PDA

View Full Version : На необвързаните им е по-трудно :D



treisi90
05-24-2012, 00:35
И ето, че както всички ме посъветвахте - продължавам напред. Откакто съм необвързана около мен има страшно много хищници. Толкова много момчета едновременно, че направо ме побъркват. Живея живота си и ми е супер готино, но има един проблем.. Раздвоена съм. Свалят ме 2 страхотни, но различни момчета. Пълни противоположности са, но и двамата ме привличат адски много и все пак трябва да взема решение, защото ги въртя и двамата и вече ми е неудобно..

Единият ме сваля от доста време и е всичко от което се нуждае едно момиче- визуално.. висок, с добро телосложение и е много мил с мен..
Но с другия е много различно.. има някаква невероятна химия между нас, предразполага ме специално в това отношение..
Тъй като имах 3 години сериозна връзка и съм спала само с едно момче, сега се чувствам супер странно и ми е трудно да се отпусна, несигурна съм някак.. В никакъв случай не съм зле в секса, но просто тоя срам ме смазва..
Пред доста труден избор съм поставена..
Някакви съвети, мнения- не са излишни :)

Sh@d0w
05-24-2012, 04:26
Искаш ние да изберем вместо теб? Живота си е твой, прави сама изборите си и това което мислиш за най - добре.

Още повече, че ние не познаваме нито един от тях по - добре от теб.

SweetPassionF
05-24-2012, 05:07
Искаш ние да изберем вместо теб? Живота си е твой, прави сама изборите си и това което мислиш за най - добре.

Още повече, че ние не познаваме нито един от тях по - добре от теб.

Напълно съгласна ;)

Wax
05-24-2012, 05:30
inb4 "Чакай да си извадя кристалната топка и картите"

babity
05-24-2012, 05:52
При така постсвена ситуация, аз бих избрала втория. При всички положения независимо кой ще избереш, няма да ти е последен, така че аз бих избрала този, с който се чувствам по добре, който ме привлича повече. Пък и не е казано, че като ти се налага да избираш и те трябва да знаят, че си поставена пред такъв избор. Така че ако си изиграеш картите добре, можеш да си оставиш вратичка за някога при загубилия надпреварата.

SisiStrange
05-24-2012, 05:58
Ем... реално с какво ще ти помогне факта, че аз бих избрала еди кой си, а някоя друга - втория? Този, в чиято компания ти е по-приятно.

Nakadah
05-24-2012, 06:03
Звучи ми, че първия е за тебе.

alchy
05-24-2012, 06:30
Послушай сърцето си и направи своя избор! По-скоро първия :)

пAteNцЕ
05-24-2012, 06:32
хах имаше една мисъл която се сетих сега
ако имаш двама,избери втория,защото ако наистина обичаше(е чак сега обичам в случая ти..) първия нямаше да има втори

valdesbg
05-24-2012, 07:09
Да ти имам проблема. Хищници винаги ще има около теб.

Ама е тъпо да искаш от нас да вземем твоите решения. Щото после ти ще си с въпросния а не ние. За мен нито единия от двамата, очовечи се малко че още те пере спомена за бившия. А това е лошо за нова връзка.

TheBeliever
05-24-2012, 07:18
За връзка ли се гласиш или за неангажиращо забавление? Ако е първото - никой от двамата. Рано ти е, имайки предвид оная пиявица, бившия ти, как ти е въртял главата 3 години. Ако е за забавление - и двамата. Повърти си ги, позабавлявайте се и се насочи към трети.

valdesbg
05-24-2012, 07:27
Не знам дали авторката е иска просто да се забавлява или ще търси заместители на бившия си. По скоро второто ще е, затова независимо дали ще се чукат само или ще имат връзка - не е на добре работата.

DisappointedDreamer
05-24-2012, 07:30
Авторке, ти тук ни взе за мезе. За всичко вече ни питаш. Утре ще пуснеш тема: каква тоалетна хартия да си купя?

kalpazanka
05-24-2012, 07:42
Нито един от двамата. Щом стигаш до такива дилеми и не си сигурна, не започвай нищо. ;)

Kavichki
05-24-2012, 08:43
Щом въртиш и двамата е трудно да вземеш решение...

treisi90
05-24-2012, 10:47
На този етап не търся сериозна връзка, нито заместител на бившия ми.. не оставайте с погрешно впечатление.
Мисля, че този форум е, за да си помагаме взаимно, не за да се критикуваме, но както и да е. Благодаря :)

valdesbg
05-24-2012, 10:56
Обичаш да отричаш всичко, което не се вписва в малкия ти сбъркан свят, м? Мисленето е хубава способност. Особено когато се прилага правилно и навреме :)

babity
05-24-2012, 11:25
Добре бе, безгрешни!

DisappointedDreamer
05-24-2012, 11:36
Мисля, че този форум е, за да си помагаме взаимно, не за да се критикуваме, но както и да е. Благодаря :)

Ох, отново старата песен на нов глас - това е форум. Публикувала си нещо, ОК. Но това означава че ще търпиш и критика и позитивни отзиви от страна на всички потребители. Като не ти изнася не посещавай форума, цупейки устни с насълзени очички.

DragonLady
05-24-2012, 12:43
Е стига нападахте момичето де ...
по темата: Щом се колебаеш между двамата, значи нито един от тях не желаеш достатъчно силно, че да искаш нещо по сериозно от него. А ако ти е само за секса хващай си единият или пък и двамата което по ти харесва като идея.

djipsito
05-24-2012, 14:51
Пробваш ги двамата, който чука по-яко - него. Решено.

anonymous708973
05-24-2012, 15:30
Имам чувството, че мислиш, че трябва да избереш първия, но искаш втория.
Взимай втория.

horacio
05-24-2012, 18:08
Намери си трети. ;д

p3tinc3t0
05-24-2012, 19:13
Според мен избери първия..или просто този, с който се чувстваш наистина най-добре! :)

IseeDEADbodies
05-24-2012, 19:39
Да ти имам проблема. Хищници винаги ще има около теб.

Ама е тъпо да искаш от нас да вземем твоите решения. Щото после ти ще си с въпросния а не ние. За мен нито единия от двамата, очовечи се малко че още те пере спомена за бившия. А това е лошо за нова връзка.


Пак ме изпревари ! ;д Леко перефразирано в сравнение с това което щях да пиша, но със същата идея.



Според мен избери първия..

И как го реши това ? Само щото е "нацепена батка" (че не е и много ясно, колко нацепена..) ? :lol:

Black.Cherry
05-24-2012, 20:33
Намери си трети. ;д

+1 ;дд 10 букви...

treisi90
05-24-2012, 22:18
Дилема.. баскетболист и футболист ?! :D

djipsito
05-24-2012, 22:22
Футболистите са с криви крака.

treisi90
05-24-2012, 22:55
Футболистите са с криви крака.

Е, кривокраки са, няма спор :D

Black.Cherry
05-25-2012, 05:17
и баскетболистите и футболистите са готини (повечето) ... зависи си от човека

treisi90
05-25-2012, 09:37
и баскетболистите и футболистите са готини (повечето) ... зависи си от човека

Те че са готини, готини са.. но манталитета им е различен, но както казваш - зависи си от човека.

Lunin
05-25-2012, 09:42
Чети!!! - Сядаш пред мониторчИтУ теглиш ей тоя филм - http://www.imdb.com/title/tt1596350/ и се учиш "кВо ли аджЪбЪ да прЪвЯ сЯ ЪЪЪ?" - капиш?

Black.Cherry
05-25-2012, 09:45
амиии поввечето футболисти са някфи фешънчета , докато повечето баскетболисти са ..как да кажа по-смъкнати(говоря за облекло) ;д ... не казвам че всички са така.. просто известен процент

djipsito
05-25-2012, 09:51
Да ви имам проблемите... Нямате ли други занимания ?

Furious?
05-25-2012, 12:40
не беше ли странното онкологично болно момиче , което пуска тема , за да ни обясни как върви любовният и живот

treisi90
05-25-2012, 19:04
не беше ли странното онкологично болно момиче , което пуска тема , за да ни обясни как върви любовният и живот

Хах, и..?!

SisiStrange
05-26-2012, 10:32
не беше ли странното онкологично болно момиче , което пуска тема , за да ни обясни как върви любовният и живот
Такова нещо като някой изцепи, ми се доповръща. Не те е срам...

treisi90
05-26-2012, 12:33
Такова нещо като някой изцепи, ми се доповръща. Не те е срам...

Както казаха налага се да търпя и такова отношение, тъй че нищо ново..

Furious?
05-26-2012, 14:42
Ми , нищо.Не ме кефиш.Преди се оплакваше как твоят човек клати теб и още дузина други , сега мрънкаш кой от 2ма пичове да избереш.Ако момче върти две е престъпник и курвар, ако момиче "се колебае между двама и е добра в секса много" и е болна е бахти пичката , заслужаваща състрадание.Да , ама не.Жалка картинка си за мен.Чакам в близките седмици тема от рода на " кой да избера , а всъщност никой от 2мата не те отразява".Със здраве.

SisiStrange
05-26-2012, 14:55
^ Айде някой да ми каже откога да си "добра в секса" е нещо, заслужаващо обвинителен поглед? Ама после много обичате да обиждате някое момиче на "дърво в кревата" и на "фригидна". И на мен темата ми се види тъпа, защото е безсмислена и кой ще избере си е до нея, не до нас, ама твоето изказване беше едно от по-грозните неща, които съм чувала въобще. Като не я харесваш, наречи я овца, патка, тъпа п*тка, ако щеш, пак е грозно, но е в пъти по-приемливо от тоя ироничен, злобен тон и подигравка с тая ужасна болест.

treisi90
05-26-2012, 17:14
Ми , нищо.Не ме кефиш.Преди се оплакваше как твоят човек клати теб и още дузина други , сега мрънкаш кой от 2ма пичове да избереш.Ако момче върти две е престъпник и курвар, ако момиче "се колебае между двама и е добра в секса много" и е болна е бахти пичката , заслужаваща състрадание.Да , ама не.Жалка картинка си за мен.Чакам в близките седмици тема от рода на " кой да избера , а всъщност никой от 2мата не те отразява".Със здраве.

Само не разбрах състраданието къде го вписваш в цялата тая картина. Хубаво, не те кефа, не ми чети темите и не се занимавай с мен. Не съм опитала да се изтъквам, а и има разлика - обвързано момче да върти "дузина" и необвързано момиче "да се колебае между двама". Така че прави разлика.
Светът е пълен с комплексари като теб, Ваше Величество хах.. :D
Със здраве!

Lunin
05-26-2012, 17:17
Ето ти решение... остави ги и двамата и се застреляй в главата! Или по-добре аз да те застрелям... че такава "умница" като теб може да не си уцели главата

Furious?
05-26-2012, 17:40
Изискваш състрадание , момиче .Ако имах подобен проблем като твоя , нямаше да влизам в детайли от какво съм болен или колко е сериозно.Нима фактът , че приятелят ти ти изневерява не е достатъчен само по себе си да представи ситуацията.Не е нужно да конкретизираш и даваш детайли от какво си болна - това е форум , на никого няма да му пука за теб 5 минути след като прочете темата ти.Иначе гледай един филм - нямам си и идея как беше преведен на български.На английски е "Дис мийнс уор".Главната героиня е курва , излиза с 2ма приятели и после обвинява тях , че не са и казали , че се познават.Просто жалко наистина.

спестих ти грубите думи на човека над мен.
Не съм комплексар - изразявам мнение.Много сте ми странни - май не приемате истина , различна от тази , която ви се иска да чуете.Казах каквото мисля - приеми го така , както аз приех твоя пост.

п.с. Съмнявам се да знаеш кога се използва "Величество" и кога "Височество" , но ако се лъжа и си го използвала нарочно , заслужаваш поздравления.Даскалът по руски се обръщаше към мен по същия начин , макар и по други причини.

Anja
05-26-2012, 17:40
И аз казвам, че е по-добре да не вземаш никой от тях.

Defensive
05-26-2012, 17:47
Давай Елена, направи своя избор. Деймън или Стефан? Избирай Деймън! :D

ledenakrasota
05-26-2012, 18:01
Първия го описа само физически почти, а наблегна върху химията с втория. :D Виж колко е просто. Ако все още мислиш по същия начин, знаеш решението на проблема си. Пречи ти единствено страхът дали ще вземеш правилното решение. По-добре да сбъркаш, отколкото да не пробваш. :) Ще съжаляваш, ако не опиташ.

Аз също много трудно преживявам разделите. Трябва ми време. Наскоро приключих връзка с мой много добър приятел, защото бяхме нещо като friends with benefits. Не сме се карали, но просто не мога така. :) Когато го закъсам, знам на кого да се обадя. :D Но не в това е въпросът. :) Всичко зависи от нагласата на човека. :)

notlike
05-26-2012, 19:09
Ами, избери този, с когото ти е по-забавно. Човекът, който те кара да се усмихваш повече, с него ще си по-щастлива, поне засега. А иначе измежду баскетболист и футболист по-добре баскетболист. Сред футболистите има контене, ходене наляво-надясно по купони и спортуване между другото. Това не ги прави обаче боклуци като хора, доста от тях всъщност са си свестни и то много. При баскетболистите обаче има една странна черта - те са по-затворени, но за сметка на това са по-усърдни в начинанията си, тренират изключително здраво, големи пичове са. Така де, говоря ти от "Аз-форма" - от личен опит. Въобще не е гаранция при теб как стоят нещата. Понякога обаче е по-добре да го обмислиш вместо да се хвърлиш на сляпо

П.П Действията при теб ми наподобяват филма "Шпионски свалки" - който го е гледал, ще потвърди :D

treisi90
05-26-2012, 23:53
Ами, избери този, с когото ти е по-забавно. Човекът, който те кара да се усмихваш повече, с него ще си по-щастлива, поне засега. А иначе измежду баскетболист и футболист по-добре баскетболист. Сред футболистите има контене, ходене наляво-надясно по купони и спортуване между другото. Това не ги прави обаче боклуци като хора, доста от тях всъщност са си свестни и то много. При баскетболистите обаче има една странна черта - те са по-затворени, но за сметка на това са по-усърдни в начинанията си, тренират изключително здраво, големи пичове са. Така де, говоря ти от "Аз-форма" - от личен опит. Въобще не е гаранция при теб как стоят нещата. Понякога обаче е по-добре да го обмислиш вместо да се хвърлиш на сляпо

П.П Действията при теб ми наподобяват филма "Шпионски свалки" - който го е гледал, ще потвърди :D
Всъщност го изгледах, супер як е. Моята история е същата. Хубавото при мен е, че поне не са си приятели :D