PDA

View Full Version : Фигура тип Круша



Anonimka55
05-23-2012, 20:52
Та фигурата ми е тип Круша.Страшно искам да е Пясъчен часовник.Има ли начин да се промени?Готова съм да правя каквито и да е упражнения

FuckingFreak
05-23-2012, 21:31
Как успя да си помислиш, че с упражнения ще успееш да промениш костите си?

пAteNцЕ
05-24-2012, 07:29
хм и аз съм като теб круша
лошото е че тръгнеш ли да отслабваш ще отслабнеш почти навсякъде и най-накрая(вероятно) и малко в дупето :D така че няма какво да направиш - ако имаш тънка талия поддържай си я да не стане на коремче-то се е видяло че дупето не може да се "смали"(макар че от няколко седмици правя доста упражнения и честно,стегнах се доста но няма как да стана пясъчен часовник о.О)

babity
05-24-2012, 09:31
^Е като не може да си смали дупето, как да си увеличи гръдния кош, за да не е круша? Няма как. И аз имам широк таз, установих, че т'ва може да се коригира визуално, ако избираш дрехи с висока талия.

пAteNцЕ
05-24-2012, 10:02
^Е като не може да си смали дупето, как да си увеличи гръдния кош, за да не е круша? Няма как. И аз имам широк таз, установих, че т'ва може да се коригира визуално, ако избираш дрехи с висока талия.

дам топовете трябва да привличат вниманието в горната част на тялото а панталоните да са(най-добре) едноцветни,в тъмни цветове

за съжаление още не съм открила цаката при банските и супер много се ядосвам :(

FuckingFreak
05-24-2012, 10:17
Аз пък съм с тесен ханш, но въпреки това краката ми са по-големи. Странна работа.

pressiana
05-24-2012, 10:59
пAteNцЕ - тъмно долнище и ярко и шарено горнище. Може и бански, на който горнището е по някакъв начин украсено.

пAteNцЕ
05-24-2012, 11:15
пAteNцЕ - тъмно долнище и ярко и шарено горнище. Може и бански, на който горнището е по някакъв начин украсено.

мм дам аз такъв си купих и понеже съм ощетена към бюст е с подплънка :lol: не ми се мисли как ще цедя чашките,когато са мокри

а и авторке каквито и упражнения да правиш трябва да си доста постоянна,защото все пак не се правят упражненията в последния момент а се почва по-отрано за добър резултат ;)

anonimnaags
05-25-2012, 09:24
Аз по принцип съм пясъчен часовник. Но винаги съм била по - едра - 60кг. и бях круша... качвам на бедрата и корема.... направих диета и отслабнах с 10кг. и сега отново съм пясъчен часовник....
може би и ти като отслабнеш ще подчертаеш тази фигура ако я имаш

pitfall
05-25-2012, 10:44
^ няма как да си била с един тип фигура и да си я променила, просто си отслабнала и си мислиш, че си променила телосложението си ... *facepalm*

bai.hui.
06-05-2012, 08:52
^ няма как да си била с един тип фигура и да си я променила, просто си отслабнала и си мислиш, че си променила телосложението си ... *facepalm*


Напротив, има! Ако е имала повечко обем в бедрата и като е отслабнала е подчертала отново нейната си фигура. Има хора, които качват само на бедра и така пясъчния часовник може да се позагуби леко. :)