PDA

View Full Version : Тампони :((



crazydivane
05-23-2012, 18:33
Здравейте..имам един проблем.Значи,предстои ми ходене на басейн след 3-4 дена.Обаче скоро ще ми идва и реших да си купя тампони.Купих си мини,понеже съм девствена.Опитах да го сложа,обаче в един момент започвам да усещам една рязка болка и не мога повече да го намествам навътре просто много ме боли..и не знам какво да правя..А много искам да отида.Съвети??

пAteNцЕ
05-23-2012, 18:46
има много видове тампони виж дали има още по-малки и късички (аз лично не съм ползвала но приятелки-доста)
другият вариант е да пийнеш витамин С(още не си прокървяла) и да го забавиш така няма кво да ти стане тва е витамин който и без това се разгражда бързо така че почни от сега и когато е периода пий по две :д

DisappointedDreamer
05-23-2012, 18:50
Сигурна ли си че го слагаш правилно?

DragonLady
05-23-2012, 19:40
Да не си в цикъл и да се опитваш да си сложиш тампон, ами много ясно, че ще боли ... Та ти си суха бре моме ... При менструацията има кръв, която попива в тампона и го омекотява. иначе силно ме съмнява ме да си опряла шииката на матката и затова да те е заболяло.

crazydivane
05-23-2012, 20:30
Да,може и да си права,не ми беше хрумвало досега...

DisappointedDreamer
05-23-2012, 20:36
Оффф, ама ти верно ли като не си била в цикъл си си пъхала тампони? А бре моме. Недей така. Тампона се слага когато течението ти е по-силно. Така много по-лесно може да влезе.

crazydivane
05-24-2012, 16:03
Да.. и се чудя защо ми е толкова трудно :D иначе благодаря ви много за отговорите :)