PDA

View Full Version : Много го обичам.



GoldenHeart
05-23-2012, 19:52
Здравейте! ^.^

Пиша тази тема, защото имам нужда да си излея душата някъде и да споделя...

Влюбена съм до уши в едно момче, което пък е влюбено до уши в друго момиче. Доста кофти, да! Имаше период, когато Той уж ме "харесваше"... така да се каже. Все не беше сигурен, дали иска да е с мен или с нея. Постоянно си променяше мнението. Аз естествено му се вържех всеки път, колкото и глупаво да звучи, но съм напълно сигурна, че това на почти всички Ви е познато, понеже знаете, какво е да си влюбен.
Когато вече си се разбрахме да бъдем само приятели, Той ми сподели, че винаги се надява един ден да е с нея. Тя много яко го реже, в продължение на повече от година и половина. Той прави всичко за нея, Тя не иска да е с него, ама пък го обичала, нали... По някое време и хрумва, че иска да е с него, като види, че нещо започва да се отдръпва от нея... Абе направо си го държи като отворена вратичка. Върти го на малкия си пръст и му дава напразни надежди.
Имало е периоди, в които не сме се търсели със седмици. През тези седмици ми е адски кофти. Много се привързах към него. Мога да кажа, че Той е човекът, който има идеалния характер (като изключим глупостите с това момиче). Имам чувството, че сме сродни души (даа.. звучи банално, знам). Наскоро, когато си писахме Той ми каза, че сме нещо като "Friends with Benefits", защото постоянно флиртуваме един с друг и в същото време сме си приятели. Разбрахме се да бъдем нещо такова.
Той е от друг град, който е на 20-30 минути път с автобус. На 12.05 дойде до тук и да... тук сигурно вече Ви е ясно какво е станало (не сме правили нищо сериозно). След като стана това, се замислих, че Той не иска нищо сериозно, а аз точно това искам и му казах, че не съм съгласна за тази работа "Friends with Benefits" и Той веднага се съгласи. След това и му написах ето това:
[12.5.2012 г. 23:28:10] * says: ne che neshto... prosto iskam neshto seriozno, a znam che ti ne iskash.. za towa shte si tyrsq kysmetq drugade
[12.5.2012 г. 23:28:23] * says: kysmeta*
А той написа ето това:
[12.5.2012 г. 23:28:24] *** says: narochno li napisa kysmetq?
[12.5.2012 г. 23:28:25] *** says: a ok

Не каза нищо по въпроса. И така взехме, че се поотдръпнахме един от друг. 2-3 дни не се бяхме търсили и Аз взех, че му звъннах. Питах го, защо не ми пише а-у, а Той каза, че сега покрай баловете дрън дрън... нямал време. Пък Той не завършва тази година. Само си измисля, понеже го виждам, че седи Онлайн във Фейсбук почти нон-стоп. Също си беше писал с една приятелка, която беше в нас, когато му писа. Когато ми ги нареди тези лъжи, ми стана много гадно. Махнах го от Скайп и Фейсбук (да, знам, че е тъпо и детинско). После ми писа в скайп "кажи сега"... И така се скарахме. Казах му да не ме занимава и Той каза "готово" и го блокнах. На другия ден видях, че ми е звънял. Звъннах му да видя, защо ми е звънял, но ми затвори. На другия ден ми звънна отново. Пита ме защо съм го изтрила дрън дрън... Казах му, защото ме е излъгал. Той естествено отрече. После ми каза: "Айде, като ти мине сърденето ми звънни" и аз казах: "Няма да е скоро". Той каза: "Когато и да е"... т.е. му е все тая... и ми стана тъпо и казах: "Еми, значи никога"... и Той каза нещо от сорта на: " Оф и защо? " и после някакви други глупости, които не ги помня. Аз му казах: "Защото ме лъжеш, а аз най-мразя да ме лъжат" ... По нататък не помня какво ми каза. Имаше няколко секунди мълчание и Той каза: "И сега какво?", а аз казах: "Ами, не знам.", а Той каза: "Ще ми казваш ли там Чао?" и пак се почувствах гадно и му казах: "И без него ще мина" и затворих. Това стана на 18.05. От тогава нищо.
Днес има рожден ден и реших да му пиша СМС. Написах му: "hbd, jiw, zdraw i priqtno izkarwane ti pojelawam". Знам, че му е все тая и се чувствам гадно, но страшно много го обичам. Не мога и да обясня защо... Просто си го обичам. Това беше, което исках да споделя. :)

babity
05-23-2012, 19:59
Дай си почивка от т'ва типче и се погрижи за достойнството си. Наложително е!

GoldenHeart
05-23-2012, 20:06
И аз така мисля. Ама ми е гадничко... доста.

valdesbg
05-23-2012, 20:25
Няма ли кратка версия за тия дето не обичат локумите?

GoldenHeart
05-23-2012, 20:33
Това е кратката версия.

DisappointedDreamer
05-23-2012, 20:34
Я дай да видим дългата версия 8-)

GoldenHeart
05-23-2012, 20:35
Ахахахах ;д

alexsdreamm
05-23-2012, 20:35
ух ух ух... Трябва да обичаш себе си,слънчо. Той както и всеки друг човек далеч не е толкова важен,колкото си важна ти. Пази себе си и чувствата си! Вдигни си високо главата и обърни новата страница ,а той да прави каквото иска.
(може да започнеш с ново занимание или хоби за по-лесно)

А иначе се дръж на ниво. Ако те попита нещо му отговаряш кратко,ясно и възпитано. После продължаваш с каквото си се захванала преди да те прекъсне и така.
От чисто психологична гледна точка има 80% възможност да полудее по теб с това ти държание,но нали знаеш и за другите 20%.

Вероятно си права ,че е напълно подходящ за теб и вероятно е сродната ти душа,но ако е така съдбата ще се погрижи. Може да не е днес,утре или след 1 година но Моментът ще дойде ако наистина си права.

GoldenHeart
05-23-2012, 20:40
Благодаря ти много, alexsdreamm! Точно това исках да чуя (прочета в този случай). :)

alexsdreamm
05-23-2012, 20:45
Радвам се :)