PDA

View Full Version : Родителите ми....



emfreak26
05-23-2012, 22:26
Здравейте,
не знам дали това ще ви се стори като проблем,но...както и да е.
От както бях малка няколко пъти съм заварвала майка ми и баща ми да правят секс
тогава не знаех точно какво правеха,но колкото по-голяма ставам толкова повече се сещам за това.
Помня един път го правеха точно до мен на същото легло,друг път пък помня се местеха от стая на стая
и дойдоха при мен тогава сигурно съм била на около 5,но го помня.Сто пъти са се карали за секс ПРЕД МЕН
може би мислеха,че не знам за какво говореха,но...
По-рано тази година бяхме в колата и майка ми започна да се кара на баща ми,че трябвало да пие хапчета за..е знаете за какво и че се чувствала незадоволена и т.н
Аз просто не издържам.Имам чувството,че като порасна единствените спомени ще са как майка ми и баща ми се
чукат пред мен...
Това много ме травмира и просто не искам когато аз започна да го правя(девствена съм)постоянно да си мисля
за това,което ми причиниха.
Има ли някой,на който му се е случило същото нещо и какво направихте?
на 15 съм

bloodyF
05-23-2012, 22:46
тоооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооолков а тъжно
глупости
пълни глупости
виждала съм ги веднъж, чувала съм ги много пъти, ужасно е, гадно е за представяне, обаче иначе е нормално
и ти ще правиш секс, и ти ще се караш с мъжа ти за секс
малко е странно , че всичкото това е толкова показно, ама не е трудно да станеш и да излезеш от стаята (примерно)

naksdy
05-23-2012, 23:03
Добре де, ти кво мислиш, че си се пръкнала вегетативно ли? Напълно е нормално вашите да го правят, както ще е и нормално ти да започнеш някой ден. Стига се впрягай за глупости и като заговорят случайно пак, се изнеси от стаята или направи забележка тип "Преча ли, че нещо се чувствам излишна"...

ognyanova95
05-24-2012, 06:16
просто седни и им кажи, че искаш да са малко по- дискретни, защото те притесняват по този начин ;))

DisappointedDreamer
05-24-2012, 06:22
Край! Ще останеш травмирана за цял живот!

пAteNцЕ
05-24-2012, 06:40
Край! Ще останеш травмирана за цял живот!


точно така! и няма да правиш секс цял живот! :(
пт:говори с тях и ако трябва им кажи че ако ще го правят/говорят за да не е пред теб защото ти е писнало /досадно и тн.

alchy
05-24-2012, 06:49
Че какво те бърка какво правят родителите ти, това е съвсем нормално. Малко жалко че от малка си ги виждала, но шанса. И твойто време ще дойде :)

SisiStrange
05-24-2012, 07:00
Бе то е нормално да го правят, ама да и го навират в лицето не е съвсем нормално. То бива бива, ама... Когато имам деца един ден ще внимавам баш най-дивото чукане да е, когато не са си вкъщи. Не да ме разнася от стена на стена през къщата и да се засичаме по коридорите.

IseeDEADbodies
05-24-2012, 07:20
Всеки е хващал родителите си на калъп ми се струва :lol:. Не виждам това как може да те травмира. + т'ва секса си е нещо напълно нормално, всеки го прави... Ти как мислиш, че си "сътворена" ... излязла от зелка може би ? Или щъркела те донесе? Преувеличаваш. Пък в крайна сметка, ако толкова те притеснява това, просто говори с тях, че не ти е приятно да ги слушаш как обсъждат сексуалния си живот. Т'ва е.

Това ме подсеща за един анекдот - Какво прави щъркела след като донесе бебето ? Прибира се в гащите на мъжа !! :lol:

New_Teen_Mashine
05-24-2012, 08:08
Аз съм нямал този "късмет" , но не разбирам от какво може да се травмираш освен 1-2 спомена а пък и е хубаво родителите да са сексуално активни на тези години (не знам на колко).
То просто е смешно недей така :)

kalpazanka
05-24-2012, 08:12
Виж к'во, надали ще е по-добре, ако майка ти е темерут и не обсъжда проблемите в кревата с баща ти.
Вярвай, в пъти по-гадно ми е да чета тема как някой родител изневерява и детето се чуди да каже ли на другия, да замълчи ли или да притисне кръшкащия.

Scarface_
05-24-2012, 08:16
подкрепям мнението на огнянова95 ...кажи им и мисля,че няма да се случва повече , да говорят пред теб за това :)

emfreak26
05-24-2012, 12:01
благодаря на всички за отговорите
аз нямам проблем с това че те все още го правят или говорят за това
просто се чудя защо го правят пред мен или крещят и навсякъде се чува за кво
говорят
не е като един път да съм ги виждала или чувала
ставало е многооо пъти и то на същото легло до мен докато ме виждат че съм будна
както и да е....
отново благодаря за отговорите
SisiStrange-благодаря че ти поне ме разбираш

alexsdreamm
05-24-2012, 12:33
eй...ще порастнеш и катоо започнеш дда правиш ти ще спре да ти е гадно :)

TheBeliever
05-24-2012, 12:55
на същото легло до мен докато ме виждат че съм будна


Ей това вече е извратено. Поговори с майка си по въпроса. Кажи й, че не ти е комфортно да ставаш свидетел на сексуалният им живот. Нека си правят секс, но поне да се съобразяват малко къде и пред кого го правят.

xoxi
05-24-2012, 15:40
TheBeliever ми взе думите от клавиатурата.
Наистина е извратено.
Не знам иначе защо всички тръгнаха да те нападат, при положение, че явно видяното и чутото наистина ти се отразяват по някакъв начин. Сигурно ще е отвратително да се сещаш точно за родителите си, когато и ти самата започнеш да правиш секс.
Но погледни го от добрата страна... Ще можеш спокойно да говориш с тях за всички свързано със секса. А ако имаш проблеми, няма да се притесняваш да ги споделиш с тях.

nIkEnCeTy_bE
05-24-2012, 16:39
Е, хубаво, че родителите ти са разкрепостени и ще можеш да говориш с тях на тази тема, спокойно, но да го правят през теб и да се карат за такива работи, е извинявайте, ама не е нормално. Айде остави чуването, поне е в другата стая. Ама да лежиш и те да го правят пред теб, това вече не е комфортно и трябва да поговориш с тях. Не мисля, че е редно и нужно да ставаш свидетел на такива гледки, всичко си има граници! Има си и стаи, не вярвам да спите в една. А супер е гнусно да обсъждам такива теми на вечеря пък, дано не се случва и това. Айде моля ви се, не е нормално това!

shakalaka
05-24-2012, 17:50
Разкрепостени, разкрепостени, ама чак пък толкоз не е хубаво. Айде моля ви се поставете се на нейно място - будни сте и на около 50 см от вас майка ви и баща ви се таковат. Много ще ви е готино нали? Относно какво да правиш - поне да те предупреждават , за да ходиш при пириятелка или нещо такова. Или най - лесното - да не го правят докато си вкъщи. Такъв е принципа с мен и нашите - когато съм навън могат да си правят каквото си искат. Те знаят, че ми е неприятно да ги слушам и поне чакат да излеза.

Ilikeliljon
05-24-2012, 17:58
Мила девойко, това което разказваш наистина може да повлияе. Честно казано не е добре детето да вижда как родителите му правят секс. Няма значение как се е пръкнало, дали чрез фотосинтеза или чрез опрашване. За това говори дори другаря Фройд и го нарича първична сцена. Все тая де... Надявам се, че вече не го правят и можеш да им кажеш наистина да бъдат по-дискретни.