PDA

View Full Version : Какво да правя !!



megiasas
05-24-2012, 09:38
Иии така харесвам едно момче много ! Обаче има проблеми и просто ми се плаче ! 1-во по-голям е от мен и не 1 година или месец а 4 години виждам го само -2-3 пъти в седмицата което просто ме убива защото намалява шансовете ми !
2-ро дори НЕ говорим :( Срам е да започна разговор , или пък да му пиша просто така се разминавам с него на някоя врата или на излизане от магазин и това е !!! Незнам какво да правя дайте ми съвет !

complicated_
05-24-2012, 10:05
4 години не са толко много .. аз съм била с момче 7 години по-голям,така че това няма значение :) а иначе не трябва да си толкова срамежлива,направи първата крачка.. ако му имаш фб може там да му пишеш .. ако има симпатии към теб ще си проличи,ако пък не вървят нещата не му пиши постоянно.

hiccups
05-24-2012, 10:29
Нали се сещаш..че ако някога не събереш смелост..той ще си хване друго гадже ..а може би вече си има. Но това не трябва да те притеснява особено много .. единственото което се иска от теб е да издебиш подходящия момент в който да кажеш нещо .. като здравей .. хей.. и след това как се казваш .. годините не са от голямо значение или поне не в твоя случай. Ако това момче значи толкова много за теб .. не позволявай да изпуснеш момента..защото тогава ще се питаш ..какво е могло да бъде. Ако чакаш на него .. и той да поеме инициативата ..проооосто забрави .. момчетата или поне повечето се нуждаят от побутване за да се обърнат и да видят това което са подминавали всеки ден .. след което да се запитат ..толкова ли слепи са били! ;d

Sh@d0w
05-24-2012, 18:03
Започни с едно "здрасти". Спокойно, няма да те ухапе...

megiasas
05-25-2012, 11:38
бЛАгодаря приятели !Ще ПРОБВАМ И ПАК ЩЕ ПИША :*