PDA

View Full Version : Проблем :(



toniiva
05-24-2012, 17:12
Здравейте :)
Първо на 16 години съм. Не знам дали темата е точно за тук,но..
От 3 месеца ходя с едно момче.За първи път съм толкова влюбена.Мисля да го направя с него (и двамата искаме много),но имам един проблем.Срамните ми устни са големи .. *Редактирано от GregoryHouse* може би са като на първата снимка .. лятото ходих на генеколог и той каза,че са в рамките на нормалното и че не може да ми направи операция преди да навърша 18 години.
Не знам какво да правя. Не ми казвайте,че ако ме обича ще ме приеме такава каквато съм защото това не ме успокоява. :(

Без такива линкове моля!

malkostar
05-24-2012, 17:21
Лелеее до къде стигнахме :X Това ли е най-важното в живота ти бе мила. Защо не седнеш да прочетеш една книжка или пък защо не да си учиш уроците. Дано ценностите ти се изменят с времето (макар вече да не си малка) и да осъзнаеш колко безмислен въпрос задаваш.

п.с Това наистина не би било проблем ако и момчето е истински влюбено, може пък да го намери и за привлекателно, знаеш ли...
п.с.2 Ако все пак не можеш да живееш повече с този "проблем" вземи ножа/ножицата и действай сама!

Ilikeliljon
05-24-2012, 17:52
girl are u fuckinn kiddin me. Нямаш никакъв проблем, не търси проблеми там, където ги няма...

DragonLady
05-24-2012, 19:28
girl are u fuckinn kiddin me. Нямаш никакъв проблем, не търси проблеми там, където ги няма...

+1
На всяка срамните и устни са различни, така че споко не си някакъв урод.

IseeDEADbodies
05-24-2012, 19:49
Не знам какво да правя. Не ми казвайте,че ако ме обича ще ме приеме такава каквато съм защото това не ме успокоява. :(


Така е, няма да те приеме ! Ти си шибан изрод!!! Ужас...

Fluffu
05-24-2012, 22:33
Имам абсолютно същия проблем, с разликата че ние ходим от малко по малко от 3 месеца..също ми е много тъпо така..Преди мен е бил и с други момичета и честно казано се надявам някоя от тях да е била като мен..още повече ме притеснява това, че той иска да пробва да ми направи орална и се притеснявам как би реагирал..Доста материали изчетох на тази тема и стигнах до извода, че не трябва да ми пука много, да пробвам пък каквото стане..нали така :D

И все пак не бих отказала малко мъжко мнение особено по въпроса за оралната любов :)

Debila
05-24-2012, 23:46
E какво толкова имате си по един FACEHUGGER :D бил съм и с такава от втората и с такава от първата снимка, разлика почти не съм видял.

malkostar
05-25-2012, 08:41
Абе вие малоумни ли сте, я се стегнете!!! Лигави работи

alchy
05-25-2012, 08:49
Какво ти пука че са големи.. удоволствието ще е по голямо :D Не трябва да се притесняваш от това , не мисля че е някакъв проблем.. действайте и се наслаждавайте на първия път :D

unusual89
05-25-2012, 10:18
Аз дори не знаех, че има разлика в тва нещо :D Мислех си, че всички са еднакви ... Изоообщо не ми пречи тва да и правя орална дори и по големи да бяха стига да са измити обаче!! (не съм фен на лафа че ягода и слива са по вкусни немити :D ) : )) И никакви операции да не правиш ами да се научиш да ги харесваш такива каквито са!