PDA

View Full Version : Писах му, но май се оплесках :S



peace94
05-24-2012, 09:41
Здравейте!
Може и да си спомняте, преди няколко дни бях пуснала тема за едно момче, с което не се познаваме, и се чудех дали да му пиша. Та, писах му. Писахме си малко, уж добре. До момента, в който стана въпрос кой къде учи Той ме пита, аз му казах (аз съм в най-добрата гимназия в града и само за протокола - по принцип ни се носи слава на кифли/к*рви и т.н., към които аз не бих се причислила, но като цяло - момичета с голямо самочувствие, което може би е вярно). После и аз го питах, като той ми каза заобиколно къде учи (една от най-"западналите" гимназии, та както го каза, все едно не се гордее особено, че учи там) и аз с целия си акъл казах: ясно. И дотам спря чата, не ми писа (излезе ми, че го е видял) и след няколко минути излезе извън линия. И сега колкото повече се замислям, толкова повече се убеждавам, че това "ясно" може би му е звучало като "да, ясно, не ставаш". Според вас дали е така? Ако съм сгафила, какво да правя? Да му пиша пак и да се извиня, или нищо да не казвам, или да не му пиша?? Моля ви, помогнете!

P.S.: Наясно съм, че може би се вкарвам излишно във филма, но в момента ми е много тъпо

SweetPassionF
05-24-2012, 09:43
Защо пък да си сгафила? Просто си отговорила, не си прави изводи без да знаеш какво мисли.... Дишай :) :-D

a1a2b3v
05-24-2012, 09:54
Трябвало е просто да смениш темата... иначе не може да си сгафира кой знае колко. Изчакай 2-3 дена да му мине ако го е взел лично и пак му пиши.

пAteNцЕ
05-24-2012, 09:59
абе не е чак толкова зле гафа...ще му мине,може да се е засегнал малко,но едва ли е сериозно
до един два дни ще му мине ако не го питай да не си го засегнала с нещо (макар че идеята ми се вижда тъпа)

kinkygirl
05-24-2012, 10:05
не се спичай пиши му скоро пак.. както казват по-горе не мисля че си сгафила,зависи много и той как го е разбрал..

Bloody-girl
05-25-2012, 07:28
Глупости. Нищо не си направила. Пиши му отново, все едно нищо не е станало.

IseeDEADbodies
05-25-2012, 07:50
К'ви са тези предразсъдъци да съдиш за даден човек по училището в което учи ?!? И аз учих в даскало за което се носеше слава, че там влизат само боклуците на града и прочие, ама т'ва не значи, че и аз съм боклук. оО

raror
05-25-2012, 07:53
ехоо.. живеем в 21ви век... вече на доста хора не им пука за училище, така че няма за к'во да береш яд 8-)

Nakadah
05-25-2012, 08:00
94 набор си а с какви глупости се занимаваш...

obichamggo
05-25-2012, 08:52
Ох, не думай. :D

Furious?
05-25-2012, 12:41
тъпите пичове , които не могат да лафят , пасти да ядат пред вас

dream1707
05-25-2012, 14:44
Пиши ми, но не за да му се извиняваш ... не мисля, че си сгафила, не знаеш все пак как го е приел

Anonys
05-25-2012, 15:24
Всеки човек възприема това "ясно" по различен начин. Най-добрият вариянт е да изчакаш да му мине и да му пишеш, сякаш не си го казвала :)

bloodyF
05-25-2012, 15:57
пиши му пак
нищо лошо не си казала

peace94
05-25-2012, 20:15
Добре, добре, оправих нещата, споко :D Благодаря ви много на всички!

wenii
05-25-2012, 20:28
леле както казаха по-горе .. 94-та си с какви глупости се занимаваш.. срамежлива си явно.. но просто помисли, че така до никъде няма да стигнеш пиши му, намерете си общи теми и сами ще си се развият нещата , няма смисъл от такова мислене "Да му пиша или не" или пък "ще се направя на инат и ще го чакам той да ми пише пръв".. това е толкова безмислено .. ти си се прави на инат, пък после плачи и съжалявай.. може да съм по-малка от теб, не знам как ще ми приемеш съвета, но просто не му мисли толкова , а действай, пробвай не е толкова трудно .. ще се опариш няколко пъти и до там .. после ще видиш колко по-лесен ще ти бъде живота без това излишно тормозене :) успех иначе !

a1a2b3v
05-25-2012, 20:52
Да, писах му, даже не отговори и излезе извън линия ;(

Емм щом не става с писане, разучаваш откъде се прибира след училище и съвсем случайно го пресрещаш ? Идея си нямам дали е най-добрата идея ама пак е нещо пък и извън скайп няма инкогнито, иска или не ще трябва да ти обърне внимание.Все пак това " ясно" дето си казала не е нито обида, нито нищо. Тва, че се прави на ощипана госпожица е друг въпрос...

peace94
05-25-2012, 21:09
Емм щом не става с писане, разучаваш откъде се прибира след училище и съвсем случайно го пресрещаш ? Идея си нямам дали е най-добрата идея ама пак е нещо пък и извън скайп няма инкогнито, иска или не ще трябва да ти обърне внимание.Все пак това " ясно" дето си казала не е нито обида, нито нищо. Тва, че се прави на ощипана госпожица е друг въпрос...
Мерси за загрижеността :), оправих се :D Иначе да ходя да го пресрещам, ми идва малко в повече сякаш :D

prosto_chovek
05-25-2012, 21:47
ех, откога любовта започна да зависи от училището, в което учим. Аз завърших СМГ и познавам такива олигофрени, каквито няма да видитедокато свят светува. Ако се е обидил на тази основа - идиот :)