PDA

View Full Version : Вестник "Телеграф"



NightGuardian
05-24-2012, 09:45
интервюто със Сина на Стефан Данаилов - Владимир.

13 страница , много интересен човек. :) Човек говорещ истината :)

KumchoValcho
05-24-2012, 10:39
"Истината"? Как разбирате кое е истинската истина? съществува ли такава изобщо. по-скоро не. хев ъ найс дей

NightGuardian
05-24-2012, 10:42
реалния живот е тук , просто хората не го виждат , човека говори точно за това :)

KumchoValcho
05-24-2012, 12:45
не
10101010

machoka
05-24-2012, 17:37
само ти го виждаш реалния живот, заеби.

най-обичам да ми казват кво виждам и кво не, и кое е правилно и кое не.

LovEsIckk
05-24-2012, 17:42
Има разлика между истина и сектантски глупости.
Момчето не е добре никак.. и определено членува в някоя секта. Истината е далеч от глупостите за Бог, които плямпа.

NightGuardian
05-24-2012, 20:11
хахахахахаха много ясно.

k0rn
05-24-2012, 20:17
Illuminati са измислили такива работи като Библия, те си правят войните за да печелят пари и т.н ...

ledenakrasota
05-24-2012, 20:39
"Истината" е едно доста относително понятие. :D

На вестник "Телеграф" харесвам кръстословиците и останалите задачи. XD

KumchoValcho
05-26-2012, 12:13
Illuminati са измислили такива работи като Библия, те си правят войните за да печелят пари и т.н ...

8-) бре, сигурно дългогодишната ти практика на изследовател те е довела до това твърдо мнение 8-)
и аз съм чел тея неща, но винаги приемайте нещата с малко доза сол, т.е. не приемайте всичко за неоспоримо и вярно, защото точно така се промиват мозъците. може и да е така, както ти казваш, ама може и да не е. споровете са излишни. А като почнете да се правите всички на супер обективните 'реалисти' направо.. 8-)
Всички си живеем в свой свят и гледаме през някакви лещи, независимо дали искаме или не.

NightGuardian
05-26-2012, 12:15
вярно е щото Тупак се е опитал да разкрие точно това и за това и са го убили ;) Oще през 96

Пусни си албума му 7 day theory - Killuminati по-точно последния му албум :)


Сега жерви на илюминатите ще станат Jay-Z и Rihanna защото не знаят къде са се забъркали :)

KumchoValcho
05-26-2012, 12:28
а ти знаеш ли 8-)
ако приемем за вярно това дето се пише - джей зи и риана отдавна са си отдадени на 'илюминатите' макар че според някои изследователи илюминати не съществуват, а има мноого тайни общества, а не само едно, известно като 'илюминатите' и повечето хора не знаят за какво говорят. теориите са интересни, ама са си само теории, и пак казвам -споровете са излишни, защото разтягаме локуми

ledenakrasota
05-26-2012, 12:30
а ти знаеш ли 8-)
ако приемем за вярно това дето се пише - джей зи и риана отдавна са си отдадени на 'илюминатите' макар че според някои изследователи илюминати не съществуват, а има мноого тайни общества, а не само едно, известно като 'илюминатите' и повечето хора не знаят за какво говорят. теориите са интересни, ама са си само теории, и пак казвам -споровете са излишни, защото разтягаме локуми

Като спомена илюминатите, хора като Ян ван Хелсинг си изкарват прехраната точно с разтягането на локуми по тази тема.

NightGuardian
05-26-2012, 12:32
Ами Тупак измисля думата Killluminati ,идва от illuminati , но просто означава убий illuminat. :)

В последния си албум както казах разкрива много неща и това на тях хич не се харесва и за това и може би го трепят :) Не самите те , ами дават пари на някой да го утрепе. Те така командват , чрез пари , както се знае. :)

Ermic
05-26-2012, 12:59
абе са 2014 си идва от Куба и става президент

KumchoValcho
05-26-2012, 13:15
ох ок 8-)
1100010

NightGuardian
05-26-2012, 13:19
това ,че е жив са новини от медии свързани с илюминантите. :) Използват собствените му мисли и думи , за да скрият случая.

Просто е говорел истината и сега като пускат такива новини и хората вярват на това. Тупак е мъртъв , обаче ти е по-лесно да повярваш на тези медии , отколкото на мен , за това и илюминантите контролират света , не аз :)

KumchoValcho
05-26-2012, 13:41
мн ясно, че не бих ти повярвал на теб. не, че на медиите бих де.но какво знаеш ти, кажи ми? прочел си я някоя книга, я някоя статия в интернет, а и сигурно си изгледал някой филм, а? иха, значи много знаеш. ами говориш наизуст всъщност, от къде знаеш, че мозъка ти не е промит? Бих допуснал, че това, което говориш може и да е вярно, но не бих повярвал на 100%. има голяма разлика. ти си се убедил, че това което си го прочел е напъъълно вярно. Не се заяждам по някакъв начин, а само се опитвам да ти кажа, че не е хубаво да заемаш такава твърда позиция за нещо такова, при положение, че си нямаш и на идея за какво говориш (както и аз).

Ermic
05-26-2012, 13:41
и ти тея неща дет ги "знаеш" си ги чул и видял от некъде, кво те кара да мислиш че си по-навътре в нещата?

NightGuardian
05-26-2012, 21:18
Като ти казвам ,че Тупак е умрял точно за това и защото говори истини за тези хора , значи имам право да му вярвам. И човека реалното само като го слушаш и си правиш сметката , че говори истината :) Тупак каквото е казал е истина ,отделно съм си чел други работи , но предимно само на Тупак бих повярвал.

И брат аз си знам за мен истината , сега и да ти говоря , ти пак си блещиш твоите , накрая ще се разбере коя е истината и тогава ще ми повярвате , но защо трябва да се стига до там? Кат ви казвам , разбрал съм много за тея юлиминати , че чак ще ме сметните за луд , за това и си го оставям за себе си , само че като накрая се окаже едно , ще има да си спомняте тоя ко е казал , ко не е казал. Аз си знам ,че това истината за мен и съм убеден , ти ако искаш ми вярвай, на който си искаш вярвай.Мен изобщо не ме ебе.