PDA

View Full Version : Несподелена любов...вече 8 години какво да правя



reni980
05-24-2012, 17:05
влюбена съм в едно момче от шестгодишна сега съм на 14...какво да правя той се закача с мен но когато отново му кажа обичам те спира да ме закача.Много го обичам той се подиграва с това обижда ме и т.н. заради него мразя всички момчета.Боли ме,миналата година на рождения ден на брат ми се закачаше с мен попитах го защо го прави той ми отговори че му харесвало как ме дразни харесвало му усмивката ми нещо такова....След това минаха няколко дни засякохме се в коридора на училището той дори не ме поздрави..Тази година беше на рождения ми ден и пак се закачаше с мен дори се снимахме заедно това беше първата ни снимка в началото се отдръпнах веднага скочих когато щеше да ме прегърне след това се върнах отново той пак щеше да ме прегърне но не го направи...моите приятелки му показаха една моя гривна с неговото име той каза че това не е той след което аз извиках че е той че още го обичам той замълча не реагира...след това коментираше с другите че аз го обичам още аз извиках да още те обичам вече почти 8 години той каза след това че чувствата не са взаимни..много ме заболя много..преди рождения ми ден се видяхме и той ми каза ооо Рени и ме погледна с един поглед сякаш има искри в очите му...усещам че има някакви чувства към мен,но сигурно си въобразявам...после след като си тръгна аз се затворих в стаята и заплаках силно никой не можеше да ме успокои..просто искам или да го забравя или да тръгна с него,или просто да ме прегърне или целуне дори това ми стига само това дори и една мила дума дори да ми каже че ме харесва или ме обича но не иска да сме гаджета..много го обичам искам да го забравя но сякаш нещо в мен не дава..От една страна искам да го виждам от друга не...от една страна искам да го забравя а от друга не...много съм объркана много го обичам...помогнете ми дайте ми съвет какво да правя вече опитах всичко не става...дайте ми съвет според вас да ли изпитва нещо към мен...давайте ми съвети,запишете си мнението пишете коментари...моля ви

obichamggo
05-24-2012, 17:08
Просто го забрави.

reni980
05-24-2012, 17:09
не мога не е толкова лесно..сигурно ме разбираш

horacio
05-24-2012, 18:05
Опитай се да си насочиш вниманието към друг... Игнорирай го... не му казвай, че го обичаш, нищо не му казвай... отдалечи се от него и лека полека ще го забравиш

djipsito
05-24-2012, 18:11
Мда, отдалечи се, отдръпни се и не му обръщай внимание, нито му показвай чувствата си. Като те чета имам чувството, че нарочно правиш някви работи, за да привличаш внимание. Не е тва начина.

Прави се на непукист да се чуди кво става и що така...

reni980
05-24-2012, 18:51
opitah da nasocha vnimanieto si kam drug no ne uspqh ne stava....da haresah edno drugo momche to ne beshe tochno haresvane s nego se bazikahme i vednaj mi predloji na shega az prieh posle zapochna da me drazni i da kazva che sam mu gadje-rob poneje mu nosq pitie kogato e s brat mi....predi vreme me iztri v skype zashtoto sam go draznela i kaza che veche ne sam mu gadje rob i nikoga ne e bilo taka bazikal se s men az znaeh che se bazika no toi praveshe takache pone 10 :% da vqrvam v tova...razplakah se neznam zashto ne go haresvam i oshte po malko obicham no ne razbiram zashto se razplakah i mi e gadno moje bi zashtoto tazi shega e prikluchila.....i otnovo zagubih doverie v momchetata...np kogato chuq za momcheto koeto obicham poludqvam qdosvam se i v saashtoto vreme se radvam che sam chula za nego nqma kak da se otdalecha ot nego toi e priqtel na brat mi i nemoga da ne go vijdam v nas ili pred bloka kogato chuq che e pred bloka ne moga da se kontroliram i se pokazvam taino pred prozoreca da go vidq....ne razbiram toi kakvo chuvstva kam men zashto se zakacha s men a posle se pravi che ne me poznava....opitvala sam i s drugi momcheta no ne stava tarsq go v drugite momcheta...ne se poluchava tova vechno li shte e...da narochno pravq nqkoi neshta za da nasocha vnimanieto mu kam men zashotto si mislq che ako mu kazvam che go obicham shte reagira...ne moga taka mislila sam za samoubiistvo no tova ne e nachina nishto nqma da promenq....zashto na men zashto az stradam..molq vi pishete komentari s tova mnogo mi pomagate

ChildrenOfBodom
05-24-2012, 18:51
Обижда те !? Боже... момиче , я се осъзнай! Заслужаваш много повече от едно лапе , което не знае какво иска. Горе главата , усмивката и смело напред. Покажи му какво момиче е изпуснал ;)

obichamggo
05-24-2012, 19:14
Обижда те !? Боже... момиче , я се осъзнай! Заслужаваш много повече от едно лапе , което не знае какво иска. Горе главата , усмивката и смело напред. Покажи му какво момиче е изпуснал ;)
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

DisappointedDreamer
05-24-2012, 19:19
Обижда те, подиграва ти се, върти те на малкия си пръст, а ти продължаваш да ходиш по малкото му дупенце! Е те това е чист мазохисъм.

Стегни се. Остави го. Не виждаш ли че само те разиграва?

nepowtorima
05-24-2012, 19:23
Просто се отдалечи от него.. Не те принуждавам да спреш да си мислиш за него, но когато си поставиш за цел, че няма да поглеждаш през прозореца ще ти бъде по-лесно.
Не се излагай като му казваш постоянно, че го обичаш.. той така си играе с теб, защото знае, че каквото и да става ти все ще си влюбеното момиче в него и ще си те разиграва като парцал.
Отдръпваш се максимално от него .. може когато забележи, че те отбягва да започне той да те заговаря и дори може да ти каже нещо мило, но не е сигурно естествено.. просто.. бъди търпелива. Знам, че не е лесно да забравиш човека, който обичаш.. до болка ми е познато.. просто колкото по-рядко го виждаш и чуваш след време започваш да свикваш без него и намираш друг!

blaaablaaablaaa
05-24-2012, 19:31
Аз изкарах 7 години еднопосочно влюбен в една приятелка - от 1-ви до 7-ми клас. После чувствата ми не изчезнаха напълно, но избледняха и бяха заменени от в пъти по-силни чувства към друго момиче... И чак досега (сега съм 10-ти клас) и може би още доооста дълго време... Просто се опитай да го забравиш. Знам, че е трудно, но нямаш много опции. Предполагам, че щом си на 14, сега трябва да кандидатстваш в някакво училище, гимназия. Тогава ще е по-лесно, ако не ти е постоянно пред очите. Времето и радстоянието не лекуват напълно, но могат да превържат раните.

IseeDEADbodies
05-24-2012, 19:44
Поредната drama queen, за която света ще свърши ? Олеле... аман от прости лапета.
три шибани думи : LIFE GOES ON !!!!!

reni980
05-24-2012, 20:12
blagodarq za komentarite koito napisahte no kogato me zakacha sam tolkova shtastliva mislq si che ima chuvstva kam men a qvno ne e taka....qvno grshno sam napisala ili razbra li az ne mu kazvam poostoqnno che go obicham zashtoto po tozi nachin mu davam povod da se podiggrava..no da na rojdeniq mi den mu priznah edin vid legnsh v krakata zashtoto ochakvah neshto da se promeni da razbera che me haresva no qvno ne e taka misleh si sega na 30 toi shte doide v nas i si misleh da go poopitam kakvo chuvstva kam men ili da mu predlloja da tragneme...no po tozi nachin samo shte se unija....az se opitvam da go izbqgvam studena sam kam nego i toi za tova me zakacha no kogato mu legna v krakata toi se podigrava....znaete li kolko e trudno da mu kjaa zdravei znaete li kolko mi e trudno da govorq s nego...sled rojdeniq mi den go vidqh i toi me zagovori i me pogledna po edin nachin vse edno izpitva neshto kam men....blagodarq shte vi poslusham poveche nikoga nqma da mu kaja obicham te a na 30 nqma kak dan e go vidq zashtoto togava e rojdeniq den na brat mi i vnemoga da ne prisastvam i shte trqbva da go vidq...oshte vednaj blagodarq vi

obichamggo
05-25-2012, 08:32
Аз изкарах 7 години еднопосочно влюбен в една приятелка - от 1-ви до 7-ми клас. После чувствата ми не изчезнаха напълно, но избледняха и бяха заменени от в пъти по-силни чувства към друго момиче... И чак досега (сега съм 10-ти клас) и може би още доооста дълго време... Просто се опитай да го забравиш. Знам, че е трудно, но нямаш много опции. Предполагам, че щом си на 14, сега трябва да кандидатстваш в някакво училище, гимназия. Тогава ще е по-лесно, ако не ти е постоянно пред очите. Времето и радстоянието не лекуват напълно, но могат да превържат раните.

И аз от първи до седми клас харесвах само едно момче и в 7 клас спрях и сега имам мноого по-силни чувства към друго момче може дори и да се каже че съм влюбена хаха .. :D

obichamggo
05-25-2012, 08:33
Поредната drama queen, за която света ще свърши ? Олеле... аман от прости лапета.
три шибани думи : LIFE GOES ON !!!!!

Прости лапета?Ами това е Teenproblem,за Бога.. :|

IseeDEADbodies
05-25-2012, 08:48
Ако го прекръстят на retardproblem.net едва ли ще сбъркат. Само нек'ви бавноразвиващи, бате. И аз бях лапе, ама не бях толкова прост и ограничен, ей Бого... Най е лесно да ревем и да се тръшкаме...

пAteNцЕ
05-25-2012, 08:59
мани го тоя мацка...не си заслужава..ти подигравала ли се на него? не нали?
вкарваш се във филми само...недей! бъди реалист (до колкото е възможно)
отдалечи се от него,кефи се,излизай с приятелки наляво надясно и ще го забравиш,ше намериш някой
готян пич и ще тръгнете...но този просто не заслужава твоето внимание с това поведение
и само да кажа...прави разлика между "обичам" "харесвам" "влюбена" - при теб е третото
той човека се е шашнал като си почнала с това "обичам те"
момчетата,като ги притиснеш със серизоно, 90% от тях ще избягат и/или ще ти се присмеят(както в твоят случай)
не съм чела всичко което си писала но това (малкото) което прочетох направо си е мазохизъм

Kettch0
05-25-2012, 09:43
Прави са, зарежи го.Явно е че се прави на всемогъщ и те разиграва :) Ще харесаш някой по-свестен.Като за начало се огледай - сигурно има още някого, който до сега не си забелязвала

Lunin
05-25-2012, 09:52
АЙ ЛОВЕ Ю БЕЙБЕ... опа обърках темата нещо... Тааа

По темата: Ето един много лесен вариант - някъде си по скайп ли било или по фейса му даваш линк с тази тема или ако не искаш темата щото по-горе големи драсканици стаат тогава му покажи ей тай снимка дето съм ти направил само на 1-вият ти пост... и сега чакаш 2 минути за реакцията му... и от там ако ти пише "ама не пак лапешките да хар те ама не или не знам и бла бла" а ако почне нещо сериозно давай моето момиче ГАЗ до дупка... при 1-вият вариант просто отиваш в някой стриптийз клуб и ще видиш колко лесно ще го забравиш :D ааа да ето и снимката - http://prikachi.com/images/337/4810337h.png

mimettoo
05-25-2012, 09:57
Ако го прекръстят на retardproblem.net едва ли ще сбъркат. Само нек'ви бавноразвиващи, бате. И аз бях лапе, ама не бях толкова прост и ограничен, ей Бого... Най е лесно да ревем и да се тръшкаме...

ами кво праиш тука тогава като толкова се дразниш от всичко?! ... та ти си на 21!! ;хх ... вече не си teen..! ;) в много теми даваш негативни коментари..вместо да окуражиш човека..! ;хх ;@@

Lunin
05-25-2012, 10:01
ами кво праиш тука тогава като толкова се дразниш от всичко?! ... та ти си на 21!! ;хх ... вече не си teen..! ;) в много теми даваш негативни коментари..вместо да окуражиш човека..! ;хх ;@@

Може да е дошъл да се похили :D аз лично за тва си направих рег. оо чакай всъщност като видях тая тема -

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/312585-zashto-stana-taka-s-priqtelkata-mi - паднах от стола от смях :lol:

ALetterFromTheSky
05-25-2012, 10:10
Абе, я- значи , който е над 18 не може да влиза тука така ли? хахаухаусхагахахах . bitch please
по темата-ем те ти го казаха, той знае, че го "обичаш" и едва ли не винаги , когато реши ще си негова, затова не му е интересно .Игнорирай гадното копеле

reni980
05-25-2012, 10:11
blagodarq vi za komentarite koito mi pisahte...naistina mn mi pomagate

SmilezZz
05-25-2012, 10:12
Осъзнай се! Обижда те, подиграва ти се и куп подобни лигавщини, а ти седиш и му позволяваш да те върти на малкия си пръст и да те прави, буквално, на нищо.

Престани да му обръщаш внимание. Наложи си тая воля най - накрая и го забрави. Вярно е, че не е лесно - но няма не мога, има не искам, какъвто е и твоя случай.

Пък и за Бога, на 14 си - още колко момчета в живота си ще срещнеш, не е истина. Ако позволяваш на всеки така да те ранява и унижава, нищо няма да остане от теб.

mimettoo
05-25-2012, 10:24
Може да е дошъл да се похили :D аз лично за тва си направих рег. оо чакай всъщност като видях тая тема -

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/312585-zashto-stana-taka-s-priqtelkata-mi - паднах от стола от смях :lol:

и такива ги има xDDD

mimettoo
05-25-2012, 10:27
Абе, я- значи , който е над 18 не може да влиза тука така ли? хахаухаусхагахахах . bitch please
по темата-ем те ти го казаха, той знае, че го "обичаш" и едва ли не винаги , когато реши ще си негова, затова не му е интересно .Игнорирай гадното копеле

чакай малко..да съм споменава че "не може да влиза тука"?!! ... ;дд .. "казах ами кво праиш тука тогава като толкова се дразниш от всичко?! ... та ти си на 21!! ;хх ... вече не си teen..! В МНОГО ТЕМИ ДАВАШ НЕГАТИВНИ КОМЕНТАРИ..ВМЕСТО ДА ОКУРАЖИШ ЧОВЕКА..! ;хх ;@@" ;)

IseeDEADbodies
05-25-2012, 10:47
Което пак си е значи - нямаш работа тук, спри да влизаш.

Та да ти отговоря - Аз к'во правя си е моя работа, уж... Кое да му окуражиш на т'ва ? А кажи ми. Дето к'вото и да му кажеш все отговора е един и същи "Ама аз много го обичам", "Не мога без него", "Не мога да го преодолея"... Т"ва са лигавщини на неосъзнати дечурлига. Вместо да се стегнат и да се държат на положение, ходят да реват... Да разбирам, нормално е да ти е кофти, всеки е минал през такъв период, но всичката тая драма, бате... ПРЕКАЛЯВАТ с нея. А най-смешното е, че са нек'ви дечица и ходят да ми обясняват, че едва ли не са срещнали любовта на живота си. Аре беги... ще им се смея и още как... Щото и копче не са видели от живота, а разбираш ли имат ОГРООООООООООООООООМНИТЕ проблеми. СМЕШНО Е ! Ама както казах - най-лесно е да хленчим !

reni980
05-25-2012, 11:40
blagodarq mnogo mi pomsgate..az iskam da go zabravq no neshto v men ne dava

Lunin
05-25-2012, 11:58
blagodarq mnogo mi pomsgate..az iskam da go zabravq no neshto v men ne dava нормално е... с времето ще ти мине ;)

reni980
05-26-2012, 07:54
blagorq vi za pomoshta...napravih tova koeto mi kaza lunin..pratih mi link s moqta istoriq..nz da li go e prochel moje bi go e prochel no zashto ne mi pishe..zashto az stradam idva mi da se samoubiq

megiasas
05-27-2012, 08:07
Говори с него насаме ! Защо се държи с теб така че не ти е приятно , попитай го обсадете въпроса ако не стане тегли му една не мисли за него излизай с приятели и така времето се минава по-малко мислиш за него и така ще се изпари от мислите ти ! :p

reni980
05-27-2012, 12:10
blagodarq...no toi nqma da iska da govori nasame s men...no shte opitamm

reni980
06-11-2012, 19:13
da pravi ste za tova che tova sa ligavshtini i hlencheniq..az naistina sreshtnah lubovta na jivota si no za sajalenie tq ne e spodelena pratih mu linka s istoriqta mi svarzana s nego sigorna sam che q prochel no za sajalenie ne mi pishe zashto li ne go pravi zashto..spored vas ne zaslujavam li pone edno dobre ta az sam edinstvenoto momiche koeto istinski go obicha....povqrvaite mi naistina se opitvam da go zabravq ne razbiram zashto ne se poluchava moje bi edin den shte bada s nego ili puk ne i vapreki vsichkoto tova az ne spiram da se borq za nego vqrvam che moje bi shte bada edin den s nego makar i za 1 sedmica..opitvam se da se otkaja ot nego a ne stava zashto?Zashto ne mi pishe zashto ne badem priqteli kakto predi predi ne se obijdahme do predi 4,5 godini pochti ne se razdelqhme igraehme si nikoga ne se obijdahme a sled tova moje bi porasnahme uchojdihme se veche ne e taka zakacha se s men i kato mu kaja obicham te toi prestava da govori s men..iskam pone da bada priqtelka s nego pone tova kato predi

Walle
06-12-2012, 12:08
Порасни... а този сополанко го остави завинаги в игнор

IseeDEADbodies
06-12-2012, 17:48
da pravi ste za tova che tova sa ligavshtini i hlencheniq..az naistina sreshtnah lubovta na jivota si no za sajalenie tq ne e spodelena pratih mu linka s istoriqta mi svarzana s nego sigorna sam che q prochel no za sajalenie ne mi pishe zashto li ne go pravi zashto..spored vas ne zaslujavam li pone edno dobre ta az sam edinstvenoto momiche koeto istinski go obicha....povqrvaite mi naistina se opitvam da go zabravq ne razbiram zashto ne se poluchava moje bi edin den shte bada s nego ili puk ne i vapreki vsichkoto tova az ne spiram da se borq za nego vqrvam che moje bi shte bada edin den s nego makar i za 1 sedmica..opitvam se da se otkaja ot nego a ne stava zashto?Zashto ne mi pishe zashto ne badem priqteli kakto predi predi ne se obijdahme do predi 4,5 godini pochti ne se razdelqhme igraehme si nikoga ne se obijdahme a sled tova moje bi porasnahme uchojdihme se veche ne e taka zakacha se s men i kato mu kaja obicham te toi prestava da govori s men..iskam pone da bada priqtelka s nego pone tova kato predi

:lol: :lol: :lol: :lol: ... BITCH PLEASE ! :lol:

alekota
06-12-2012, 21:04
Зарежи го ,насочи вниманието си другаде бил тъпак и тн ... Не мога да разбера каква е неговата вина да не е длъжен да и каже ,че и той я обича тя се натиска там където не я искат !

crowberry
06-12-2012, 21:50
blagorq vi za pomoshta...napravih tova koeto mi kaza lunin..pratih mi link s moqta istoriq..nz da li go e prochel moje bi go e prochel no zashto ne mi pishe..zashto az stradam idva mi da se samoubiq

Ти тъпа ли си бе? Човека се избъзика с теб. -.- До сега мислех да не пиша тук, ама нямаше как да не подчертая колко трагично зле си. То и на мен някой да ми казва, че ме обича всеки ден (при тези обстоятелства)... и аз щях на подигравка до го обърна.

error92
06-12-2012, 22:09
Той ти се подиграва направо, остави го, ама преди това му забии 2 шамара от мен :D

reni980
06-13-2012, 13:49
samo da kaja ne me obijdaite i izvinete no az ne mu go kazvam vseki den pisha v tozi sait zashtoto imam nujda da spodelq i nqkoi da me posavetva a ne da me obijdate.Vsashtnost donqkade sam tupa za tova che prodaljavam da go obicham i iskam pone da badem priqteli a ne kato me vidi da se zakacha s men a sled tova kato mu pisha po skype ili facebook zdravei kak si da ne mi otgovarq ne iskam da doide pri mern i da mi kaje obicham te ne kazvam che e vinoven no moje pone komentarite kam men da gi zapazi za sebe si nali..kato ne stava ne stava no pone priqteli da sme kakto predi kazva che sam grozna a okolo nego ima po grozni momicheta i debeli no s tqh obshtuva a s men ne...vchera e bil pred uchilishteto mi i moi fr sa go vidq li i ednata mi fr mu e kazala dai si nomera za da ebavame reni i toi nasiqt si go dal ne obvinqvam nego a priqtelkata mi kak moje da iska nomera na gsm ot moeto momche tq kakvas priqtelka ee

mon4eto
06-13-2012, 17:17
Когато пораснеш ще се смееш на това , което изживяваш в момента. Ти си още малка , изживей си детството пълноценно ,за да не съжаляваш един ден ! Успех :)

IseeDEADbodies
06-13-2012, 17:18
Малка си, тъпа си, писането на кирилица е задължително !

eilhar
06-13-2012, 21:59
Ако го прекръстят на retardproblem.net едва ли ще сбъркат. Само нек'ви бавноразвиващи, бате. И аз бях лапе, ама не бях толкова прост и ограничен, ей Бого... Най е лесно да ревем и да се тръшкаме...


+

:D

десетбукви, бе.

eilhar
06-13-2012, 22:02
и бду, не си на 14 предполагам.

neverlookback
06-14-2012, 07:24
чакай малко..да съм споменава че "не може да влиза тука"?!! ... ;дд .. "казах ами кво праиш тука тогава като толкова се дразниш от всичко?! ... та ти си на 21!! ;хх ... вече не си teen..! В МНОГО ТЕМИ ДАВАШ НЕГАТИВНИ КОМЕНТАРИ..ВМЕСТО ДА ОКУРАЖИШ ЧОВЕКА..! ;хх ;@@" ;)
Аз може би нямам право да се обаждам, защото съм още по-голяма, но ако се замислим кой може да даде по-адекватен съвет на тези проблеми - тийновете, които все още се филмират с тях или тези, които са минали през това, оставили са зад гърба си тези моменти(колкото и безумни да са те всеки минава през такъв период.)


И за да не е без нищо, колкото до проблема, то е ясно какво трябва да направи момичето, проблема е, че няма да го направи, тъй че успех ти пожелавам в забравянето. А, и един съвет, който в тази възраст върши май безотказна работа. Преориентирай се към друго момче, все има някой, който ти е поне малко симпатичен. Започни да му обръщаш повече внимание и игнорирай the bad boy. Това малко ми напомня на култова мисъл във фейсбук - Покажи на един човек, че можеш без него и той сам ще те потърси. И така можеш да го разбираш. :D

reni980
06-14-2012, 10:28
Благодаря за съветите и да прави сте донякъде за това че като че ли аз не си позволявам да го забравя и сама бъркам в раната си и тя не може да зарасне.Трябва да спра да вярвам че ще бъда с него.Сигурна съм и че някой от вас също са минали през подобно нещо.Ще изчакам още малко за да го видя и да го попитам дали има някакъв минимален шанс да съм с него да го попитам какво ще правим..и защо когато му е кеф говори с мен и даже флиртува а друг път ме игнорира.И ако получа отрицателен отговор ще изхвърля всичко свързано с него снимки и т.н.Но моля ви недей те да ме обиждате че съм била тъпа и т.н.

AnOHuMeH
06-14-2012, 10:36
Според мен прекалено много се виждате с него. От един блок/квартал/училище ли сте ? Според мен ако се отдалечите един от друг, ще го забравиш :)

Naman07
06-14-2012, 10:37
И какво по-конкретно "обичаш" в този младеж? Това не е любов... или е, но ти си душевен мазохист.
Гади ми се от хора като теб, заради такива като теб има и такива като него, които се подиграват с другите хора, просто за забава. Твоето не е любов, а той е боклук. Все някога животът ще му го върне, не може да оцелее такъв, това е закон.
А инак по темата, няма какво да направиш, каквоти си могла - си го направила. И да тръгнете евентуално, няма да изтрая дълго, най-много да се подиграе с теб отново. Вземи се разрови в себе си и намери малкото достойнство на човешко същество, което вярвам, че ти е останало и му бий шута (и под това имам предвид пълен игнор, понеже друго не заслужават неговите действи). Осъзнай се. Със здраве.

reni980
06-17-2012, 10:48
еми да от един квартал сме но не съм го виждала от един месец и честно казано много ми липсва но като се замисля е по добре че не го виждам...не знам каква съм но знам само едно че съм глупава за това че се влюбих в него.почти 8 години мислих мислих чудех се какво точно чувствам към него но ако го харесвах едва ли щеше да продължава 8 години и да не минава минута без да мисля за него и да плача...усмихвам се смея се когато съм с хора но вътрешно болката ме изгаря душата ми плаче понякога имам чувството че съм изтощена да страдам че нямам сили вече

reni980
06-21-2012, 13:08
имам една прекрасна новина за себе си...мисля че вече започна да го забравям..тръпката когато видя негова снимка или нещо свързано с него е много по-малка даже може да се каже че я няма а преди не беше така преди болката тръпката беше много голяма а сега не мога да отрека че болката не е изчезнала но тя почти не се усеща сякаш не я изпитвам много е малка и спомена за болката и любовта ми към него е тук...но пък се чувствам много по-добре мисля че ще успея да го забравя..преди си представях как сме заедно а сега не мога да си го представя много трудно е да си го представя..не знам беше ли любов това не беше ли единственото което знам е че много страдах много плаках имах чувството че болката е изгаряща че не ми се живее..а сега се радвам че съм на път да го забравя

hrisito0o
06-25-2012, 19:58
Случвало ми се е.Влюбена съм в едно момче от трети клас.Той е в моя клас.Постоянно си говорим,той ме закача и ни е супер забавно.Ходим заедно на една извънкласна дейност,на басейна постоянно е с мен.Той ме вдига,скачаме заедно и подобни.Веднъж ме покани на среща.Но тогава бях ядосана и нямах вече никакви чувства към него и затова отказах.Но след това пак си го харесах.Обаче имам чувството,че ме има само за приятелка.Въпреки,че много хора ми казаха,че им е казал че ме харесва.Вече не знам какво да мисля.