PDA

View Full Version : Как да отслабна с 5-10 кг. за месец ?



tedy199
05-24-2012, 20:49
Много ми е спешно да отслабна с поне 5-7 кг. за месец най-вече в краката и малко корема аз съм 60 кг. и трябва да стана поне 55 кг. понеже за лятото трябва да се пъхна в един бански и да стои добре !! Мерси предварително !!

DisappointedDreamer
05-24-2012, 21:07
Късничко си се сетила. Ще си седиш топчесто.

Goddess
05-24-2012, 21:31
Трудно ще ги свалиш за месец, а и да успееш, после ще си ги върнеш двойно ако не се захраниш правилно. Махай всичко газирано, пържено от менюто си, ограничи и тестеното, каквото и да ядеш, го яж без сол. Никакво ядене след 7 часа и тичай/скачай на въже.

BrainDamage
05-24-2012, 21:58
Един познат за 20 дни свали 10 килограма, заради едно състезание. Беше му доста важно. Таа не ядеше почти нищо.. на ден по лъжица мед с орехи или нещо подобно. Абе минимално количества храна колкото да се каже, че е поел някакви калории за деня .. Трябва да имаш наистина силна воля за да го направиш. Пък и не е никак здравословно. И плюс това след самото теглене за състезанието, като си се наяде както трябва си върна половината от това, което беше свалил. Сега вече може и всичко да е възстановил, не знам.
Въпроса е, че е трябвало доста по-рано да се сетиш и да започнеш да полагаш някакви усилия. Няма как за толкова малко време да постигнеш грандиозни успехи..

FuckingFreak
05-25-2012, 11:27
Колко сте заблудени, не е истина просто....

shokolad_4eto
05-25-2012, 14:09
Има една 26 дневна диета. Ядеш единствено месо и зеленчуци. : )

obichamggo
05-25-2012, 14:21
Ами от няколко седмици насам почти не ям нищо..организма ми не иска храна,не се чувствам гладна и не ям почти..не съм дебела,но забелязвам че доста съм се стопила може би ще ти помогне? :) Но може това да ти навреди знам ли аз не го правя на сила.Както решиш,но да се движиш е най-добре!

Hayashi
05-25-2012, 14:25
Ами от няколко седмици насам почти не ям нищо..организма ми не иска храна,не се чувствам гладна и не ям почти..не съм дебела,но забелязвам че доста съм се стопила може би ще ти помогне? :) Но може това да ти навреди знам ли аз не го правя на сила.Както решиш,но да се движиш е най-добре!

И аз имам такъв период в месеца, но при мен си е почти всеки месец и 4-5 дена.

Но да препоръчвате на момиче в пубертета да не яде нищо е много тъпа идея. Още повече, че сигурно на втория-третия ден ще припадне някъде по улиците.

dream1707
05-25-2012, 14:54
И аз съм смъквала килограми с неядене, но това е възможно най-тъпия начин ..На всичкото отгоре в 90% от случаите ще си ги върнеш, даже може и двойно, зависи от организма ти ... Спортувай най-добре и се хвани здравословно, сега нямаш нужда от тежки храни, хапвай салатки, избягвай пържените и тестените храни...