PDA

View Full Version : Как да му кажа че не съм му изневерила ???



sisi_ifchy
05-24-2012, 10:55
Здравейте !!!

Иксма да ви попитам как да кажа и да докажа на гаджето си че не съм му изневерила ... постоянно му говоря че не съм но той неиска да повярва и си мисли че съм му изневерила ... Кажете ми какво да направя как да му докажа че не съм му изневерила ? :( :( :(

SweetPassionF
05-24-2012, 10:57
Ми като за начало не му давай поводи да си мисли така! ;)

sisi_ifchy
05-24-2012, 11:00
какви поводи ...??? :( постоянно му казвам къде съм и той си мисли че съм с друг :( ...

valdesbg
05-24-2012, 11:01
Ами изневери му, поне да има повод човека. На него не му е лесно сигурно да е толкова обсебен.

sisi_ifchy
05-24-2012, 11:02
ама това е че аз никога не съм му изневерила какво ли не опитвах да му покажа че не съм и той неиска да разбере говорех постоянно но нищо :(

DisappointedDreamer
05-24-2012, 11:02
Ами изневери му, поне да има повод човека. На него не му е лесно сигурно да е толкова обсебен.

:lol: ++++++

sisi_ifchy
05-24-2012, 11:03
незнам какво да правя ;(

SweetPassionF
05-24-2012, 11:06
Амиииииииииииии намери си някого с когото да си имате пълно доверие и да няма такива проблеми ;-)

sisi_ifchy
05-24-2012, 11:06
но аз неискам никой друг искам си го него свикнала съм с него просто незнам какво друго да направя за да му кажа че не съм му изневерила :( :( :(

DisappointedDreamer
05-24-2012, 11:07
Докажи му го. Дори не знам защо сте заедно при положение че той не ти вярва.

sisi_ifchy
05-24-2012, 11:09
това е проблемът че вече незнам как да му го докажа кажете ми вие :( ?

Furious?
05-24-2012, 11:11
покажи му , че не знам са 2 думи

valdesbg
05-24-2012, 11:11
Ъъъъъм Дрийм, моля те развали и илюзията, в която е попаднала. Че ако аз се намеся.. ще ме намрази.

sisi_ifchy
05-24-2012, 11:15
Ъъъъъм Дрийм, моля те развали и илюзията, в която е попаднала. Че ако аз се намеся.. ще ме намрази.



Незнам какво да правя вече незнам как да му докажа :(

пAteNцЕ
05-24-2012, 11:22
ревността според мен е показ че човекът има ниско самочувствие и страх,затова почва да ревнува
да не говоря за собственическото поведение(което много би ме отблъснало) да се чувстваш като нечий предмет
явно няма доверие в теб-по едни или други причини
можеш да изградиш доверието наново
но има вероятност и да те баламосва и да си играе с теб,след като знае,че си му вярна и постоянно му казваш къде си що си-може да иска да се разделите и така да излезеш ти лошата(а не е така нали?)
поговорете и ако не те чуе какво му говориш го остави да си се цупи на себе си

valdesbg
05-24-2012, 11:27
Ъм.. става въпрос че не бива нищо да му доказваш нито да му ходиш по акъла, нито да му носиш от 9 кладенеца вода. Пича си има ниско самочувствие и те използва за да си го попма, за твоя сметка разбира се. Каквото и да направиш няма да го убедиш, защото той не иска да бъде убеден. На него му е добре някоя да му ходи след задника и да му обръща внимание и да му се доказва, докато той си вее трибуквеника.

Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.

едит: дрийм - печелиш. Моите поздравления.

DisappointedDreamer
05-24-2012, 11:30
Душко, няма как да му го кажеш. Всъщност има как, въпроса е че думичките са като разлята течност върху горещия асфалт през лятото - изпаряват се почти мигновено. Докато мигнеш, и течността е изчезнала безследно. Каквото и да му казваш, по какъвто и начин да му го казваш, за него това не означава абсолютно нищо - като малките камъчета, които подметката на белите ти кецове подритват докато ходиш.

Колкото това как да му го докажеш - не знам. Щом той така дълбоко се съмнява с теб, съм склонна да мисля че наистина има причина. Пък дори и да няма, сивите клетки между малките ти ушенца, от смазка ли се нуждаят? Да не би да са ръждясали от прекалено рядка употреба? Тук помощ затова как да му го докажеш няма да намериш. Покажи си нослето навънка, събери кураж и си сърбай попарата, макар и гореща, макар и да изгори розовото месо между зъбите ти.

Малко се поувлякох, Валдес, ама казах каквото исках да кажа.

Тарикатче
05-24-2012, 11:35
Докато има телета ще има и касапи.. Ако ме разбираш изобщо ;) В твоя случай ти си телето ;)

И междо другото valdesbg е много прав..

DisappointedDreamer
05-24-2012, 11:39
едит: дрийм - печелиш. Моите поздравления.

Нах. Мисля че и двамата хубаво и се накарахме 8-)

obichamggo
05-24-2012, 17:40
Моля те, научи се да пишеш.И му докажи НЯКАК .. не го познаваме ние, а ти ;) !

jghgh
05-24-2012, 17:50
Може би гаджето ти е психичноболен.

babity
05-24-2012, 17:54
Съдейки по предишната ти тема, просто си търси начин да се откачи от теб.

DarknessAngel
05-24-2012, 17:55
Зарежи, няма да го бъде.

horacio
05-24-2012, 17:58
Кво ще му се доказваш бе да не е папата.... решил е, че не иска да ти вярва и тва е... ти пък реши да му теглиш шута пък нека съжалява после

anonymous708973
05-24-2012, 18:17
Ами изневери му, поне да има повод човека.

Мда. Представям си колко е дразнещо постоянно да ти искат сметка и да те следят. А ти си помисли съвсем обективно дали някога не си му дала повод да се съмнява в теб?

Дрийм и Валдес, пишете по толкова еднакъв начин, че чак е дразнещо.

DisappointedDreamer
05-24-2012, 18:22
Аввв, извинявай! 8-)

TheDevilInMe
05-24-2012, 18:24
Не мисля, че съществува начин да го убедиш, че не си му изневерявала с никого по простата причина, че имаш връзка с индивид с безкрайни страхове, без самочувствие и достатъчно увереност, но трябва и да се замислиш да не би случайно да си му дала някакви повиди за подобни съмнения.

DisappointedDreamer
05-24-2012, 18:27
Дрийм и Валдес, пишете по толкова еднакъв начин, че чак е дразнещо.

Бтв, благодарим ти!

valdesbg
05-24-2012, 18:27
Дрийм и Валдес, пишете по толкова еднакъв начин, че чак е дразнещо.

Благодарим!

alexsdreamm
05-24-2012, 18:52
изумявам се как си му позволила да те има за притежание-не го прави със следващия!
Можеш да го затапиш и някаква силна реплика, но я нагоди така че да няма какво да каже след нея.
И междодругото може наистина да се опитва да се отърве от теб по този тъп начин.
Може да го обичаш и да го искаш и да си свикнала с него, но забележи че ти се тормозиш заради него. Кого обичаш повече себе си или някакъв хлапак(извинявам се,просто гледам отстрани нещата)

anonymous708973
05-24-2012, 20:08
Бтв, благодарим ти!

Не е за благодарене. been there, done that.

Black.Cherry
05-24-2012, 20:56
Ами изневери му, поне да има повод човека. На него не му е лесно сигурно да е толкова обсебен.

+1 ;ддд


какви поводи ...??? постоянно му казвам къде съм и той си мисли че съм с друг ...


ама това е че аз никога не съм му изневерила какво ли не опитвах да му покажа че не съм и той неиска да разбере говорех постоянно но нищо

ми като не разбира от него го зарязваш и това е... още малко с GPS ще те следи.. като не ти вярва-негов си проблем.Прояви повече себеуважение, ти не си някфа вещ или нещо такова ... Казваш му че не си му изневерила... или го приема или се маха ...

DisappointedDreamer
05-24-2012, 21:08
Не е за благодарене. been there, done that.

Е, жалко че не си се задържала там.

anonymous708973
05-25-2012, 08:36
Хахахахахах. :D

Искрено се извинявам за спама, ама просто не се сдържах.

DisappointedDreamer
05-25-2012, 08:48
Така де. Дрън дрън та пляс. Да не би да си била единствената? Тцтц.

Спам.

Elinaaa
05-25-2012, 09:28
Лошо е когато 2 ма си нямат доверие

montana6
05-25-2012, 10:44
Кажи му най-накрая, че си изневерила, щом иска да чуе това. :D

SmilezZz
05-25-2012, 10:51
От колко време ходите? Давала ли си му поводи, за да си го мисли? Случайно да си скрила част от историята и да си прикрила нещо?

Иначе трудно би успяла да му докажеш и да му спечелиш доверието. Супер е тъпо някой постоянно да ти повтаря разни глупости и да си мисли, че му изневеряваш - аз подобно отношение не бих търпяла. Точно, заради това, връзките без доверие не съществуват дълго.

Lunin
05-25-2012, 11:00
Кажи му че е педал и дотука... край на проблема

umri
05-25-2012, 23:18
Душко, няма как да му го кажеш. Всъщност има как, въпроса е че думичките са като разлята течност върху горещия асфалт през лятото - изпаряват се почти мигновено. Докато мигнеш, и течността е изчезнала безследно. Каквото и да му казваш, по какъвто и начин да му го казваш, за него това не означава абсолютно нищо - като малките камъчета, които подметката на белите ти кецове подритват докато ходиш.

Колкото това как да му го докажеш - не знам. Щом той така дълбоко се съмнява с теб, съм склонна да мисля че наистина има причина. Пък дори и да няма, сивите клетки между малките ти ушенца, от смазка ли се нуждаят? Да не би да са ръждясали от прекалено рядка употреба? Тук помощ затова как да му го докажеш няма да намериш. Покажи си нослето навънка, събери кураж и си сърбай попарата, макар и гореща, макар и да изгори розовото месо между зъбите ти.

Малко се поувлякох, Валдес, ама казах каквото исках да кажа.

метафори, епитети, алегории, сравнения.. ебало си е майката. Какъв е смисълът от правенето на интересен, като авторката и половината няма да го разбере. Аз - бащата на знанието, го четох 2 пъти тоя коментар, докат го осмисля. Така и не хванах някво дълбоко проникновение.

темата; вкарай малко НАТФИЗ: сълзите, тва онова, ти ми нямаш доверие, пък аз толко те обичам, как може да не ми вярваш, та аз никога не бих ти изневерила, мислех, че ме обичаш, щото хората, които се обичат си имат доверие, но ти ми нямаш, значи не ме обичаш, как можах да съм толкова глупава и наивна, щом така ме обвиняваш, значи ти си ми изневерявал, щото само неверниците се съмняват толкова в НЕВИННИТЕ си половинки.. коя е, кажи ми коя е.. Пепа Общата или Димитринка от 8-мия етаж, КАЖИ!!!!

гарантирам успех.

anonymous708973
05-26-2012, 07:00
темата; вкарай малко НАТФИЗ: сълзите, тва онова, ти ми нямаш доверие, пък аз толко те обичам, как може да не ми вярваш, та аз никога не бих ти изневерила, мислех, че ме обичаш, щото хората, които се обичат си имат доверие, но ти ми нямаш, значи не ме обичаш, как можах да съм толкова глупава и наивна, щом така ме обвиняваш, значи ти си ми изневерявал, щото само неверниците се съмняват толкова в НЕВИННИТЕ си половинки.. коя е, кажи ми коя е.. Пепа Общата или Димитринка от 8-мия етаж, КАЖИ!!!!

гарантирам успех.

Ти се ебаваш, ама с толкова странен ревнуващ пич това като нищо може да даде резултат. :д

DisappointedDreamer
05-26-2012, 07:07
^ Разбрала е поста ми, ноу уорис. От блаб и jghjgjh трябва да се пази.

Пантерке, изчисти си входящата кутия.

PrAySS
05-26-2012, 07:14
Зарежи го! Щом не ти вярва незнам защо си още с него!

umri
05-26-2012, 19:35
^ Разбрала е поста ми, ноу уорис. От блаб и jghjgjh трябва да се пази.

Пантерке, изчисти си входящата кутия.

jghgh е тирадична, но пише разбираемо. Blab.. там е друга ракия.

SuNsEt
05-26-2012, 20:32
но аз неискам никой друг искам си го него свикнала съм с него просто незнам какво друго да направя за да му кажа че не съм му изневерила :( :( :(

Ами свикни и с това...

magita
05-26-2012, 20:44
Пфф като ти няма доверие може най-спокойно да си хване пътя... Мен ако някой постоянно ми го бутат тва в лицето щях да откача.