PDA

View Full Version : Есе.. Помощ!!!



sladk0t0odidi
05-23-2012, 16:48
Здравейте имам да пиша есе на тема "Защо искам да се уча". Моля ви се помагайте!!!

lubovvv
05-23-2012, 16:51
кат почнете ей тъй....Стегнете се малко бе хора! Защо някой друг трябва да мисли вместо вас?...Нямам думи на къде въри света :Х

Lunin
05-23-2012, 16:54
Сега ще ти помогна... взимаш химикалът и почваш да пишеш!

Annabeth
05-23-2012, 18:12
Защо искам да се уча
Есе
Животът е труден и не е лесно да се успее в него. Но за всеки успех си има причина. Дали човек се подготвя за живота без да полага усилия? Отговорът е известен на всички- човек дава всичко от себе си, за да успее. А ключът към успеха е учението.
Учението стои в основата на успехите при човек. Тук важи с пълна сила поговорката „Който учи, ще сполучи” и това винаги е вярно. Искам да уча, за да мога един ден да се обърна назад и да знам, че времето ми не е било пропиляно. Макар и на вид скучно, ученето отваря нови врати и светове за всеки, дръзнал да поеме по неговия път. То изгражда човека като личност и го прави сериозен и отговорен, пълноценен гражданин на обществото. Най-сигурното от всички неща е знанието, и когато знам, че имам такова, ще съм спокойна, че каквото и да стане ще успея и животът ми ще е добър.

Това успях да измисля като за начало. Можеш да го продължиш, не е толкова трудно. А единствения начин да се научиш, е като почнеш сама да си пишеш есетата. :)

sladk0t0odidi
05-23-2012, 18:24
Annabeth, блогадаря много! Златна си..