PDA

View Full Version : Има ли ми нещо?!



3msc
05-24-2012, 13:37
Здравейте!Реших най-накрая да напиша и моят проблем,който от доста време ме мъчи,но ме е срам да го споделя с който и да е от мойте приятели.Ето го и проблема ми.На 15 години съм и никога не съм се целувала..Имала съм доста моменти в които съм можела да го направя,но нещо ме спира.Не знам какво.. не е,че не съм готова или ми е страх,защото знам,че като настъпи този момент всичко ще си дойте от само себе си.Не съм от типа ..''не знам дали ще го направя правилно''.Защото знам,всеки човек се целува различно и няма да се разбере дали си го правил или не (поне така съм чела :д).За това не знам какъв ми е проблема.Какво ме спира?Не съм няква фрапиращо грозна,съвсем нормална съм си.Също така не мога и да си намеря приятел.Това много ме подтиска,защото повечето мои приятели не си знаят вече бройката на момчетата с които са били.Според Вас къде е проблема?!Какво трябва да направя?Бих опитала всичко!
Благодаря предварително на всички,който са прочели проблема ми! :)

DisappointedDreamer
05-24-2012, 13:42
Има ти на теб невеждо.

Спри да се тормозиш с излишни глупости. Нищо не трябва да правиш. Ще ти дойде и твоето време. Това че приятелките ти са ги минали вече половината град/училище/квартал, не означава че и ти трябва бързо да ги настигнеш. Ако те скочат от мост, и ти ли ще скочиш? Бъде себе си, не му мисли много, и ще видиш колко бързо ще си намериш някое момченце.

ShtrudeL
05-24-2012, 13:47
мхх
моята първа целувка беше на 16 ^^

3msc
05-24-2012, 13:49
това е успокояващо!

3msc
05-24-2012, 13:54
Благодаря за съвета!Винги знам,че е по-добре да бъдеш себе си!

SweetPassionF
05-24-2012, 13:57
Защо трябва да ти има нещо?!
Когато намериш точният човек,всичко ще си дойде от само себе си ;)

TheDevilInMe
05-24-2012, 16:16
Я по-добре се наслаждавай на детството си докато можеш, а не си губи времето в сравняване с другите ти връстници, споко, всичко с времето си, моята първа целувка също беше на 16, нищо не си изпуснала, ще се случи, когато най-малко го очакваш. ;)

8992
05-24-2012, 16:49
Гадже си хванах на 17 .. и за мен е напълно нормално ..това ..че днешната младеж си търси място къде да се начекне не означава че трябва да вземаш пример от тях!

Hayashi
05-24-2012, 16:53
мхх
моята първа целувка беше на 16 ^^

И моята.
Ужас колко съм старомодна.

WhyStopNow?!
05-24-2012, 17:23
Когато намериш правилният човек нищо няма да те спира да го целунеш :)

DarknessAngel
05-24-2012, 17:57
Ще му дойде времето, не е нужно да правиш каквото и да било :)

commonsense
05-26-2012, 16:44
Какво ще го правиш туй гадже :D По принцип винаги можеш да тръгнеш с "някой си", стига да искаш, обаче идеята на цялата работа не е там. Наясно ли си със себе си защо искаш гадже? Щом нямаш, значи нямаш нужда. Те нещата стават от самосебе си, малко още като пораснеш и ще ме разбереш предполагам. Рано ти е, като се влюбиш и намериш правилния и ти ще имаш гадже и ще се целувате и т.н. Не го мисли! ;)

Anja
05-26-2012, 17:26
Е, моята беше на 14 (1 месец преди да направя 15, така че, почти колкото теб), ама никога не съм си мислила, че закъснявам или нещо подобно. И аз не се притеснявах от това дали и как ще се получи, просто не бях срещнала правилния човек, а не исках да целуна някой случаен, все пак е първа целувка, помни се. Не се сравнявай с другите момичета, няма значение те с колко са били, както ти казаха - бъди себе си. Ще дойде време, ще намериш момчето и ще се смееш, когато си помислиш, че това те е притеснявало. Не подражавай на хората, почти съм сигурна, че си много по-добра от тези, които не си знаят бройката. :)

New_Teen_Mashine
05-26-2012, 21:11
Еми аз съм на 16 и не съм се целувал даже съм нямал гадже, но знам какъв сорт съм.
Както и да е най-добре според мен е да си намериш 1 момче и да него сменяш за разлика от приятелките ти!
А за целувките да ти кажа не бих зарязал някоя заради това, така че да не ти пука!