш да я гледаш не я гледай .. хд

fizzyg
05-31-2012, 17:26
Наистина,много е красива,но няма повод да се комплексираш,като се сетиш колко е фалшива..няма смисъл просто.А защо като харесваш тялото й, не се заемеш да спортуваш,хем ще я ползваш като цел. .:)

bababa7
06-01-2012, 06:32
ба, красива е, изруд като сички е, само дето си маже лицето и си слага маска...

bababa7
06-01-2012, 06:32
какви хубавици съм виждал без грим, представям си ги ако сео мажат като нея диаманти ш станат

Glam0rous
06-01-2012, 08:56
^ Виж това вече е съвет. Използвай факта, че ти харесва нещо в нея като стимул да промениш това, което не харесваш в себе си. Не искам да ме разбираш грешно и да ставаш като клонинг на някой, защото това, което ти можеш да постигнеш може дори да е по-хубаво. Но например след като харесваш тялото - спортувай, надъхвай се за това. Ако ти харесва косата - грижи се за нея, намери това, което ти харесва най-много за теб.