PDA

View Full Version : Въпросче към момичетата :)



Tenjera
05-24-2012, 18:57
Момичета, имам един въпрос. Преди два дни отидох на кола маска на триъгълника, адски много ме боля, след това ми беше и червено и подуто (супер комплект...), но това, което ме притеснява е, че се появи сърбеж, който е от външната страна (не вътре). Възможно ли е да съм пипнала нещо от кола маската или е просто раздразнение?

DragonLady
05-24-2012, 19:30
Според мен е просто раздразнение, но е възможно и да си направила някоя алергична реакция. Мястото където ходи да ти я правят покриваше ли поне минималните санитарни и хигиенни условия?

Tenjera
05-24-2012, 19:33
Еми да, салончето е до нас, а при тая козметичка ходят доста жени. Аз ходих при нея миналото лято и нямах проблеми... обаче кола маската ми се допря до доста чувствителните места, ако се сещаш какво имам предвид, и се притесних да не би от инвазивната процедура да ми се е развалила имунната защита или нещо..мн ме е страх да не са гъби :/

DisappointedDreamer
05-24-2012, 20:21
Раздразнение е според мен.

DragonLady
05-24-2012, 20:24
Еми да, салончето е до нас, а при тая козметичка ходят доста жени. Аз ходих при нея миналото лято и нямах проблеми... обаче кола маската ми се допря до доста чувствителните места, ако се сещаш какво имам предвид, и се притесних да не би от инвазивната процедура да ми се е развалила имунната защита или нещо..мн ме е страх да не са гъби :/

Е ти не и ли каза, че е попаднала кола маска върху срамните ти устни и там другите места дето не трябва, да я почисти преди да притъпи към действие?

Tenjera
05-31-2012, 13:47
Мина ми всичко от самосебе си...което е странно..повече никога няма да ходя при тая пишман козметичка :P